Prawnik o obrażeniach Szulim: Wyniki obdukcji wykazały naruszenie i uraz głowy, twarzoczaszki i ramienia prawego

"Afery chorzowskiej" ciąg dalszy.

"Wyniki obdukcji osoby pokrzywdzonej wykazały naruszenie i uraz głowy, twarzoczaszki i ramienia prawego" - powiedziała mecenas Katarzyna Janowska. Policja mimo to nie chciała przyjąć jej skargi.

"Afera chorzowska" wciąż jest w show-biznesie tematem numer jeden. W środowym odcinku programu "Pytania na śniadanie" Katarzyna Burzyńska rozmawiała na jej temat z mecenas Katarzyną Janowską. Panie przypomniały, że funkcjonariusze wezwani przez dziennikarkę zignorowali jej skargę. Sama Szulim twierdzi, że odmówili spisania jej zeznań, bo piła wcześniej alkohol (Zobacz: Co naprawdę wydarzyło się w toalecie? Szulim w "DD TVN": Zostałam złapana za głowę i przewrócona na podłogę. Bałam się). Janowska ostro skrytykowała takie zachowanie policjantów.

Wyniki obdukcji osoby pokrzywdzonej wykazały naruszenie i uraz głowy, twarzoczaszki i ramienia prawego. Policja przyjeżdżająca na miejsce zdarzenia nie ma prawa oceniać charakteru obrażeń u danego pokrzywdzonego - powiedziała.

Agnieszka SzulimKapif

Doda utrzymuje, że nie zaatakowała dziennikarki (Zobacz: Doda zaprzecza atakowi na Szulim: Myślcie logicznie, ona się pastwi. Nie okładałam jej pięściami).

aga

Więcej o:
Komentarze (17)
Prawnik o obrażeniach Szulim: Wyniki obdukcji wykazały naruszenie i uraz głowy, twarzoczaszki i ramienia prawego
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fanizymiko

  Oceniono 56 razy 28

  Krótka piłka.

  Czy Szulim złożyła formalnie zawiadomienie o pobiciu??

  Jeżeli tak to sprawą powinny zająć się odpowiednie organy. Jeżeli nie złożyła doniesienia a biega po mediach a usłużni pracownicy TVN czy TVP ( bo na miano dziennikarzy nie zasługują ) spijają z jej ust każdą głupotę jaką wypowie to znaczy że chodzi o zrobienie szopki kosztem kogoś co osiągnął więcej niż Szulim.

 • warszawianka

  Oceniono 54 razy 22

  Siebie warte obie! Jednak ma kłopoty z programami - nudnymi jak flaki z olejem, druga nie może wylansować hitu. Nic lepszego niż ta "bójka" im się trafić nie mogło!

 • koja

  Oceniono 51 razy 21

  P. Szulim tak chętnie się wypowiadała o sztywnych "pindach" z kwiatkiem na stoliku. Ogłosiła, że czas grzecznych prezenterek to przeszłość. Na zdjęciach prezentuje środkowy palec. Uważa, że grzeczne zachowanie z klasą nie jest trendy? No to ma czego chciała.

 • wlczkj

  Oceniono 23 razy 17

  Ludzi!! Nie słuchajcie tych dziennikarskich popłuczyn bo wam zrobią wodę z mózgu. Skandal bo Policjanci odmówili przyjęcia zeznań. Otóż ja nie wiem skąd ten prawnik, ale zeznań się nie składa na wypitego. Nic nie stoi na p[przeszkodzie, aby wytrzeźwieć, a potem złożyć zeznanie.

 • sensacja

  Oceniono 39 razy 17

  Szkoda, że Jarosińska nie nagłaśniała do tego stopnia, gdy ją Doda pobiła. Teraz mam dylemat, bo nie znoszę Szulim tak samo jak Dody. Jednak patrząc obiektywnie Szulim zrobiła Dodzie to, co Doda robiła wielu ludziom obrażając ich i poniżając publicznie, nie wyłączając swojego ostatniego chłopaka "patrzącago na mikrofon jak ..". Jednak pyskówki to inna kategoria patologii niż rękoczyny i naruszenie czyjejś nietykalności. Doda, tak samo jak każdy inny chuligan powinna ponieść konsekwencje.

 • lepnamuchy

  Oceniono 24 razy 14

  Powstaje pytanie: czy Szulim i świadkowie, którzy twierdzą, że policja nie reagowała, "bo Doda to osoba publiczna" złożyli skargę na funkcjonariuszy? A jeśli nie, to dlaczego? Jeżeli panowie policjanci nie kwapią się do interwencji na imprezie pełnej sławnych ludzi to jak zachowają się gdy Rabczewska (albo ktokolwiek inny z grona naszych celebrytów) zacznie tłuc w kiblu nocnego klubu nikomu nieznaną osobę? Pozwolą ją zabić, bo agresor jest celebrytą?

 • do_podziwu

  Oceniono 26 razy 12

  "Wyniki obdukcji osoby pokrzywdzonej wykazały naruszenie i uraz głowy...Policja mimo to nie chciała przyjąć jej skargi." - pani prawnik gdzie problem ? ,policja stwierdzila - wada wrodzona (celebrytek) -:)))

 • dagmara

  Oceniono 26 razy 8

  Policja w Polsce to najbardziej leniwy i bez kawalifikacji, empatii zawód. Policja własciwie nie wykonuje w większosci swoich podstawowych zadań. Nia miała prawa odmówić spisania protokołu, bo to jest jej świętym obowiązkiem. Ale to jest tyle papierkowej roboty ! - jak skomentował to kiedyś policjant , któremu zgłosiłam też taki napad , bo wie Pani - powiedział- pisaniny dużo, a mała szkodliwość czynu. Przecież Ci prości faceci ' od pługa " czekają tylko na emeryrturę i jakby tu przespać ten czas . Właściwie nie są dla nas ostoją prawa, ale policja dla zwykłego obywatela jest zagrożeniem. Widzę policjanta, zamiast odczuwać spokój , czuję podświadomie lęk , bo wiem , że oni mi nie pomogą, ale zrobia wszystko , by mi zaszkodzić. pani Szulim powinna złożyć doniesienie do prokuratury na policję , ale paradoks jest w tym , że prokuratura nie jest ani ciut lepsza....

 • krystek.3

  Oceniono 2 razy 2

  Czort z ramieniem, zaleciłbym tomografię. Czy aby w mózgu ubytków nie ma?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX