Co się dzieje, gdy próbuje się złapać Timberlake'a za pupę? Takiej reakcji fanka się nie spodziewała

Chyba nic nie jest w stanie wyprowadzić go z równowagi.

Justin Timberlake to prawdziwy profesjonalista. Udowodnił to na swoim koncercie w Filadelfii, gdy jedna z fanek złapała go za pupę... Co zrobił?

Scena to jego żywioł i śmiało można powiedzieć, że spędził na niej prawie całe swoje życie. Justin Timberlake jak nikt inny wie, jak zachować się na niej w sytuacjach, powiedzmy, ekstremalnych. Podczas wtorkowego koncertu w Filadelfii jedna z fanek dała się ponieść emocjom. Gdy Justin wykonywał utwór "Take back the night", dziewczyna złapała go za pupę. Co zrobił? Tanecznym krokiem wymknął się spod jej "uścisku" i kontynuował występ. Jeśli nie widzielibyśmy sytuacji z tej strony, pomyślelibyśmy, że to tylko część układu tanecznego. Zobaczcie sami.

W zeszłym roku, gdy jedna z fanek pokazywała mu środkowy palec, by zwrócić na siebie uwagę, nie był niemiły, ale żartował z sytuacji.

Przyszłaś na mój koncert, stoisz w drugim rzędzie i pokazujesz mi palec? To nie ma sensu! - powiedział, a tłum radośnie bił mu brawo. - Chciałaś, żebym cię zobaczył? Ale przecież jesteś w drugim rzędzie, nie musisz pokazywać mi palca, żebym cię zobaczył.

Zobaczcie również ten moment.

aga

Więcej o:
Komentarze (5)
Co się dzieje, gdy próbuje się złapać Timberlake'a za pupę? Takiej reakcji fanka się nie spodziewała
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Józef Tkaczuk

  Oceniono 149 razy 145

  no i co? to, że ktoś jest facetem, nie znaczy, że można go macać w miejsca intymne. Gość ma pewnie dosyć obłapywania po całym ciele.

 • kon.ruchalski

  Oceniono 53 razy 39

  A gdyby to jakaś pieśniarka była obmacywana? Pewnie odbyłaby się głośna kampania przeciwko seksizmowi pod przewodnictwem samej prezydentowej.

 • nitka_w

  Oceniono 39 razy 29

  Widzę, że później rzucił jej ostrym spojrzeniem :)

 • ska3ka

  Oceniono 60 razy -26

  Szanowni "komentujący", nie faceci, tylko mężczyźni. Nie macie szacunku do samych siebie? Facet to określenie nie tylko potoczne, ale i pogardliwe, sprawdźcie w słowniku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX