Malinowska pierwszy raz o Herde: To tak rąbnęło, sieknęło. Na koncie była zaległość

Karolina Malinowska długo milczała w sprawie zwolnienia jej menedżerki, Małgorzaty Herde. Pierwszy raz zabrała w tej sprawie głos.

Karolina Malinowska długo milczała w sprawie zwolnienia menedżerki, Małgorzaty Herde. Do opowiedzenia swojej wersji wydarzeń namówiła ją Karolina Korwin Piotrowska.

Modelka wyznała, że do pracy z menedżerką nie podchodziła ufnie. Najważniejsze jest jednak to, że Malinowska potwierdziła informacje, że Małgorzata Herde nie zapłaciła jej należności. Do tej pory tylko plotkowano o tym, że przyczyną konfliktu menedżerki z gwiazdami były zaległości w płatnościach. Malinowska jest pierwszą z byłych podopiecznych Herde, która o tym oficjalnie powiedziała.

Pracowałyśmy jakieś 11 tygodni, wiec to nie był długi okres. Nie jestem taką osobą w stu procentach ufną, bo jak się od 14. roku życia pracuje na swój rachunek, to chcesz czy nie chcesz, to ta ostrożność i obwąchiwanie się po prostu przychodzi. To tak rąbnęło, sieknęło, to był ten moment. Zobaczyłam na koncie, że jest zaległość i tyle. Ta zaległość została uregulowana. To są takie rzeczy, o których nie chciałabym mówić. Małgorzata się ze mną spotkała, powiedziała, jaka jest sytuacja, ja jej przedstawiłam sytuację ze swojej strony i doszłyśmy do jakiegoś consensusu - powiedziała Malinowska w "Maglu towarzyskim".

Wedle słów Malinowskiej panie doszły do porozumienia, mimo tego jednak nie zdecydowały się na kontynuowanie współpracy. Przypomnijmy, że Malinowska zerwała współpracę z Herde 21 stycznia i poinformowała o tym media (Karolina Malinowska też zakończyła współpracę z Herde. Napisała oświadczenie).

Karolina MalinowskaKapif

Tę samą decyzję podjęły także inne współpracujące z Herde celebrytki: Edyta Herbuś, Aleksandra Kwaśniewska, Dorota i Nicole Soszyńskie, Kamila Szczawińska i Paulina Krupińska. Herde przestała także pełnić funkcję dyrektor generalnej Miss Polonii.

Ola Kwaśniewska, Małgorzata HerdeKapif

Według doniesień "Wprostu" Małgorzata Herde była winna Kwaśniewskiej i Herbuś kilkaset złotych (Herde nie płaciła od 2 lat? "Kwaśniewska i Herbuś wyliczyły, że jest im winna kilkaset tysięcy").

Vic

Więcej o:
Komentarze (4)
Malinowska pierwszy raz o Herde: To tak rąbnęło, sieknęło. Na koncie była zaległość
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kol.3

  Oceniono 9 razy 9

  Jak widać brak takich "drobnych" kwot na kontach zbytnio tych pań nie niepokoił. Dopiero po dwóch latach zorientowały się, że brakuje im na waciki.
  Jeszcze trochę i będę po stronie tej Herde.

 • mgr.nauk

  Oceniono 9 razy 9

  WTF? Kto tu jest celebrytą bo nie ogarniam?

 • qula

  Oceniono 6 razy 4

  GDYBY ONE UCZCIWA I CIEZKA PRACA ZAROBILY TE PIENIADZE,TO DAWNO BY JUZ TEJ HERDE DO GARDLA SKOCZYLY,ALE TO PIENIADZE Z REKLAM I USTAWEK TO IM SIE NIE SPIESZY.

 • lenore

  Oceniono 3 razy 3

  Mozliwe,ze Herde wcale tej kasy nie oddala, tylko zastosowala maly szantazyk. Typu powiem cos nieciekawego tabloidom o tobie, albo napisze do Skarbowki. Przeciez te celebrytki maja pewnie 90% dochodu dawane pod stolem, nie odprowadzaja podatku i ZUSu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX