Natasza Urbańska o wyjeździe z Polski: Przenośmy się. Szlag mnie trafia, jak na to patrzę

Wokalistka nie radzi sobie z falą krytyki.
Natasza Urbańska o wyjeździe z Polski Wokalistka nie radzi sobie z falą krytyki po premierze klipu do singla "Rolowanie". Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz po raz kolejny przekonali się, że ich działalność artystyczna nie jest rozumiana przez Polaków. Wokalista nie raz czuła się bezsilna wobec fali nienawiści. - Chciałam uciec. Szlag mnie trafia jak na to patrzę. Powiedziałam kiedyś Januszowi: Przenośmy się, zróbmy to. Długo o tym rozmawialiśmy - powiedziała w rozmowie z "Show" artystka. Jak nietrudno się domyślić, Józefowicz przekonał ukochaną, że warto zostać w kraju i mimo wszystko nadal robić swoje. Dwa lata temu Urbańska zaczęła pracę nad autorskim projektem, który wyjątkowo nie jest nadzorowany przez Józefowicza. Jednym z singli promujących album jest "Rolowanie", który nie został przyjęty z entuzjazmem. Urbańska po raz kolejny musiała zmierzyć się z ogromną krytyką. - Z paroma rzeczami nigdy się nie pogodzę - przyznała "tajemniczo" w wywiadzie.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz po raz kolejny odczuli, że ich działalność artystyczna nie jest rozumiana przez Polaków (zobacz: Janusz Józefowicz o klipie Nataszy: To jest kreacja artystyczna. Może być bulwersująca dla...). Wokalista nie raz czuła się bezsilna wobec fali nienawiści.

Chciałam uciec - powiedziała w rozmowie z "Show" artystka. - Szlag mnie trafia jak na to patrzę. Powiedziałam kiedyś Januszowi: Przenośmy się, zróbmy to. Długo o tym rozmawialiśmy.

Jak nietrudno się domyślić, Józefowicz przekonał ukochaną, że warto zostać w kraju i mimo wszystko nadal robić swoje. Dwa lata temu Urbańska zaczęła pracować nad autorskim projektem, który wyjątkowo nie jest nadzorowany przez Józefowicza (zobacz: Urbańska rozpoczęła pracę Mołek: Nie lepiej, aby Natasza stworzyła coś sama? Józefowicz: Ale co, mam zapaść się pod ziemię?). Jednym z singli promujących album jest "Rolowanie",który nie został przyjęty z entuzjazmem (zobacz: Gwiazdy WYŚMIEWAJĄ nowy hit Urbańskiej: Co artysta miał na myśli? Miley liże młota, a Natasza umywalkę). Urbańska po raz kolejny musiała zmierzyć się z ogromną krytyką.

Z paroma rzeczami nigdy się nie pogodzę - przyznała w wywiadzie.

Natasza Urbańska KAPiF

 

psz

Więcej o:
Komentarze (65)
Natasza Urbańska o wyjeździe z Polski: Przenośmy się. Szlag mnie trafia, jak na to patrzę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • do_podziwu

  Oceniono 487 razy 399

  "Przenośmy się. Szlag mnie trafia, jak na to patrzę" - skontaktujcie sie z Doda ,ona tez wyjezdza w tym samym kierunku( bodajze od trzech lat) - razem bedzie szybciej i taniej -:)))

 • forfiter_jr

  Oceniono 310 razy 252

  Biedna naiwniaczka. Czy ona myśli, że jej szarpanie baterii umywalkowej i tarzanie się po podłodze kibla, to gdzie indziej ktoś zrozumie i doceni?

 • martuchaaaaaa

  Oceniono 294 razy 236

  bon voyage! :P

 • pata.m

  Oceniono 277 razy 199

  Ucieczka z kraju nie wyleczy z głupoty.

 • stanislaw13

  Oceniono 241 razy 199

  To w końcu się przenoszą czy nie ? bo nic z tego nie rozumiem .

 • dezydery_w

  Oceniono 245 razy 185

  Do Anglii wyemigrują, tam zostaną w końcu docenieni, albowiem zmywak i naczynia w nim muszą być czyste - można nawet wylizać. A w przerwach można nawet przy nim powywijać.
  __________________________________________
  https://www.facebook.com/pages/Emiwew-dziennik-ze-%C5%9Bwiata-r%C3%B3wnoleg%C5%82ego/608975852471355

 • sansa

  Oceniono 159 razy 137

  "Józefowicz przekonał ukochaną, że warto zostać w kraju i mimo wszystko nadal robić swoje." - poza granicami kraju nawet na tę oblizaną umywalkę nikt nie zwróciłby uwagi. Jedynie w PL mogą "nadal robić swoje". Rozsądna decyzja.

 • takama

  Oceniono 146 razy 92

  A czemu tak późno?? Obiecujesz że już nie wrócisz?? Nigdy?:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX