Znani komentują "aferę chorzowską". Piróg: Jakby Doda miała bić, to Aga inaczej by wyglądała. A Steczkowska i Józefowicz...

Zdania są podzielone.

"Jakby Doda miała bić, to Aga inaczej by wyglądała" - tymi słowy Michał Piróg skomentował "aferę chorzowską". Chociaż minęło od niej już prawie dwa tygodnie, gwiazdy wciąż żyją tą sprawą i komentują ją. Co jeszcze powiedziały?

Wciąż nie wiemy na pewno, co się zdarzyło w toalecie podczas gali "Niegrzeczni". Agnieszka Szulim twierdzi, że Doda ją napadła i pobiła, wokalistka zaprzecza. Jej rzecznik prasowy, Piotr Wróbel, zwraca dodatkowo uwagę na to, że sprawa nie znalazła jeszcze swojego finału w sądzie.

Jak można ignorować jasne oświadczenia policji, tłumaczenie drugiej strony czy logiczne myślenie i jeszcze przed rozpoczęciem jakiejkolwiek rozprawy krzyczeć z okładek: Kto kogo naprawdę pobił? Powstała cała seria artykułów z bzdurnymi kłamstwami i pomówieniami, które mają pomóc oczernić Dodę i jej otoczenie. Nie rozumiem, jak celebryci mogą nawoływać do bojkotów i potępienia, skoro nie byli na miejscu zdarzenia? Drodzy państwo, z ocenami poczekajmy na wyroki sądów - powiedział dla magazynu "Show".

DodaInstagram.com

Wokalistki broni również Janusz Józefowicz. Jego wypowiedź czytamy w tym samym magazynie.

Media bardzo szybko orzekły o jej winie. To percepcja rynsztokowa. I niestety znak naszych czasów. Od Dody zależy teraz, co z tym zrobi. Owszem, jest osobą, która reaguje emocjonalnie. Ale w pobicie nie wierzę. Z tego co wiem, nie ma w tej sprawie dowodów.

Również Michał Piróg wątpi w wierność relacji Agnieszki Szulim.

Moim zdaniem tam się nic nie stało. Jakby Doda miała bić, to by Aga inaczej wyglądała. Sytuacja jest wyolbrzymiona - powiedział z rozbrajającą szczerością w cytowanym tabloidzie.

Jedyną z gwiazd, które ostatnio miały w tej sprawie odmienne zdanie, była Justyna Steczkowska. Wypowiedziała je w rozmowie z tygodnikiem "Gwiazdy".

Szkoda czasu na komentowanie spraw oczywistych. Nie toleruję przemocy i poniżania ludzi. Bez względu na to, czy ktoś jest znaną osobą, czy nie, powinien ponieść konsekwencje swoich zachowań.

Justyna SteczkowskaKapif

Agnieszka Szulim zapowiedziała, że skieruje sprawę do sądu i że do tego czasu już nie będzie komentowała tamtych wydarzeń (zobacz: Co naprawdę wydarzyło się w toalecie? Szulim w "DD TVN": Zostałam złapana za głowę i przewrócona na podłogę. Bałam się).

Agnieszka Szulim, DodaReporter/eLStudio

alex

Więcej o:
Komentarze (14)
Znani komentują "aferę chorzowską". Piróg: Jakby Doda miała bić, to Aga inaczej by wyglądała. A Steczkowska i Józefowicz...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lenore

  Oceniono 20 razy 6

  Jozefowicz wie najlepiej, bo jak Doda okladala Szulim, niezauwazona przez nie Nataszka lizala postument od umywalki.

 • lepnamuchy

  Oceniono 38 razy 6

  Józek pogadamy jak Doda przeroluje w jakiejś łazience Nataszkę. Bo praktycznie z każdą wokalistką trans z Ciechanowa ma prędzej czy później na pieńku.

 • omojboze

  Oceniono 54 razy 6

  Nad czym się tu zastanawiać ? Przylała Szulimowej czy nie ?
  Guza szukał transior już na scenie. Za sam wygląd powinna dostać z 15 lat zakazu wychodzenia z domu bez wora na łbie.

 • anetaad4

  Oceniono 5 razy 3

  ja jestem ciekawa czy sprawa wyladuje w sadzie czy nie,bo do tej pory bylo powiedziane,ze Agnieszka Szulim skieruje sprawe do sadu ale nikt nie sprawdzil w sadzie czy wniosek juz tam zostal zlozony.

 • rurku

  Oceniono 9 razy 3

  Wczoraj TV była relacja "Niegrzecznych". Wtedy Szulim powiedziała "To co się wydarzy w Chorzowie, zostaje w Chorzowie". Czy coś w tym stylu. W takim razie to całe rzekome pobicie nie powinno wyjść na światło dzienne, a tym bardziej nie powinno być sprawy w sądzie.

 • qula

  Oceniono 21 razy 3

  jak zwykle z braku dowodow sprawe umorza,na bank,bo tak jest w polsce,

 • fisia

  Oceniono 16 razy 2

  "No żesz K….. że niby gdzie ja to powiedziałem patafiany jedne ? Może coś z kontekstu wyciągnięte…." Odniesienie Michała na swoim Fb do tego całego artykułu... :>

 • pannamigootka

  Oceniono 48 razy 0

  Jasne , bo gdyby miała śliwę zamiast oka ewentualnie wybite zęby , to wtedy może coś by się stało , choć nie wiem , może też by się jakieś wytłumaczenie znalazło.ale ta cwaniara kuta na cztery łapy wie, że to by nie przeszło A tak to popchnąć zawsze wolno . szarpać , drapać pazurami , to jest tzw, mała szkodliwość społeczna , policja nic nie widziała i to taka promocja była a Dorotki R to nie pierwszy taki wyskok Pan Józek natomiast musi się odwdzięczyć Dorotce R i stanąć po jej stronie bo przecież tak ładnie broniła ,ostatnio Nataszkę i jej powalone rolowanie , czyż nie? W każdym razie powinien rozstrzygnąć to sąd i nie zasłaniać się małą szkodliwością społeczną , bo to jest duża szkodliwość społeczna , jawna promocja chamstwa i agresji .

 • russel

  Oceniono 37 razy -3

  Pieróg się dziwi, bo jak mu kochaś fiuta w oko pchał to miał potem śliwę. A u Szulim nic.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX