Znajoma Herbuś: Wielokrotnie pytała Herde o zaległe kwoty, za każdym razem słyszała...

A co z komornikiem?

Edyta Herbuś domagała się od byłej menedżerki zwrotu swoich pieniędzy, ale ta miała zrzucać winę za ich brak na koncie na firmy, z którymi tancerka podpisywała kontrakty.

Kolejne doniesienia w sprawie głośnej "Herde Gate". Znajoma Edyty Herbuś powiedziała z rozmowie z jednym z kolorowych pism, że to nieprawda, że tancerka "nie zauważyła" na koncie braku 600 tysięcy złotych.

To bzdura, że Edyta nie zauważyła braku pieniędzy! Edyta wiele razy pytała agentkę o zaległe kwoty. Za każdym razem słyszała, że to firmy, które miały zapłacić, nie wywiązują się ze zobowiązać. Herde twierdziła nawet, że ma zamiar odzyskać długi przez firmy windykacyjne - powiedziała przyjaciółka celebrytki w rozmowie z "Party".

Edyta Herbuś, Małgorzata Herde i Mariusz TrelińskiKapif

Okazuje się też, że nieprawdziwymi były plotki o zajęciu konta celebrytki przez komornika.

Agentka przekazywała Herbuś kwoty z mniejszych kontaktów, więc gwiazda miała środki na przeżycie. Ale nie można mówić o luksusach, o których rozpisuje się prasa. Nie jest też prawdą, że po doniesieniach medialnych sprawą zainteresował się komornik. Wynagrodzenia nie trafiały wprawdzie na konto Edyty, ale gwiazda dostawała za nie rachunki i płaciła podatki - podaje "Party".

Edyta HerbuśKapif

aga

Więcej o:
Komentarze (7)
Znajoma Herbuś: Wielokrotnie pytała Herde o zaległe kwoty, za każdym razem słyszała...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • martuchaaaaaa

  Oceniono 32 razy 26

  wydaje mi się, ze noszenie ciuchów najlepszych światowych projektantów to jednak jest luksus.

 • pan.malowany

  Oceniono 14 razy 10

  Ale przeginacie z tymi kwotami. Takie stawki nie chodza nawet w Hollywood radze sie leczyc z kompleksu niedowartosciowania

 • ctasek

  Oceniono 13 razy 7

  Wydaje mi się, że ta Herde, to poważnie umoczyła.

 • morgana50

  Oceniono 6 razy 6

  przepraszam, ale kto tam kogo zatrudnia ?!? skoro pracuję, to otrzymuję pieniądze i procent wypłacam współpracownikowi - tak jest w normalnym świecie !! właściciel fabryki pieniądze otrzymuje i wypłaca pensje pracownikom - jeszcze nie słyszałam, żeby pieniądze trafiały bezpośrednio do pracowników i to oni wypłacali pensję dyrektorowi czy właścicielowi - toż to chore jest... a może tylko mnie się tak wydaje ?!?

 • qula

  0

  po co herbus menadzerka,kim ona jest.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX