Doda skomentowała związek Rozenek i Majdana! "Małgorzata jest..."

CZy Doda życzy byłemu mężowi szczęścia u boku innej kobiety?
Doda o związku Rozenek i Majdana! Czy gwiazda życzy byłemu mężowi szczęścia u boku innej kobiety? O tym związku mówią ostatnio wszyscy. Małgorzata Rozenek i Radek Majdan przestali już ukrywać swoje uczucia. Teraz głos w sprawie tego związku zabrała Doda! - Już pięć lat minęło od naszego rozstania. Chciałabym, żeby w końcu ułożył sobie życie. Tym bardziej, że oni są wizualnie do siebie z Małgorzatą bardzo podobni. Uważam, że są jak rodzeństwo. Zresztą ona jest bardzo podobna do jego mamy. Kiedyś czytałam taki artykuł, że ludzie najlepsze pary tworzą z ludźmi, którzy są do nich wizualnie podobni - twierdzi Rabczewska. Doda sugeruje także, że prawdziwe oblicze Perfekcyjnej Pani Domu dopiero poznamy. Uważa, że gwiazda TVN może ukrywać swoją dziką naturę. - Małgorzata może nas zdziwić, bo ona jest zodiakalnym Bliźniakiem - uważa wokalistka. Gwiazda nie chciała jednak zdradzić, czy jej zdaniem związek Rozenek i Majdana ma szanse na przetrwanie. - Musiałaby poznać ją bliżej i ocenić jak "funkcjonuje" w relacji z Radkiem - przyznała. Radka znam 10 lat i dla dobra naszej przyjaźni nie będę się wypowiadać na ten temat.

Małgorzata, wydaje mi się, może nas zdziwić, bo ona jest zodiakalnym Bliźniakiem, więc ta druga jej twarz to może być cały Radzio - powiedziała Doda w swoim ostatnim wywiadzie. A co myśli o związku byłego męża z Perfekcyjną Panią Domu?

O tym związku mówią ostatnio wszyscy. Małgorzata Rozenek i Radek Majdan przestali już kryć się ze swoimi uczuciami (Zobacz: Zakochani Rozenek i Majdan przyłapani na gorących pocałunkach w centrum handlowym). W końcu głos zabrała sama Doda!

Pięć lat minęło już od naszego rozstania. Chciałabym, żeby w końcu ułożył sobie życie. Tym bardziej, że oni są wizualnie do siebie z Małgorzatą bardzo podobni. Uważam, że są jak rodzeństwo. Zresztą ona jest bardzo podobna do jego mamy. Kiedyś czytałam taki artykuł, że ludzie najlepsze pary tworzą jak są do siebie wizualnie podobni, a oni naprawdę są jak rodzeństwo. Bardzo podobny kolor oczu, układ buzi - twierdzi.

Doda sugeruje także, że prawdziwe oblicze Perfekcyjnej Pani Domu dopiero poznamy. Uważa, że może ukrywać swoją dziką naturę.

Małgorzata, wydaje mi się, może nas zdziwić, bo ona jest zodiakalnym Bliźniakiem, więc ta druga jej twarz to może być cały Radzio. I tutaj mogą się naprawdę dogadywać fantastycznie i nie tylko testy białej rękawiczki.

Doda Kapif

Gwiazda nie chciała jednak zdradzić, czy jej zdaniem związek ma szanse na przetrwanie. Musiałaby poznać bliżej Rozenek i ocenić jak "funkcjonuje" ona w połączeniu z Majdanem.

Radka znam 10 lat i dla dobra naszej przyjaźni nie będę się wypowiadać na ten temat.

Obejrzycie cały wywiad Dody dla Lula.pl.

aga

Więcej o:
Komentarze (9)
Doda skomentowała związek Rozenek i Majdana! "Małgorzata jest..."
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dziwne

  Oceniono 58 razy 30

  Doda to już lepiej niech nic nie mówi...

 • blachara123

  Oceniono 40 razy 18

  Szpital Psychiatryczny w Ciechanowie , ul. Długa 9 , tel : (23) 67 25 933 . W Oddziale leczeni są pacjenci z powodu chorób psychicznych wymagających hospitalizacji i ostrych zaburzeń reaktywnych. Chorymi opiekuje się zespół terapeutyczny złożony z lekarzy, pielęgniarek, psychologów, terapeutów i pracownika socjalnego.

 • blachara123

  Oceniono 36 razy 16

  Doda kończy 30 lat!

  I ciągle jest dzieckiem

  Doda dziś kończy 30 lat. Na scenie występuje od 15 lat. Co osiągnęła? Swoją karierę zaczynała od występu w programie „Bar”. Wtedy była jeszcze dziewczyną Radka Majdana. Po zakończonym show wyszła za byłego bramkarza, zaczęła śpiewać w Virgin. To za czasów tej grupy, Rabczewska wyśpiewała swoje największe przeboje. Ostatecznie rozstała się z grupą i ruszyła własną solową drogą. Dziś jej płyty nie sprzedają się najlepiej.

  Życie prywatne. Była raz mężatką, z Radkiem Majdanem. Rozwiodła się kiedy ją zdradził. W międzyczasie zaliczyła kilka miłostek. W końcu poznała Adama Darskiego, który początkowo miał się założyć z kumplami z Behemoth, że poderwie różową królową. Plany się jednak trochę pokrzyżowały, bo Nergal się w królowej zadłużył. Nie przewidział jednak, że zachoruje na białaczkę a jego narzeczona, której obiecał ślub postara się o dawcę szpiku, dzięki któremu wyzdrowiał. Po opuszczeniu szpitala, Nergal zerwał z Dodą. Ta w zemście spaliła jego ubrania na swoim balkonie. Później odbiła choreografa Edycie Górniak, Błażeja Szychowskiego, którego po kilku miesiącach upokorzyła, mówiąc, że „patrzy na mikrofon jak dziwka na kutasa”.

  Największe skandale z udziałem Dody

  Bójka z Moniką Jarosińską na otwarciu klubu Platinium, bójka z byłym menadżerem Jakubem Majochem, bójka z Agnieszką Szulim. Tysiące brudów wylanych na swoich byłych menadżerów, byłych facetów i wrogów w mediach.

  Na swoim koncie ma kilka operacji plastycznych, posiada także pierwszą grupę inwalidzką. Jak na inwalidkę i problemy z kręgosłupem jest niezwykle zadziorna.

 • blachara123

  Oceniono 33 razy 9

  FENOMEN DODY:
  1. nie od dziś wiadomo, że większość społeczeństwa nie ma zbyt wyrafinowanych gustów, szczególnie ci mniej rozgarnięci.
  2. wulgarne zdziry w rodzaju Dody mogą robić tzw. karierę bazując na swoim „atrakcyjny” wyglądzie taniej d***** stojącej przy wylotówce drogi krajowej z jakiegoś większego miasta,
  3. Doda w wieku 20 lat miała taką urodę (burak zesztachany na heban), która podobała się tępym karkom, którzy myślą penisem a nie rozumem, oraz małoletnim dziewczynkom ze wsiowych dyskotek,
  4. Doda miała to szczęście, że obciągała i dawała d… tym gościom, którzy mogli jej pomoc w karierze, co widać najlepiej po jej karierze w polsatowskim BARZE (sama mówiła wtedy, że „lubi na dwa baty”)
  5. potem trafiła na Radzia, piłkarzyka od prezerwatyw, który wprowadził ją na „salony” tj. stała się przy nim jednym z celebrytów,
  6. potem trafiła pod opiekę Maji, która z zesztachanej na heban blachary zrobiła w miarę atrakcyjną dziewczynę (choć całkiem sztuczną z silikonami, botoksem, doklejanymi farbowanymi na blond włosami, tęczowymi tipsami i sam Bóg wie czym jeszcze sztukowanym),
  7. mimo, że Doda śpiewać nigdy nie potrafiła to pokazywanie gołej du… na prawo i lewo i obsceniczne, wulgarne zachowanie przyniosło jej popularność,
  8. niestety jej czas się skończył, bo jej jedyny atut czyli uroda (dla mnie zresztą mocno wątpliwa -- nie gustuję w wulgarnych zdzirach całych z plastiku) przeminął z wiatrem, co wyraźnie widać na zdjęciach powyżej (w wieku 27 lat wygląda jak podstarzała prostytutka a nie piękna kobieta z klasą),
  9. gdyby miała głos i chociaż przeciętną inteligencję, to jej kariera mogłaby dalej trwać, jak wielu polskich piosenkarek,
  10. niestety problem w tym, że Doda nie ma głosu do śpiewania (chyba, że jej niemiłosierne wycie z ostatniej płyty „7 nieszczęść” ktoś nazwie śpiewaniem) i do tego jest kompletną idiotką o inteligencji wsiowego przygłupa, co widać, słychać i czuć jak tylko otworzy buzię i coś powie.

 • blachara123

  Oceniono 32 razy 6

  O próżni we łbie tej ciechanowskiej dziewoi chyba napisali już wszyscy wszystko i nikt nie ma wątpliwości co do tego,że królowa buraków była wyjątkowo tandetna.Miała jednak w życiu dużo szczęścia i nie chodzi tu tylko o jej krótkotrwałą ” popularność” ale o farta do przyzwoitych facetów.Jak widać jej ptasi mózg nie może przewidzieć,że jak się któryś z nich w kur………wi i zacznie o niej opowiadać ,to dopiero będzie co czytać !!!!!!!!!!!!!!!Po co ona się jeszcze próbuje produkować,już nikt w tej jej bzdury nie wierzy.Zapracowała sobie na wizerunek taniej,kłamliwej,prostej jak drut d***** i tak jak do tej pory pamiętamy Frytkę w kąpieli,tak blacharę będziemy pamiętać jak lalę z trasy katowickiej,cierpiącej na wściekliznę macicy,która z braku naturalnych penisów musi brać do ryja plastikowe.
  Blacharo,jeśli coś jeszcze trafia do Twojej botoksowej ,łysej głowy,to radziłbym Ci wyjechać gdzieś daleko ,nie kontaktować się z nikim,może trochę wszystko przycichnie.Daj sobie już spokój i przyjmij do wiadomości,że jesteś przegrana i nic już Ci nie pomoże.Pracowałaś na to kilka ładnych lat.

 • qula

  Oceniono 2 razy 0

  jest soba na codzien,czego my nie potrafimy,i to tak boli,mowi co mysli a my nie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX