Rozenek i Majdan całują się w centrum handlowym! Jest dowód

Koniec konspiracji.
Rozenek i Majdan całują się publicznie Koniec konspiracji Małgorzata Rozenek i Radek Majdan trafili na okładkę "Flesza", a artykuł został zobrazowany zdjęciem całującej się pary. To chyba koniec konspiracyjnego związku Małgorzata Rozenek i Radek Majdan dotąd nie potwierdzili trwających od 3 miesięcy spekulacji o swoim romansie, ale chyba już nie muszą. Para trafiła na okładkę "Flesza", a artykuł został zobrazowany bardzo wymownymi zdjęciami pary, na których spacerują po supermarkecie, trzymają się za ręce i całują. Majdan nawet czule obejmuje PPD. Zdjęcia pary zrobione w połowie stycznia w centrum handlowym Arkadia w Warszawie mówią same za siebie. Pocałunki, uściski, czułe gesty i ten błysk w oczach - tak nie zachowują się "tylko znajomi" - pisze "Flesz", który opublikował zdjęcia przyłapanych na czułościach Rozenek i Majdana. Tak odważnych zdjęć pary jeszcze nie było. Teraz wątpliwości nie mają chyba nawet najwięksi niedowiarkowie: Małgorzatę Rozenek i Radka Majdana łączy coś więcej, niż tylko chęć wspólnego wypadku do kina. To właśnie od momentu przyłapania ich w listopadzie na wyprawie do kina zaczęły krążyć pogłoski o romansie Perfekcyjnej Pani Domu z byłym piłkarzem (zobacz: Małgorzata Rozenek i Radek Majdan mają romans? Mamy komentarz ich menedżerów). Ich znajomość ciągle się zacieśnia: Radka poznali synowie Małgosi - Stanisław (8) i Tadeusz (4). Został on przedstawiony również rodzicom Perfekcyjnej Pani Domu, był też widziany na noworocznym spacerze na warszawskiej Starówce z rodziną Rozenek. Wiadomo też, że Radek jest częstym gościem w domu Małgorzaty - donosi magazyn. Skoro nie ma już żadnych wątpliwości i para nie musi ukrywać romansu to niewykluczone, że na wiosnę Rade Majdan wybierze się z Małgorzatą Rozenek i jej dziećmi na urlop - spekuluje "Flesz". Jak się dowiedzieliśmy, pod koniec marca Rozenek planuje urlop - obiecała już synom, że zabierze ich na narty w Alpy. Ciekawe, czy Radek pojedzie z nimi...

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan dotąd nie potwierdzili trwających od 3 miesięcy spekulacji o swoim romansie, ale chyba już nie muszą. Para trafiła na okładkę "Flesza", a artykuł został zobrazowany bardzo wymownymi zdjęciami pary, na których spacerują po supermarkecie, trzymają się za ręce i całują. Majdan nawet czule obejmuje PPD.

Zdjęcia pary zrobione w połowie stycznia w centrum handlowym Arkadia w Warszawie mówią same za siebie. Pocałunki, uściski, czułe gesty i ten błysk w oczach - tak nie zachowują się "tylko znajomi" - pisze "Flesz", który opublikował zdjęcia przyłapanych na czułościach Rozenek i Majdana.

Tak odważnych zdjęć pary jeszcze nie było. Teraz wątpliwości nie mają chyba nawet najwięksi niedowiarkowie: Małgorzatę Rozenek i Radka Majdana łączy coś więcej, niż tylko chęć wspólnego wypadku do kina. To właśnie od momentu przyłapania ich w listopadzie na wyprawie do kina zaczęły krążyć pogłoski o romansie Perfekcyjnej Pani Domu z byłym piłkarzem (zobacz: Małgorzata Rozenek i Radek Majdan mają romans? Mamy komentarz ich menedżerów).

Ich znajomość ciągle się zacieśnia: Radka poznali synowie Małgosi - Stanisław (8) i Tadeusz (4). Został on przedstawiony również rodzicom Perfekcyjnej Pani Domu, był też widziany na noworocznym spacerze na warszawskiej Starówce z rodziną Rozenek. Wiadomo też, że Radek jest częstym gościem w domu Małgorzaty - donosi magazyn.

Skoro nie ma już żadnych wątpliwości i para nie musi ukrywać romansu to niewykluczone, że na wiosnę Rade Majdan wybierze się z Małgorzatą Rozenek i jej dziećmi na urlop - spekuluje "Flesz".

Jak się dowiedzieliśmy, pod koniec marca Rozenek planuje urlop - obiecała już synom, że zabierze ich na narty w Alpy. Ciekawe, czy Radek pojedzie z nimi...

Radosław Majdan, Magorzata Rozenek Flesz

Radosław Majdan, Magorzata Rozenek Flesz

alex

Więcej o:
Komentarze (15)
Rozenek i Majdan całują się w centrum handlowym! Jest dowód
Zaloguj się
 • browaryr

  Oceniono 188 razy 162

  pocałunek w sklepie juz był-teraz czas na perfekcyjną gałe...

 • nkwd

  Oceniono 140 razy 120

  Oooo jest dowód !
  A kogo ten dowód interesuje?
  Oboje są po rozwodzie, 15 lat już chyba skończyli, to niech się całują.
  W tej branży wszyscy kotłują się jak w pralce. Nic nie widzę w tym nadzwyczajnego.

 • huciapucia

  Oceniono 134 razy 60

  ta baba działa mi na nerwy i ten debilny głos jak u pijaka

 • martuchaaaaaa

  Oceniono 53 razy 39

  dobrali się jak w korcu maku.

 • pan.malowany

  Oceniono 48 razy 24

  Ja pyierdziele...to jest obrzydliwe...Rozenek i Majdan caluja sie az Radkowi smalec na lbie sie topi...a feeee

 • poppe_lina

  Oceniono 48 razy 18

  I wreszcie mamy parkę lasującą mózg jak kwadratura koła czy perpetuum mobile: komu tu współczuć bardziej, kto bardziej puka od spodu dna, które z nich wygrywa głupotą i, czy wreszcie, perfekcyjna pani rozbitego, patologicznego domu będzie w stanie wypucować wiecznie niedomytego prymitywa Radzia?! Ja pie......

 • carmenelectra

  Oceniono 33 razy 15

  no to dorota pewnie w furie wpadnie ! radoslaw sobie zycie uklada a ona dalej sama...

 • foxylion

  Oceniono 37 razy 11

  ciekawe czy ma jakiś perfekcyjny sposósb na ser spod napleta

 • huciapucia

  Oceniono 25 razy 9

  durnota

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX