Była menedżerka rzekomo ukradła jej 250 tysięcy. "Fakt" ujawnia zarobki Oli Kwaśniewskiej

Na czym zbija takie kokosy?

Wszystkich zszokowały ostatnie doniesienia o tym, czego podobno miała dopuścić się była już menedżerka Oli Kwaśniewskiej, Małgorzata Herde (Zobacz: "Fakt": Małgorzata Herde ukradła Oli Kwaśniewskiej 250 tysięcy złotych?). Po tych rewelacjach "Fakt" idzie dalej - rozłożył na czynniki pierwsze zarobki córki byłego prezydenta, żeby pokazać, skąd wzięła się rzekomo ukradziona kwota 250 tysięcy złotych.

Najwięcej, bo po 15 tys. zł, inkasuje za wywiady z gwiazdami do kolorowego dwutygodnika. (...) Po 2000-8000 zł bierze za obecność na bankiecie czy pokazie mody, (...) jako stała bywalczyni wszelakich rautów potrafi być na 6 takich imprezach w miesiącu! Tak było np. w czerwcu. Pisze jeszcze felietony w jednej z gazet (około 600 zł za tekścik) i do tego regularna pensja za współprowadzenie programu w TV (nawet 3000 zł za odcinek). Jak widać za samo bywanie na salonach i pozowanie na ściankach ex prezydentówna może zgarniać nawet 48 000 zł miesięcznie. A do tego dochodzą jeszcze honoraria autorskie - podlicza zarobki Kwaśniewskiej Fakt.pl.

I choć coraz częściej mówi się, że gwiazdy użalają się na brak pieniędzy i niskie zarobki (Zobacz: Narzekają na zarobki, prezenty, sławę, widzów. Zobacz 11 największych malkontentów show-biznesu), Ola Kwaśniewska chyba nie ma na co narzekać.

aga

Więcej o:
Komentarze (19)
Była menedżerka rzekomo ukradła jej 250 tysięcy. "Fakt" ujawnia zarobki Oli Kwaśniewskiej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • smith81

  Oceniono 111 razy 97

  niesamowite, że za taką bylejakość można dostawać takie kwoty.

 • k1a2s3k4a

  Oceniono 73 razy 71

  kazdy kto kupuje kolorową prasę niech się zastanowi, że składa się na pensję kwasniewskiej i jej podobnych

 • zuzka123123

  Oceniono 77 razy 59

  za wywiad z gwiazdą 15tys.,za bywanie na bankietach 2-8tys.itd.,za takie bzdury dostaje tyle kasy,a zwykłemu Kowalskiemu nie starcza do pierwszego,mimo że żyje bardzo skromnie i zapiernicza w pracy ile się da.Weźmy takiego murarza,spawacza,montera,rolnika i wiele innych pozytecznych zawodów,które nie są sprawiedliwie opłacane,a te lale z show biznesu kasują takie pieniądze ,nie dość że są to ogromne pieniądze to jeszcze za takie bzdety,dziwne to wszystko jest,mam nadziejęże jeszcze kiedyś będzie normalnie,jeszcze nadejdzie jakaś sprawiedliwość

 • forfiter_jr

  Oceniono 49 razy 41

  Wysoko kwalifikowany inżynier w tym kraju, jak dobrze pójdzie to dobija do 12, 15 tysięcy.
  A taka pani - nikt za wywiad, szwendanie się po bankietach i bełkotanie w tv zarabia 3x tyle.
  I niech mi ktoś powie, że to normalny kraj.

 • ctasek

  Oceniono 39 razy 31

  Przyjmij panienko z pałacu , wyrazy najgłębszego współczucia, z powodu tak niskich zarobków, ale gdy wyliczą emeryturę z tego, to wystarczy napewno na kurort w Alpach, przynajmniej dwa razy w roku. Spotkasz i poznasz tam, wszystkich polskich emerytów, których zaprosiła Twoja mamusia.

 • sensacja

  Oceniono 31 razy 25

  Ciekawe co zyskują na obecności Kwaśniewskiej czy Herbuś ci, którzy im tyle płacą za to bywanie na bakietach lub pokazach mody? Czy ktokolwiek podejmuje decyzję o zakupie sugerując się tym, że na bankiecie producenta była Kwaśniewska? albo kupuje samochód, bo jeździ takim Mucha? toż to wręcz obciach.

 • pata.m

  Oceniono 19 razy 15

  Chętnie ją zastąpię w pracy na dwa miesiące za tę kasę.

 • pan.malowany

  Oceniono 19 razy 15

  Predzej uwierze ww to, ze Kwasniewska doklada do swoich wystepow......

 • 23monika23

  Oceniono 1 raz 1

  Takie osoby zarabiają na każdej kupionej gazecie, książce i innym tego typu produkcie. Płacimy im za dużo ! Co to ma być podział na bogatych i nas wrrrr
  _______
  Http://g2.gangsterS.pl/?ref=18
  Pamiętacie ?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX