Klaudia Halejcio miała wypadek na treningu "TzG": Wylądowałam u lekarza

To musiało boleć.
Halejcio miała wypadek na treningu "TzG" Aktorka opublikowała na Facebooku zdjęcie z gabinetu lekarskiego. Ledwie zaczęły się treningi do "Tańca z gwiazdami", a już są pierwsi poszkodowani. O tym, jak niebezpieczny może być taniec, przekonała się Klaudia Halejcio. Dopiero rozpoczęto treningi do nowej edycji "Tańca z gwiazdami", a już są pierwsi poszkodowani. Jako pierwsza odczuła na własnej skórze, że taniec to nie tylko zabawa Klaudia Halejcio. Aktorka opublikowała na swoim profilu na Facebooku zdjęcie wprost z gabinetu lekarskiego. Co się stało? "Zamiast być na treningu... wylądowałam u lekarza na nastawieniu barku" - podpisała fotkę. Śliczna Klaudia nie ma jednak zamiaru rezygnować z udziału w tanecznym show. Ćwiczy bardzo intensywnie. Każdą wolną chwilę spędza na sali treningowej ze swoim partnerem, Tomkiem Barańskim. Na jej Facebooku pojawił się film, na którym widać, jak powtarza kroki układu tanecznego.

Dopiero rozpoczęto treningi do nowej edycji "Tańca z gwiazdami", a już są pierwsi poszkodowani.

Jako pierwsza odczuła na własnej skórze, że taniec to nie tylko zabawa Klaudia Halejcio. Aktorka opublikowała na swoim profilu na Facebooku zdjęcie wprost z gabinetu lekarskiego. Co się stało?

Zamiast być na treningu... wylądowałam u lekarza na nastawieniu barku - podpisała fotkę.

Klaudia Halejcio Facebook.com

Śliczna Klaudia nie ma jednak zamiaru rezygnować z udziału w tanecznym show. Ćwiczy bardzo intensywnie. Każdą wolną chwilę spędza na sali treningowej ze swoim partnerem, Tomkiem Barańskim. Na jej Facebooku pojawił się film, na którym widać, jak powtarza kroki układu tanecznego. Zobaczcie TUTAJ, jak tańczy do "Single ladies" Beyonce.

Myślicie, że ma szansę na wygraną?

Klaudia Halejcio Kapif

aga

Więcej o:
Komentarze (10)
Klaudia Halejcio miała wypadek na treningu "TzG": Wylądowałam u lekarza
Zaloguj się
 • anna bhatti

  Oceniono 14 razy 10

  niech sie nie poddaje i walczy ale mysle ze i tak wczesnie odpadnie z programu bo jest malo znana ja ja znam jedynie z serialu Zlotopolscy

 • marisola

  Oceniono 2 razy 2

  super rola z filipem bobkiem w Hotelu52 i bardzo podobała mi się w fimie "Last Minute"!!!

  TRZYMAM KCIUKI!

 • gender

  Oceniono 2 razy 2

  Kocham Halejcio!!! chętnie zrobię masaż

 • annabc

  Oceniono 1 raz 1

  W hotel52 fajna w Przepisie taka sobie... widać słabe ciało, skoro już na początku ma kontuzję

 • komentarzyca

  Oceniono 1 raz -1

  pamietam jak w zlotopolskich byla mala plotkara

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX