Edyta Herbuś, niczym Paulo Coelho, pierwszy raz o "Herde Gate": Los wyrówna resztę, a ja...

Edyta Herbuś w końcu zabrała głos.

Edyta Herbuś przerwała milczenie i zabrała głos w głośnej sprawie rozstania z wieloletnią menedżerką Małgorzatą Herdę, oskarżaną o okradanie swoich podopiecznych. Na swoim Facebooku gwiazda umieściła bardzo wymowną grafikę:

Edyta Herbuś o sprawie z HerdeScreen z Facebook.com/pages/Edyta-Herbus-Herbuś

Użytkownicy Facebooku od razu powiązali obrazek umieszczony przez Herbuś ze sprawą Małgorzaty Herde. Wymiana zdań gwiazdy z jej fanami w komentarzach pod grafiką nie pozostawia złudzeń.

Tak sobie myślę, że to nie my jesteśmy od osądzania, czy wymierzona kar... Pozostawiam to wiec "Najwyższemu". Sama mam zamiar skoncentrować się na tym, co potrafię najlepiej - tańcu, resztę los wyrówna:) - napisała Herbuś w komentarzu.

Edyta Herbuś komentarzScreen z Screen z Facebook.com/pages/Edyta-Herbus-Herbuś

karo

Więcej o:
Komentarze (7)
Edyta Herbuś, niczym Paulo Coelho, pierwszy raz o "Herde Gate": Los wyrówna resztę, a ja...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • brooke_logan

  Oceniono 45 razy 35

  PEWNIE MA COS DO UKRYCIA WIEC NIE WALCZY PUBLICZNIE. Mysle ze Herde byla na tyle cwana ze pozbierala haki na kazda z tych dmuchanych lalek i teraz musza siedziec cicho bojac sie o swoj image.

 • do_podziwu

  Oceniono 30 razy 22

  Komornik siedzi jej na koncie - ona zamiast na Policje ,przedstawic dowody oszustwa?? to czeka na Sad ostateczny - albo jest glupsza od "cienia jeza" albo - menadzerka jest niewinna . (obawiam sie i jedno i drugie)

 • kwiat_lotosu

  Oceniono 24 razy 10

  Myślicielka ściankowo - salonowo - brukowa ;)

 • pannamigootka

  Oceniono 11 razy 3

  Po tej aferze Ola Kwaśniewska wraz z mężem w stronę Azji a konkretnie do Korei Północnej zwiała , Edyta Herbuś pod schodami się schowała, bo smutny pan czyli komornik Marian na ściance , swe uroki roztacza . A pani Herde za dużo ruskiego szampana wypiła i w 5 gwiazdkowym klozecie " pawia puściła"

 • martuchaaaaaa

  Oceniono 20 razy 2

  akurat tu ma rację - nie ma co się wdawać w pranie brudów i publiczne pyskówki z tą Herde. zresztą co miałaby powiedzieć? że dała się oszukać jak dziecko?

 • sensacja

  Oceniono 3 razy -1

  A ja nam takie przysłowie: Mądry głupiemu ustępuje i dlatego ten świat tak wygląda.
  Tyle, że w tej aferze poszkodowane jedynie potwierdziły powszechne mniemanie o ich błyskotliwej inteligencji i dobrowolnie oddały swoją kasę walkowerem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX