Komornik zajął konto Herbuś, a Herde zapowiada: Powrócę do współpracy z pewnymi osobami

Kwaśniewska też boi się komornika.

Małgorzata Herde ma zamiar kontynuować współpracę w gwiazdami, mimo ostrych oskarżeń o kradzież.

Ta afera zatrzęsła polskim show-biznesem. Menedżerka gwiazd, Małgorzata Herde, została zwolniona przez wszystkie swoje klientki, a w mediach wciąż pojawiają się coraz to śmielsze teorie na temat tego, dlaczego tak się stało. Najnowsze wersje mówią o przywłaszczeniu sobie przez Herde pieniędzy z kontraktów m.in. Edyty Herbuś, Karoliny Malinowskiej czy Oli Kwaśniewskiej. A jak dowiedziały się o rzekomej kradzieży? W niezbyt przyjemny sposób.

O prawdzie Herbuś dowiedziała się w okrutny sposób. Na konto Edyty wszedł komornik domagając się zapłacenia podatku od wzbogacenia. Herbuś tłumaczyła, że nie mogła tego zrobić, bo wciąż nie otrzymała pieniędzy za reklamę. Komornik otworzył jej oczy. Teraz Kwaśniewska martwi się, że podobna sytuacja może i ją spotkać. W końcu ona także nie uiściła podatku od wynagrodzeń, których nigdy nie ujrzała na oczy! - podaje Fakt.pl.

Edyta HerbuśKapif

Herde nie chce komentować zarzutów, ale zapowiada, że z niektórymi z gwiazd będzie ponownie współpracować.

Wszelkie kwestie dotyczące moich spraw i publikacji będzie regulował w moim imieniu prawnik. Po tylu latach doświadczeń wiem, jak w takich sytuacjach postępować z mediami. Teraz wszystko sobie poukładam i powyjaśniam, wówczas może powrócę do współpracy z pewnymi osobami, może nie. Czas pokaże. Chciałabym jedynie uściślić, że nie jest tak, że sześć osób jednego dnia zakończyło ze mną współpracę. Wszystkie pozostałe kwestie będzie w moim imieniu regulował prawnik - powiedziała.

Myślicie, że rzeczywiście ktoś chciałby wrócić pod jej skrzydła?

Edyta Herbuś, Małgorzata Herde i Mariusz TrelińskiKapif

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o sprawie: Afera na warszawskich salonach. W głównych rolach Herde, Kwaśniewska i Herbuś.

aga

Więcej o:
Komentarze (9)
Komornik zajął konto Herbuś, a Herde zapowiada: Powrócę do współpracy z pewnymi osobami
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • martuchaaaaaa

  Oceniono 189 razy 173

  ta afera to dowód na to, że te wszystkie celebrytki mają intelekt orzeszka ziemnego. bo jak inteligentny, zdrowo myślący człowiek może oddać komuś całkowitą kontrolę nad swoimi finansami i dać się zwodzić przez lata?

 • ctasek

  Oceniono 78 razy 72

  No i już wiemy, że komornik to dobry okulista. Potrafi otworzyć oczy niewidomemu !!

 • browaryr

  Oceniono 72 razy 62

  jednak te wszystkie gfiazdy gfiazdeczki sa pie......e...-jak pisze maruchaaa..-jak mozna obcym ludziom dac zadzic swoimi pieniedzmi?-nooo iloraz inteligencji kurczaka brojlera...

 • do_podziwu

  Oceniono 77 razy 33

  Scenariusz "afery" moze byc calkiem inny - czytajac wypowiedzi i tlumaczenie poszkodowanych( z ktorych nic nie wynika ) . Odnosze wrazenie , ze "celebrytki" pomylily menadzerke (agentke) z doradca finansowym dbajacym o roczne rozliczenie podatku. Pani Herda pobierala swoja prowizje -reszte wplacala na konto "klientek" , obowiazkiem ich bylo zadbac o reszte. Koniec roku - okazalo sie ,ze trzeba odprowadzic podatek a pieniazkow nie ma (cichy , buty ,torebki itd tylko sa -:)) ) . Pierwsza winna - menadzerka , tylko dziwne ,ze o niej pisze "prasa brukowa" Plotek , a dzialania prawne sa do "bidulek" pokrzywdzonych . Dlaczego nie ma postepowania (dochodzenia) w stosunku do Herdy ? - wychodzi na to ,ze to tylko pomowienia i chec wytlumaczenia sie ! robia za "rozkoszne roztargnione i zapracowane " a w rzeczywistosci "glupie" pindy.

  Przypomnial mi sie zart - w stalinowskim wiezieniu ,jeden osadzony pyta drugiego -za co siedzisz - za lenistwo odpowiada - jak to .- Nie chcialo mi sie wieczorem zadenucjowac sasiada , chcialem na drugi dzien rano , sasiad zrobil to pierwszy - wieczorem dlatega ja siedze a nie on . -:)))
  Tu jest podobnie kto pierwszy "pobiekl" do brukowcow , ten poszkodowany

 • poppe_lina

  Oceniono 7 razy 3

  Biedny, biedny lachonek, aż serduszko mi krwawi...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX