Miszczak o przyszłości Pieńkowskiej w TVN: Jola jest...

Dyrektor programowy TVN powiedział czy stacja zwolni prezenterkę.

Jolanta Pieńkowska ma coraz więcej anyfanów, a na Facebooku powstają specjalne profile domagające się jej zwolnienia z "Dzień Dobry TVN". Co na to dyrektor programowy stacji, Edward Miszczak?

Jola jest dziennikarką o wieloletnim stażu. Ma bardzo dobre wyniki oglądalności. Hejting jest dzisiaj zjawiskiem codziennym, trzeba się nauczyć z tym żyć. Nie wyrzuca się dziennikarki, bo klaszczący pod budynkiem tłum się tego domaga. Czas igrzysk jeszcze nie nadszedł. Ja oglądam wyniki codziennie, a nie czytam to, co pojawia się w Internecie. I z wyników jestem bardzo zadowolony - powiedział Miszczak Se.pl.

Jolanta Pieńkowska może więc czuć się bezpieczna, a nas czeka zapewne kolejna porcja niespodziewanych wybiegów dziennikarki, co najmniej takich jak taniec u Donatana, (Zobacz: Jolanta Pieńkowska tańczy u Donatana. Sieć kpi. Nie pierwszy raz chce być "wyluzowana") czy zwyczajnych wpadek na wizji. (Zobacz: O czym ona w ogóle mówi? Pieńkowska zamiast "selfie" czy "sweet foci" robi sobie...).

Cieszycie się, że zostaje?

Jolanta PieńkowskaKapif

majk

Więcej o:
Komentarze (20)
Miszczak o przyszłości Pieńkowskiej w TVN: Jola jest...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mm_misia

  Oceniono 168 razy 132

  Wniosek jest jeden: przestać liczyć, że opinia zamieszczona w Internecie zmieni cokolwiek - zwyczajnie NIE OGLĄDAĆ tej pani. Robię tak z powodzeniem od dawna - bo moje zdrowie psychiczne jest dla mnie dość istotne ;)

 • white_lake

  Oceniono 127 razy 99

  specjalistka od faux pas, obrażania rozmówców i partnera, mało inteligentna, sztywna i sztuczna jak babci zęby,
  nie ma bardziej antypatycznej baby w telewizji, jest to swego rodzaju osiągnięcie, owszem, pan Miszczak może być dumny

 • Ulka Majzel

  Oceniono 73 razy 47

  jak sie nie licza z opinia telewidzow - to nich sami sobie ogladaja jolusie, NIE OGLADAC PIENKOWSKIEJ, niech nie mysli ze jest gwiazda, ktora ma wszystkich gdzies, NIE OGLADAMY PIENKOWSKIEJ - tej pani juz dziekujemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • aldowska

  Oceniono 40 razy 34

  Lubię Pieńkowska, ale czasami mi się wydaje, ze jest totalnie oderwana od ludzkich spraw. Widziałam jej rozmowę z rodzicami zamordowanego na tle seksualnym chłopca. chciało mi się wyć. Z oburzenia wyłączyłam tv.Totalny brak taktu i pomysłu na rozmowę. To ją przerosło. w ogóle co za pomysł na telewizję śniadaniową. Pani Jolanto, proszę zamknąć oczy i pomyśleć (tak głęboko), że spotkało to Panią i pani dziecko. proszę usiąść na kanapie w miejscu gdzie siedziała ta Pani i opowiedzieć jak się Pani czuje. Nie można robić kasy na ludzkim nieszczęściu p, Miszczak, bo to wraca do nas. Pozdrawiam

 • mm_misia

  Oceniono 39 razy 25

  Wniosek jest jeden: przestać liczyć, że opinia zamieszczona w Internecie zmieni cokolwiek i zwyczajnie, po prostu NIE OGLĄDAĆ tej pani, która kiedyś była dziennikarką, ale to było dawno niestety... Robię tak z powodzeniem od dawna - bo moje zdrowie psychiczne jest dla mnie dość istotne ;)

 • ulaula

  Oceniono 33 razy 23

  Tvn powoli upada, to taka plastikowa telewizja, którą sterują korporacje. Pozostawienie Pieńkowskiej to kolejny krok ku upadłości stacji.

 • vahoo

  Oceniono 51 razy 11

  "Cieszycie się, że zostaje ? " Sorry, nie cieszymy się ! Wolelibyśmy na jej miejsce jakiegoś klona - glonojada. A nie " jakąś " dziennikakę o wieloletnim stażu !
  Klaszczący tłum pod budynkiem, czy chamska, zawistna" literatura" w internecie, a kto się tym przejmuje ? Co sobie poklaszczą i popiszą, to ich ! Niech się im wydaje, że coś mogą. Tak, mogą - postukać w klawiaturę !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX