Małgorzata Herde o aferze z gwiazdami: Ta sytuacja przeszła moje najśmielsze oczekiwania

Co powiedziała?

Małgorzata Herde długo nie chciała komentować afery, w której zagrała ostatnio główną rolę. Kiedy gwiazdy, których była menadżerką od niej odchodziły, milczała. Wreszcie o całej sytuacji zgodziła się wypowiedzieć na łamach magazynu "Show".

"Herde Gate" to jedna z największych afer ostatnich miesięcy w polskich show-biznesie. Na przestrzeni dwóch tygodni dowiedzieliśmy się, że od Małgorzaty Herde odchodzą jej podopieczne m.in. Edyta Herbuś czy Karolina Malinowska. Nieoficjalnie mówi się o przekrętach finansowych, których miała dopuścić się menadżerka (Zobacz: Afera na warszawskich salonach. W głównych rolach Herde, Kwaśniewska i Herbuś). W tej sprawie nie ma jeszcze oficjalnych informacji, ale Herde, która do tej pory przyglądała się na sprawę z boku, przerwała milczenie na łamach "Show".

Sytuacje osądzeń już przerabiałam z moimi klientami biznesowymi. Ale ta sytuacja przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Dowodów na to, co się pisze w mediach, nie ma, żadna z dziewczyn się nie wypowiedziała w tej sprawie i się nie wypowie. Mogę powiedzieć tyle - ja tego tak nie zostawię. Niebawem na łamach mediów wydam stosowne oświadczenie, w sposób jaki uważam za właściwy.

Gwiazdy, które odeszły od Herde faktycznie nie komentują sprawy, jednak kiedy Kuba Wojewódzki zadzwonił do Karoliny Malinowskiej z informacją o licytacji mieszkania Herde, ta była przerażona. (Zobacz: Wojewódzki wkręcił Malinowską. Podał się za komornika i zaprosił na licytację mieszkania Herde).

Przypomnijmy, że od Herde odeszły po kolei: Edyta Herbuś, Aleksandra Kwaśniewska, Dorota i Nicole Soszyńskie, Karolina Malinowska, Kamila Szczawińska i Paulina Krupińska.

Małgorzata Herde, Edyta HerbuśKapif

majk

Więcej o:
Komentarze (7)
Małgorzata Herde o aferze z gwiazdami: Ta sytuacja przeszła moje najśmielsze oczekiwania
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • ciocia.lodzia

    Oceniono 16 razy 4

    Dorośli polacy zaczynają kręcić i kraść, bo system się wali. Ujednolicone emerytury wystarczą im tylko na chleb i margarynę z Lidla. Bezradny rząd POsrańców jest tego świadomy, dlatego zmienił granice karania wykroczeniem/mandatem za kradzież do 250zł.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX