Wojciech i Olga Fibakowie rozwiedli się!

Wojciech i Olga Fibakowie wreszcie rozwiedli się - poinformował portal Se.pl.

Nie było łatwo. Wojciech Fibak unikał stawiania się w wyznaczonym terminie na rozprawach.

W końcu jednak udało się. Na czwartej sprawie Wojciech się zjawił i Olga dopięła swego. Fibakowie nie są już małżeństwem - czytamy na stronie portalu.

Małżeństwo Fibaków trwało 12 lat. Pierwsza rozprawa rozwodowa odbyła się w czerwcu ubiegłego roku. Nie są do końca jasne powody rozwodu. Niektóre źródła twierdzą, że Wojciech Fibak zdradzał żonę (zobacz: Żona Fibaka przyłapała go na zdradzie? Podobno powstała nawet sekstaśma). Z informacji podanych przez Se.pl wynika, że rozwód był czystą formalnością, ponieważ wszystko zostało ustalone odpowiednio wcześniej.

Byli małżonkowie mieli wszystko ustalone niemal od roku. Nie orzekano o winie. Kwestie majątkowe też nie były przedmiotem sporu. Para miała podpisaną rozdzielność majątkową. Alimenty na córkę Ninę (7 l.) zostały ustalone na 10 tys. zł miesięcznie. Dziewczynka zostaje z matką, ale może często widywać się z tatusiem.

Na początku czerwca ubiegłego roku Wojciech Fibak stał się bohaterem głośnej afery. Tygodnik "Wprost" opublikował materiał z którego wynikało, że Wojciech Fibak mógł pomagać młodym dziewczynom w poznawaniu "miłych panów" (zobacz: Wprost: Towarzystwo drży w obawie, że znalazło się na "liście Fibaka". Co dalej z seksaferą?).

Wojciech Fibak, Olga Fibak, Nina FibakKapif

alex

Więcej o:
Komentarze (12)
Wojciech i Olga Fibakowie rozwiedli się!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • konfucjusz

  Oceniono 45 razy 39

  taktyka 'nieśmiałej' młodej dziewczyny i starszego 'bardzo zamożnego pana' poznających się 'przypadkiem' i zakochujących się tak mocno...nie wypaliła na dłużej ...ale 'pewne' cele osiągnięto...ah jakie to życiowe:)

 • qula

  Oceniono 35 razy 33

  a olga pojdzie do mariota na kawke niby przypadkiem znowu cos przy forsie zlowi.

 • marta3475

  Oceniono 27 razy 19

  p. s fibak wygląda jak stary indor.

 • browaryr

  Oceniono 20 razy 14

  spoko-fibak juz zapewne jakąs mocno zakochaną pociska.

 • ladyzgaga

  Oceniono 23 razy 13

  Jezu, jaki oblech

 • nasuada

  Oceniono 12 razy 8

  Fibak na pewno ma jakieś w zapasie:)

 • marta3475

  Oceniono 13 razy 5

  "WCALE" Nikt się tego nie spodziewał:D:D:D

 • Ela Dziubiela

  Oceniono 17 razy 5

  nie wytrzymałabym z takim dziadem jednego dnia a co dopiero 14 lat!! Trzeba być mocno zdeterminowanym, żeby się pu........ić z takim staruchem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX