Herde nie płaciła od 2 lat? "Kwaśniewska i Herbuś wyliczyły, że jest im winna kilkaset tysięcy"

Jako pierwsza zorientowała się Aleksandra Kwaśniewska, kiedy zobaczyła, że nie dostaje wynagrodzenia za wywiady dla "Vivy!".

W najnowszym "Fleszu" możemy przeczytać, że podopieczne Małgorzaty Herde dopiero po dwóch latach zorientowały się, że nie dostają honorariów.

Dziewczyny jej wierzyły, bo pracowały z nią od lat. Komu ma zaufać gwiazda jeśli nie swojej agentce? Przecież ona żyje z prowizji od zapłaconego kontraktu - czytamy.

Natomiast "Wprost" informuje, że nieprawidłowości we współpracy z agentką po raz pierwszy zauważyła Aleksandra Kwaśniewska - nie dwa lata temu, ale w grudniu 2013 roku. Córka byłego prezydenta miała irytować się brakiem zapłaty za wywiady, które przeprowadzała dla "VIVY!". Małgorzata Herde rzekome opóźnienia w przelewach podobno tłumaczyła kryzysem w branży, jednak Kwaśniewska nie wierzyła jej i upomniała się o należności u naczelnej magazynu, Katarzyny Przybyszewskiej.

Okazało się, że pieniądze są wypłacane, tylko na konto Małgorzaty Herde. Ola była wstrząśnięta - zdradza informator "Wprost".

Małgorzata HerdeWBF

Aleksandra Kwaśniewska czym prędzej skontaktowała się z inną podopieczną Hedre, Edytą Herbuś. Okazało się, że ona także nie otrzymała przelewów na czas. Według ustaleń tygodnika, tancerka nadal czeka na wynagrodzenie za udział w kampanii reklamowej jednej z największych na rynku firm kosmetycznych. Jak nietrudno się domyślić, brak wpłaty na konto Herbuś Herde tłumaczyła tak samo jak w przypadku Kwaśniewskiej - kryzysem w branży.

Najważniejsze oszukane to Kwaśniewska i Herbuś - stwierdza jednoznacznie "Wprost". - Wyliczyły, że Małgorzata jest im winna kilkaset tysięcy złotych.

Karolina Korwin-Piotrowska opowiedziała się jasno za gwiazdami, przypominając, że gra toczy się o naprawdę spore kwoty. Jak wymieniła w tygodniku, celebrytki mogły otrzymywać nawet 60 tysięcy złotych za pójście do sklepu, 10 tysięcy złotych za pojawienie się na imprezie i 600 tysięcy złotych za kontrakt reklamowy.

O tym, że celebryci zarabiają na bywaniu i kontraktach reklamowych, wiadomo od dawna. W wypadku obecnej afery mamy do czynienia z miłymi, choć nieobdarzonymi wybitnym talentem dziewczynami, hejtowanymi często przez media za celebryckość, które zarabiają na nazwisku i ładnej buzi. Ale zarabiają, nie kradną - pisze dziennikarka dla "Wprost". - Pracują uczciwie. Na nich też ktoś zarabia. Pojawiają się zawistne głosy, że "na biedne nie trafiło" i "jakie celebrytki, taka menedżerka". Rozumiem je, ale ich nie popieram - stwierdziła.

Przy okazji warto zwrócić uwagę na niemały wkład Małgorzaty Herde w kształtowanie zasad, które panują obecnie w show-biznesie. Ponoć to właśnie ona wprowadziła zasadę płacenia gwiazdom za bywanie na salonach. (zobacz: "Jej znakiem był szampan. Za kolację płaci 200 euro". Na czym tak naprawdę zarabiała Małgorzata Herde?).

Małgorzata Herde, Karolina Malinowska, Kamila SzczawińskaWBF

psz

Więcej o:
Komentarze (20)
Herde nie płaciła od 2 lat? "Kwaśniewska i Herbuś wyliczyły, że jest im winna kilkaset tysięcy"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 80 razy 62

  "...celebrytki mogły otrzymywać nawet 60 tysięcy złotych za pójście do sklepu...".
  Ciekawe. Ja idąc do sklepu niestety WYDAJĘ a nie OTRZYMUJĘ.
  Chory kraj, chora branża show biznesowa.

 • pata.m

  Oceniono 65 razy 59

  Widocznie skoro nie zauważyły przez dwa lata, to nie potrzebują tyle pieniędzy. Ja bym od razu zauważyła.

 • kwiat_lotosu

  Oceniono 58 razy 32

  Nie dostawały pieniędzy od 2 LAT i dopiero teraz się obudziły? To chore jest! Same sobie winne, naiwniaczki.

 • pannamigootka

  Oceniono 41 razy 27

  Biedne naiwniaczki, oderwane od rzeczywistości, Jak to mówią, broń mnie Boże od przyjaciół a z wrogami sobie poradzę.

 • kazio.maciolka

  Oceniono 34 razy 24

  To pokazuje jak bardzo nasze celebrytki są upośledzone:) Przez dwa lata nie zorientować się, ze nie ma się obiecanych przelewów świadczy o ich braku mózgu.
  A oczywiscie pani Herde- hmm....

 • szary212

  Oceniono 18 razy 14

  kretynka? sadziła, że to jest nie do sprawdzenia?

 • browaryr

  Oceniono 19 razy 9

  "nie płaciła od 2 lat..."-wysyłamy 2 smutnych panow bez karku-i wszystko uregulowane...(z procentem lichwiarskim)

 • dagmara

  Oceniono 12 razy 8

  złodziejki u nas w kraju mają pogodę i czas. Herde na pewno uniknie odpowiedzialnosci przy takiej prokuraturze i sądach jakich mamy , bo złodzieje w naszym kraju maja sie dobrze, a ludzie którzy kupuja zegarki za swoje pieniadze prokuratura robi z nich złodziei i niszczy karierę. Pani Herde ukradła z 30 takich zegarków jak u Nowaka i nikt jej nie podskoczy, bo jest złodziejka, a złodzieje u nas w Polsce mogą świetnie prosperować...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX