Halejcio tańczy do hitu Pharrella Williamsa: Zanim trafię pod lupę specjalistów "TzG" udowadniam, że...

Tak było jeszcze przed pierwszym treningiem.

"Tańczyć każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej... Albo zupełnie po swojemu" - Klaudia Halejcio opublikowała film, na którym pokazuje, że taniec nie zawsze trzeba traktować poważnie.

Niedawno rozpoczęły się treningi do najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Jedną z gwiazd, które zobaczy tej wiosny na parkiecie jest Klaudia Halejcio. Młoda aktorka na kilka dni przez pierwszym treningiem ze swoim partnerem, Tomkiem Barańskim, wrzuciła na Youtube.com film, na którym wygłupia się i tańczy do rytmu największego hitu tej zimy - "Happy" Pharrella Williamsa.

Już niedługo zaczynam treningi, ale zanim trafię pod lupę specjalistów to taki mały dowód na to, że tańczyć każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej... Albo zupełnie po swojemu - zapowiada swój "występ" aktorka.

Dziś Halejcio już wie, że droga do zwycięstwa może być okupiona cierpieniem, a udział w show to nie tylko przyjemność i zabawa (Zobacz: Klaudia Halejcio miała wypadek na treningu "TzG": Wylądowałam u lekarza).

Podobają Wam się jej wygłupy? Myślicie, że ma szansę zgarnąć Kryształową Kulę?

aga

Więcej o:
Komentarze (7)
Halejcio tańczy do hitu Pharrella Williamsa: Zanim trafię pod lupę specjalistów "TzG" udowadniam, że...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fanizymiko

  Oceniono 28 razy 20

  - Kim pani jest?

  - Jestem znana.

  - A z czego jest pani znana?

  - No z tego, że jestem znana.

 • onof

  Oceniono 20 razy 12

  Młoda, fajna, trochę gra w serialach, jak na ten wiek i tak dużo. Walnięci hejterzy lepiej jak by miała być znana z lizania plastikowego penisa, albo cycków pokazywanych na Euro... ogarnijcie się sami!

 • bionda

  Oceniono 12 razy 8

  myślałam,że trzeba wysyłać smsy,ale jak trzymanie kciuków wystarczy to ok :)

 • marisola

  Oceniono 10 razy 4

  no pewnie, Cycki Pani Siwiec każdy zna! A jak ktoś nie daj Boże zagra w dwóch filmach kinowych, kilku serialach i to mając 23 lata, kiedy większość rówieśników z jej branży nie marzy nawet o takich sukcesach.. najlepiej porównać ją z aktorkami, które mają po 30+ lat.. albo z Martą Wierzbicką, która znana jest chyb a tylko z wciągania cukru pudru i pokazywania cyców w pismach dla panów..

  Jednym słowem Klaudia - póki cyców nie pokażesz to w Polsce jesteś "nikim"...

 • edwardakozaczek

  Oceniono 10 razy 4

  a ja znam z Hotel52 albo z Rezydencji czy Last Minute choć ten film był taki sobie, jak większość komedyjek.

 • wincynty

  0

  Przepraszam, że też tak zapytam: Kto to jest?

 • y

  Oceniono 10 razy -2

  WTF is Klaudia Halejcio? Ona nawet nie jest znana z tego, że jest znana! Ona jest w ogóle nieznana! Poza tym prawe oko ma większe więc dajcie spokój!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX