Nie uwierzycie, co książę William powiedział Helen Mirren, która zagrała królową Elżbietę II!

Książę William wykazał się niezwykłym poczuciem humoru.

Na niedzielnej gali BAFTA w Londynie pojawił się książę William, który pełni obowiązki prezesa BAFTA. Wręczał nagrodę Helen Mirren, która w 2006 roku wcieliła się w rolę królowej Elżbiety II. Spotkaniu towarzyszyły więc żarty. Jakie?

Helen Mirren dostała w niedzielę najwyższe wyróżnienie przyznawane przez Brytyjską Akademię Sztuk Filmowych i Telewizyjnych (BAFTA), tzw. Fellowship. Prowadzący ceremonię Stephen zapowiedział wejście księcia Williama, który miał wręczyć jej te prestiżowe wyróżnienie, słowami:

Helen Mirren wzięła ze sobą wnuka. Powitajmy księcia Cambridge.

Książę Cambridge również żartował z tego zabawnego zbiegu okoliczności. Mirren zagrała bowiem w 2006 roku główną rolę w filmie "Królowa", który opowiadał historię jego babki.

Chyba powinienem mówić do niej "babciu" - powiedział William.

Jeremy Irons, Helen Mirren i książę WilliamEastNews

Sama Mirren tuż przed ceremonią wręczenia nagród została zapytana, czy nie stresuje się spotkaniem z człowiekiem, którego babkę grała na wielkim ekranie.

Myślę, że książę William nie zgodziłby się na wręczenie mi nagrody, gdyby myślał, że nie poradziłam sobie grając jego babcię - stwierdziła aktorka.

Laureatami Fellowship są osoby, które miały wielki wpływ i wkład w sztukę filmową. Wśród wyróżnionych filmowców są m.in. Charlie Chaplin, Alfred Hitchcock, Steven Spielberg i Sean Connery. Rok temu BAFTA Fellowship dostał Alan Parker.

Helen Mirren to jedna z najważniejszych aktorek swojego pokolenia - powiedział John Willis, przewodniczący BAFTA. - Jej niezwykle udana kariera dowodzi determinacji, poświęcenia i talentu, jakie wkłada w każdą ze swoich ról.

Helen MirrenJOEL RYAN/INVISION/AP/Joel Ryan

Zobaczcie wystąpienie księcia William.

Posłuchajcie, co powiedziała Mirren na BAFTA.

aga

Więcej o:
Komentarze (3)
Nie uwierzycie, co książę William powiedział Helen Mirren, która zagrała królową Elżbietę II!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • aldonathebest

    Oceniono 150 razy 146

    Ilyena Vasilievna Mironov czyli Helen Mirren brytyjska aktorska o rosyjskich korzeniach. Piekna, utalentowana aktorka, ktora wiekszosc czasu spedza na probach teatrze niz u kosmetyczki, i dlatego starzeje sie z godnoscia zamiast obciachowo i karykaturalnie mlodziec.

  • tekla56

    Oceniono 52 razy 28

    Jaki żartowniś , no śmiech na sali

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX