Kaja Śródka opowiedziała o ciąży i zaręczynach: Fantastyczne, niczym z "Seksu w wielkim mieście"

Stylistka opowiedziała w "Pytaniu na śniadanie" o ciąży i o tym, jak oświadczył jej się dziennikarz TVN Turbo, Patryk Mikiciuk.

To już prawie 6. miesiąc ciąży projektantki i stylistki Kai Śródki. Była dziewczyna Borysa Szyca jest szczęśliwa w nowym związku z Patrykiem Mikiciukiem, dziennikarzem TVN Turbo. Śródka zdradziła, że partner oświadczył jej się w bardzo oryginalny sposób. O całym wydarzeniu opowiedziała w "Pytaniu na Śniadanie".

Ja jestem przeciwniczką ślubów, ale zaręczyny były fantastyczne, niczym w "Seksie w wielkim miesicie" - zdradziła. - Patryk zabrał mnie do ulubionej restauracji, ale ja jako ta ciężarówka, zwyczajnie zasnęłam. Kiedy się obudziłam, on mówi: "Wiesz kotku, wprawdzie miałem inne plany, ale przyniosłem ci herbatkę. Czy ją posłodzić?". Ja mówię oczywiście, że posłodzić, bo ja słodzę herbatkę. Po czym widzę, że on klęczy przede mną! Ja mówię: "Czy cukier jest aż takim powodem żeby klękać?", a on: "Ale zajrzyj do cukierniczki!" - relacjonowała Śródka.

Mikiciuk stanął na wysokości zadania i kupił ukochanej wymarzony pierścionek - dokładnie ten z filmu "Śniadanie u Tiffany'ego".

Pojechał do Berlina i przywiózł mi ten wymarzony pierścionek!

Na początku nic nie wskazywało na to, że Śródkę i Mikiciuka połączy coś więcej.

Poznaliśmy się na nartach w Laax . Na początku nie do końca się lubiliśmy, ale kto się czubi, ten się lubi - wyznała stylistka.

Kaja Śródka, Patryk MikiciukKAPiF

Śródka zdradziła też, że swoje jeszcze nienarodzone dziecko nazywa "Fasol". Stylistka śmiała się, że być może nawet nazwie tak potomka, który, to już pewne, będzie nosił nazwiska obojga rodziców.

Fasol Mikiciuk-Śródka - oznajmiła dumnie.

Zapytana przez Plotek.pl, jakie imię wybierze dla swojego dziecka, wyznała:

Nad imieniem myślimy. Jest szansa, że będą to godzinne spory - żartowała projektantka.

Przypomnijmy, że niedawno ukochany Śródki mówił o niej w "DD TVN". (Zobacz: Śródka wychodzi za mąż! Mikiciuk oświadczył się, ale narzeka: W ogóle nie jest o mnie zazdrosna).

Muszę powiedzieć jedno, moja narzeczona jest idealna, perfekcyjna i mogę to mówić na podstawie dawnej przeszłości, której już nie pamiętam. Zazdrość jest fajna, ale Kaja w ogóle nie jest o mnie zazdrosna i to jest przerażające. Ja jestem o nią bardziej zazdrosny, szczególnie jak spędziła pół dnia z Marcinem Prokopem - powiedział dziennikarz.

majk

Więcej o:
Komentarze (9)
Kaja Śródka opowiedziała o ciąży i zaręczynach: Fantastyczne, niczym z "Seksu w wielkim mieście"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • russel

  Oceniono 31 razy 27

  Piękny i bestia, historia prawdziwa.

 • ulaula

  Oceniono 22 razy 20

  nienachalna uroda pani

 • rabarbara

  Oceniono 20 razy 20

  "Muszę powiedzieć jedno, moja narzeczona jest idealna, perfekcyjna i mogę to mówić na podstawie dawnej przeszłości, której już nie pamiętam".
  "Dawna przeszłość" i zupełny brak logiki.
  Brawo!

 • megaxs

  Oceniono 20 razy 10

  Gdzie ten chłop ma oczy. W dupie? Jak było można zapłodnić takiego brzydala.

 • sensacja

  Oceniono 17 razy 9

  Okazuje się, że pasują do siebie - mają fajne poczucie humoru. Śródka tym razem trafiła w dziesiątkę: z Mikiciuka jest niezłe ciacho i do tego ma olej w głowie. Dobrze, że dziewczyna nie marnuje się przy Szycu.

 • browaryr

  Oceniono 6 razy 4

  mikiciuk ty laluchy nieoprowadzaj po saluuunach tylko moze lepiej zastąp zelta w programie "na osi"bo nie idzie go oglądać.

 • jusbara

  Oceniono 1 raz 1

  Nie da się ukryć, że pod względem intelektualnym, niezaprzeczalnie, pasują do siebie.

 • adam666

  Oceniono 12 razy -2

  jak bym miała taki ryj to bym kanałami chodziła!!!!Jak można być tak koszmarnie brzydkim!!!Biedne to dziecko!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX