Edyta Pazura zdradziła, co jedzą jej dzieci: Mieliśmy plan, żeby...

Zamiast cukierków szarlotka.

Edyta Pazura, matka 4-letniej Amelii i półtorarocznego Antoniego oraz żona Cezarego Pazury, była gościem piątkowego "DD TVN". W rozmowie zdradziła, że dieta dzieci jest przedmiotem jej szczególnej troski.

Zamieniam cukry złożone na cukry proste. Co to oznacza w praktyce? Nie robię jej [Amelii - red.] kakaa takiego, jakie kupuje się w sklepie, gotowego. Kupuje takie czarne zwykłe kakao, jak do ciast, mieszam z sojowym mlekiem i słodzę glukozą.

Edyta Pazura powiedziała też, że jednym z elementów zdrowego odżywiania jej dzieci, jest wyeliminowanie z menu tzw. "śmieciowego" jedzenia oraz cukru.

Moje dzieci nie wiedzą, co to chipsy i napoje gazowane. Mieliśmy plan, żeby do 3. roku Amelia nie jadła cukru. Prawie się udało. Gdy miała 2,5 roku pierwszy raz spróbowała miodu. Kiedy to zrobiła, odleciała. Żałuję, że tego nie nagrałam, była w ekstazie.

Wygląda na to, że taki reżim żywieniowy przynosi efekty. Przyzwyczajona do domowych ciast Amelia nie przepada za słodyczami.

Piekę często ciasta, tarty, szarlotkę. Takie słodycze jedzą ewentualnie moje dzieci. Jak Amelia była na przyjęciu u koleżanki, stół był cały zastawiony różnymi kupionymi słodyczami. Złapałam się za głowę, że będziemy miały sensacje żołądkowe w domu. Ale ona spróbowała jednej rzeczy, drugiej i już jej było za słodko. Sama się ogranicza i to mnie ucieszyło.

Edyta PazuraKapif

alex

Więcej o:
Komentarze (17)
Edyta Pazura zdradziła, co jedzą jej dzieci: Mieliśmy plan, żeby...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • olaboga

  Oceniono 111 razy 85

  Kakaa??? Ciekawe, czy również mówi videa albo lepiej - videła. Lata w świecie inteligencji niestety nic prostaczce nie dały.

 • fanizymiko

  Oceniono 68 razy 62

  poczytałem i ... zatkało kakało...

 • lillalulla

  Oceniono 67 razy 61

  pomysł w założeniu dobry, jak najmniej przetwarzanych rzeczy, ale jego realizacja hmm ok nie będę się czepiać . Kakaa mnie zabiło - przyznaję, że od razu nie skojarzyłam, że to chodzi o nieodmienne kakao :) )))

 • qrvix

  Oceniono 68 razy 56

  " kiełbasa nietłusta- pomidor - kapusta" a na obiad wódka, śledzie i... bedzie!

 • nawia

  Oceniono 54 razy 54

  Nie chce dawać cukru, a daje glukozę? No, to kobita naprawdę nie daje cukru. hehehe. Jak chce naprawdę wyeliminować cukier, to powinna podawać ksylitol lub stewię. Glukoza to takie samo świństwo jak sacharoza.

 • laiiiisa

  Oceniono 51 razy 49

  cos tej pani z tymi cukrami prostymi nie wyszlo-to one wlasnie sa niezdrowe

 • sensacja

  Oceniono 45 razy 37

  Bystra dziewczynka, podobno skończyła jakieś studia. Kiepsko to świadczy o jej wykładowcach. Kakaa? no proszę, nawet potrafi tworzyć nowe słowa w języku polskim.

 • kkoossaa

  Oceniono 25 razy 19

  Jezu ta Jastrzębska jest beznadziejna.Do d_py bez wazeliny.Żal........kokocha TVN.

 • aagaa

  Oceniono 14 razy 14

  a ciasta, torty i szarlotki to rozumiem, ze z samej maki, jajek aaa no i odrobine kakaa, no bo cukier beeee..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX