Co tam zima! Socha pozuje na dworze w MOCNO odkrytej kreacji. A gdy przyjrzymy się dokładniej...

Małgorzata Socha na galę Viva! Najpiękniejsi 2014 przyszła w absolutnie olśniewającej kreacji z najnowszej kolekcji Dawida Wolińśkiego. Można ją było podziwiać w pełnej okazałości jeszcze przed wejściem do Ufficio Primo, gdzie odbywała się impreza, ponieważ aktorka zignorowała zimno i pozowała bez wierzchniego okrycia.

Zima jej nie straszna. Żeby móc się zaprezentować fotografom w takiej kreacji, aktorka musiała się zapewne rozebrać jeszcze w samochodzie. Doceniamy poświęcenie, bo przecież na dworze było zaledwie kilka stopni na plusie!

Małgorzata SochaKapif

Dla niektórych stosownym strojem na spacery po mieście o tej porze była czapka i szalik, ale nie dla Małgorzaty Sochy! Odważnie stawiła czoła (i nie tylko) niskiej temperaturze i w salonowej kreacji paradowała już na parkingu.

Małgorzata SochaeLStudio

Przepiękna suknia od Wolińskiego, jaką aktorka miała na sobie, poniekąd usprawiedliwia chęć pochwalenia się nią jeszcze przed wejściem. Jednak dopiero w ogrzewanym wnętrzu Ufficio Primo, w świetle jupiterów, można było ocenić maestrię, z jaką Małgorzata Socha dobrała kreację na poniedziałkowy wieczór.

Małgorzata SochaKapif

Warto przy okazji zwrócić uwagę, że Małgorzata Socha na parkingu pozowała z niezbyt tęgą miną i dopiero ciepło wyzwoliło na twarzy Małgorzaty Sochy uśmiech! Sami zobaczcie!

Małgorzata SochaKapif

alex

Więcej o:
Komentarze (19)
Co tam zima! Socha pozuje na dworze w MOCNO odkrytej kreacji. A gdy przyjrzymy się dokładniej...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 166 razy 158

  Co się dzieje z jej twarzą? Może się nie znam, ale czy ona nie przewala z jakimś botoksem / kwasem hialuronowym?

 • maybelle

  Oceniono 83 razy 77

  jeżeli to na drugim zdjęciu to jest ten jej "uśmiech" to ja dziękuję. była taka ładna, nie wiem po co to sobie zrobiła, jeśli taki efekt po botoksie ustępuje z czasem to powinna do tego momentu unikać takich imprez ;)

 • browaryr

  Oceniono 80 razy 74

  powoli zbliza sie z wygladem papy do swinki pigi...

 • lenore

  Oceniono 40 razy 34

  Kolejna 'gwiazda' co bezmyslnie kopiuje hollywoodzki styl. Tam jest inny klimat, tluki!

 • art_102

  Oceniono 35 razy 33

  Miała ładny owal twarzy, ładne usta, a tera ma ponton na bułce. Znaczy w głowie pusto.

 • fisia

  Oceniono 22 razy 20

  Z całym szacunkiem dla p. Małgosi ale zmarzłam jak patrzyłam na te zdjęcia. Tym bardziej jak się patrzy w dali stoi (ktoś) opatulony w czapkę, szalik i ciepłą kurtkę.
  Brrr! To, że pojawiło się odrobinę ciepła nie oznacza, że ono jest też wieczorem i można pozować jak w lato. Jak to mówią "idzie luty, podkuj buty" :) Mam nadzieję, że nie będziemy czytać za chwilę "p. Małgosia z zapaleniem płuc, skrzeli lub nawet grypą". Zdrowia! Tak na zapas! :)

 • pozytyfka

  Oceniono 33 razy 15

  Debilka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX