Mołek: Nie lepiej, aby Natasza stworzyła coś sama? Józefowicz: Ale co, mam zapaść się pod ziemię?

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz falę hejtów tłumacza jako sukces klipu.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz zapewniają, że są przyzwyczajeni do negatywnych komentarzy. Nie da się nie zauważyć, że każdy ich kolejny projekt spotyka się z ogromną falą hejtów w internecie. "Rollsi", jak nazwała ich Magda Mołek w sobotnim programie "DD TVN", starają się wszystko obrócić na swoją korzyść.

Tak było przy "Bitwie warszawskiej", przy projektowaniu. To nie jest pierwszy raz, wiedziałam, że będą kontrowersje. Mam grubą skórę. Moją grubą skórą są moi bliscy, to jest Janusz, moja mama, siostra - wytłumaczyła piosenkarka w "DD TVN". - Każdy ma prawo do swojego zdania, może dzięki temu, że się nie spodobało, ma tyle odsłon na YouTubie i mamy super promocje.

Natasza UrbańskaScreen z You Tube.com

Prowadzący zwrócili uwagę, że niepochlebne komentarze odnoszą się nie tylko do piosenki i teledysku, ale całokształtu twórczości Urbańskiej. Mołek zasugerowała, że być może gdyby Józefowicz pozwolił żonie na więcej swobody, stworzyłaby coś , co spotkałyby się z większą aprobatą.

Ale co, ja mam zniknąć, przefarbować włosy, zapaść się pod ziemię? Nikt nie ma patentu na doskonałość. Jeżeli Natasza otrzyma ciekawszą propozycję artystyczną, będę pierwszą osobą, która będzie ją do tego namawiać - przyznał, jednocześnie podkreślając wszystkie jej osiągnięcia. - Natasza Urbańska jest człowiekiem sukcesu, jeździ po całej Polsce z koncertami, gra w spektaklach, które są napisane specjalnie dla niej. Natasza jest artystką spełnioną.

Magda Mołek dopytywała, dlaczego Urbańska i Józefowicz tłumaczą się z "Rolowania". Wyjaśnianie zamysłu artystycznego porównała do... tłumaczenia nieudanego dowcipu. Choreograf postanowił prowadzącą zbić z tropu pytając, czy podoba się jej twórczość Urbańskiej.

Doceniam to co robi - wybrnęła Mołek.

Natasza Urbańska podkreśliła, że "Rolowanie" jest kolejnym etapem projektu, w którym chce opowiedzieć o różnych twarzach kobiet. Wyraźnie zaznaczyła, że kiedy dwa lata temu rozpoczęła pracę nad płytą, to bez udziału Józefowicza zadecydowała o brzmieniach, jakie będą tworzyć krążek.

Jestem dorosła - oświadczyła Urbańska.

Nowy singiel już niebawem. Czekacie?

Natasza Urbańska, Janusz JózefowiczKAPIF

psz

Więcej o:
Komentarze (18)
Mołek: Nie lepiej, aby Natasza stworzyła coś sama? Józefowicz: Ale co, mam zapaść się pod ziemię?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • martuchaaaaaa

  Oceniono 156 razy 132

  Natasza kompletnie nie ma pojęcia kim jest, co chce robić, itd. Nie ma pomysłu na siebie jako wokalistkę i to widać. Ślepo wierzy Józefowiczowi co jest sporym błędem, bo Józefowicz o ile jest świetny w robieniu musicali to nie wypromował żadnej piosenkarki. Po prostu nie zna się na tym, nie wie jak zbudować komuś karierę. On ją w mediach zmarnował.

 • milusia33

  Oceniono 87 razy 75

  Nataszo Januszu wy nic nie rozumiecie. Co ci dziewczyno po tym, że masz grubą skórę, że masz bliskich, że wiedziałaś że będą kontrowersje??? nie rozumiem po co to mówisz w telewizji. Jeśli zabierasz się za nowe projekty to nie po to aby dostawać cięgi od potencjalnych odbiorców prawda??? przecież robisz to po to aby odnieść sukces prawda??? bo po jakąś cholerę łapiesz się za różne aktywności i starasz się być najlepsza we wszystkim prawda? dlatego naprawdę nie rozumiem tego, że idziesz do kolejnej sniadaniówki, żeby twój mąż udowadniał wszystkim, że miliony internautów to tylko jakiś margines odbiorców. Żeby po raz kolejny opowiadał jaki odnosisz sukces, zaklinał rzeczywistość i swoją PYCHĄ AŻ RAZIŁ PO OCZACH. Wy po prostu uważacie że Wam się NALEŻY poklask i sukces!!! bo przecież Polita jest wystawiana wszędzie, bo Natasza ma specjalny musical napisany tylko dla siebie bla bla bla bla. Natasza jesteś piękną utalentowaną dziewczyną ale nic na siłę moja droga. Mam wrażenie tylko jak na was patrzę że jesteś jak dziecko a on jak twój sponsor. Ty tupiesz nogami że ty chcesz - za wszelką cenę chcesz a książę chce ci to dać, gębą szczeka że ty taka gwiazda najlepsza, że jak to możliwe że jest krytyka i masz babo placek za każdym razem. POKORA POKORA i jeszcze raz POKORA.

 • kkoossaa

  Oceniono 75 razy 57

  On zniszczył kariery wszystkim,którzy mieli z nim do czynienia.Jedynie Ci,którzy w miarę wcześnie od niego odeszli zrobili jaką taką karierę.Każda inna osoba gdyby miała taką promocję jak jego małżonka byłaby mega gwiazdą a ta się pcha i pcha i nic z tego nie wynika,bo ma parcie na szkło jak cholera!A ludzie tego nie lubią.

 • bionda

  Oceniono 63 razy 47

  A jaki ona sukces osiągnęła?Ani jako piosenkarka,ani aktorka ani projektantka mody

 • 90210

  Oceniono 51 razy 37

  Oglądałam ten żenujący duet w DDTVN .Ona w obecności męża jest tak spięta że aż przykro było to oglądać , było widać po nich że ta przeprowadzana rozmowa jest dla nich trudna i bronili się jak mogli .On wyliczał dokonania Nataszy , promował ,zachwalał aż od tego osiwiał .Miej facet nad nią litość i ńiech ona lepiej sama czegoś dokona bez pana pośrednictwa .Nataszo idż własną drogą ! ;)

 • ulaula

  Oceniono 38 razy 34

  Dajcie jej już spokój, widać, że ma dość. Skoro nie ma pomysłu na siebie i pasuje jej układ "ja i mój władca", niech się nie wychyla i dalej robi tą "karierę" w teatrze. Po co robić piosenkę o clubbingu, kiedy nie ma się o tym środowisku zielonego pojęcia?

 • kasiulek181

  Oceniono 37 razy 25

  Ja uważam ,że jest piękną i utalentowaną kobietą. Potrafi grać potrafi śpiewać, ale nie potrafi sprzeciwić się woli apodyktyczne męża .Ona zrobi wszystko dla swojego "mentora". On nie dostrzega ,że tylko jej szkodzi i nie przynoszą efekty jego pomysły.Może właśnie powinien zapaść się pod ziemię i pozwolić jej samej coś zrobić.
  Ta piosenka nie nadaje się do słuchania.Jest tyle utalentowanych autorów tekstów w polsce, ma na tyle znajomości, że mogłaby to wykorzystać.Życzę jej najlepszego, oby w końcu On przystopował a Ona wzięła się za coś co jej samej odpowiada a nie mężowi.

 • konfucjusz

  Oceniono 26 razy 22

  podpisano ją jako AKTORKA i WOKALISTKA, jak w tym naszym kraju mało trzeba by zagarnąć sobie profesję..żal i jak ich słucham razem myślę sobie...niby mówią, że jak ktoś słucha krytyki bez własnego zdania i wylewa nienawiść jest 'malutki' ale do studia przyszli się tłumaczyć i nadrabiać słodkimi minkami pani Nataszy, za dużo w nich hipokryzji i dlatego NIC NIE WYCHODZI , nie mogłaby po prostu być mamą z dworku i żoną męża?? po co na siłę uszczęśliwiać innych??

 • golass

  Oceniono 16 razy 16

  macie "super promocje"....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX