"Władczynie Męskich Umysłów" wybrane! W zeszłym roku na podium stanęła Grycanka, teraz pierwsze miejsce zajęła...

Zobacz, która z pań zwyciężyła w plebiscycie magazynu CKM.

Miesięcznik CKM po raz drugi zorganizował wybory "Władczyni Męskich Umysłów". Konkurencja była naprawdę silna. Która z pań zwyciężyła?

W 2013 roku męskimi umysłami według czytelników CKM władała Natalia Siwiec. Wtedy to fotomodelka stanęła na podium z Mariną i... Weroniką Grycan, która pokonała m.in. Dodę. W tym roku konkurencja była silna: Monika Pietrasińska, Agnieszka Szulim, Doda, Ewa Chodakowska czy Anna Lewanowska - to niektóre z nominowanych. Jak czytamy na oficjalnej stronie magazynu kobieta, która zwyciężyła musiała być "dostatecznie piękna, inteligentna i fascynująca"...

Kto wygrał? "Władczynią Męskich Umysłów" ponownie została Natalia Siwiec, zdobywając 17% głosów. Celebrytka od razu pochwaliła się wygrana na Facebooku.

My nie dziwimy się, że właśnie ona wygrała, a Wy? (Zobacz: Natalia Siwiec wie, jak przyciągnąć publikę. Pokazała nagi BIUST w swoim show).

Magazyn CMKScreen z Facebook.com/pages/NATALIA-SIWIECNATALIYAH

Natalia SiwiecREPORTER/Iwanczuk/REPORTER

Więcej o:
Komentarze (16)
"Władczynie Męskich Umysłów" wybrane! W zeszłym roku na podium stanęła Grycanka, teraz pierwsze miejsce zajęła...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • inzynier

  Oceniono 71 razy 59

  Zważywszy na to, że większość facetów myśli drugą "głową", to Siwiec zdecydowanie zasluguje na to miano.:-DDDDDDD

 • ciulowaty

  Oceniono 68 razy 46

  no cóż, widac mężczyzna ze mnie żaden, skoro Siwiec jest dla mnie totalnie aseksualna. swoją sztucznością i byciem na siłę fajna" budzi we mnie wstręt, jak typowe prostytutki zresztą. u dziewczyn cenię naturalny seksapil i piękno, a nie takie żenujące sztuczniactwo dla panów "60+ i 14-", co to w większości normalnie myśleć już/jeszcze nie potrafią.

  a, zapomniałem, przede wszystkim dla panów 100-. 100IQ...

 • iwcia74

  Oceniono 57 razy 31

  Jak ta szulim jest wladczynia meskich umyslow to jo jestem alojz, ona jest okropna

 • iwcia74

  Oceniono 43 razy 23

  Jak ta ewa chodakowska jest wladczynia to Jo jestem alojz

 • inzynier

  Oceniono 35 razy 23

  zważywszy na to, że mężczyzna myśli "organem", to zgodzę się z werdyktem:-DDDD

 • syfer

  Oceniono 24 razy 22

  kobieta, która zwyciężyła musiała być "dostatecznie piękna, inteligentna i fascynująca"... oczywiście wszystkie kandydatki są dostatecznie piękne, inteligentne i fascynujące - tylko, że inaczej. cycki, nos czy usta można sobie zrobić. na szczęście inteligencji nie da się przeszczepić. z takimi atutami wszystkie panie zasługują co najwyżej na tytuł "włatczyń męskich penisów"...

 • komentarzyca

  Oceniono 22 razy 14

  co mężczyźni widza w sztuczności ? ciekawe jak na starość będzie wygladac...bo teraz już nie jest sobą - patrząc na jej zdjęcia sprzed kilku lat ...

 • vahoo

  Oceniono 11 razy 9

  Przepraszam Was panowie. Ale śmiać mi się z Was chce . Jak to się dowartościować potraficie . Jeden pisze o kurach , bo niby takie głupie ( jeden zwój, a rozumu pozazdrościć, oj tak ) , a drugi krytykuje własną płeć,ale tą po 60 - tce i poniżej lat czternasu.
  A Siwiec triumfuje nadal, choć to nadmuchana lala.

 • pan.malowany

  Oceniono 20 razy 8

  Ale zestaw....wszystkie sa dostatecznie inteligentne zeby po katach nie srac...jak kury. Otoz kura ma ponoc jeden zwoj mozgowy i dlatego nie wie co robi a te "wladczynie" maja dwa i tym wlasnie roznia sie od kur.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX