Anna Gzyra z "M jak miłość" zdradziła, jak będzie wyglądał jej ślub i suknia! "Ma dużo koronek i..."

Co powiedziała?

Anna Gzyra, znana m.in. z serialu "M jak miłość" już w tym roku weźmie ślub z Jakubem Augustynowiczem. Niechętna do zwierzeń na temat swojego życia prywatnego aktorka tym razem zrobiła wyjątek. W rozmowie z Newseria Lifestyle zdradziła parę szczegółów dotyczących ceremonii oraz jej sukni ślubnej. Okazuje się, że Gzyra denerwuje się przed uroczystością.

Jesteśmy w trakcie przygotowań do wesela i czuję w związku z tym duże napięcie. Ślub mnie nie stresuje, ale jeśli chodzi o wesele, to oczywiście chciałabym, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Wyszliśmy z założenia, że zapraszamy tylko osoby, z którymi mamy rzeczywisty kontakt. To bardzo trudna decyzja, ale wspólnie postanowiliśmy, że nie chcemy organizować wesela na 300 osób. To nie wynika ze złej woli albo braku sympatii, tylko postanowiliśmy, że tego dnia chcemy być z ludźmi, z którymi czujemy się związani.

Przyszła panna młoda powiedziała też, że jest zakochana w swojej sukni.

Przy wyborze sukni inspirowałyśmy się różnymi projektami. Moja sukienka została wyprodukowana przez firmę Royal Splendor i jest prześliczna. Znalazłyśmy z projektantką wspólny język. Nie byłam nakłaniana do włożenia czegoś, co mi się nie podoba, ale jest akurat modne. Wybrałyśmy kreację, w której wyglądam super. Suknia ma dużo koronek i będzie elegancka, ale dość ozdobna.

Przyszły mąż Gzyry to z zawodu bankowiec. Nie jest on w żaden sposób związany z show-biznesem, co bardzo odpowiada aktorce. Para spotyka się od roku. Augustynowicz pomaga wychować aktorce dwuletnią córkę Helenę z poprzedniego związku.

Anna Gzyra i Jakub AugustynowiczKAPiF

majk

Więcej o: