Amerykański tabloid: Barack i Michelle Obamowie rozwiodą się! Prezydent miał zdradzić żonę

Jak informuje "National Enquirer" ich małżeństwo to już przeszłość.

Jak informuje amerykański tygodnik "National Enquirer" Michelle Obama chce rozwieźć się z mężem - prezydentem Stanów Zjednoczonych Barackiem Obamą. Pierwsza Dama ma, według tabloidu, bardzo dobry powód - zdrady męża. Michelle miała dowiedzieć się o nich od agentów Secret Service.

Dowiedziała się od nich, że Obama został przyłapany z kobietą, ale incydent został przemilczany. Jeden z agentów miał widzieć prezydenta z inną kobietą w "kompromitującej sytuacji", kiedy jego żona była poza miastem.

Michelle była podobno zła na męża, dlatego nie wróciła z nim z wakacji.

Michelle była tak załamana problemami małżeńskimi, że nie chciała opuścić Hawajów, gdzie spędzała wakacje z całą rodziną. Powiedziała, że nie jest gotowa wrócić do Waszyngtonu i odmówiła powrotu z prezydentem i córkami. Prezydent nie miał innego wyjścia i zostawił Michelle na Hawajach - czytamy w tabloidzie. - Prezydent powiedział Michelle, aby nie wierzyła w te opowieści, twierdzi, że są one kompletnie zmyślone. Ale Michelle miała dosyć i chciała odpocząć od męża.

Do rozwodu ma dojść dopiero w 2016 roku, kiedy skończy się druga kadencja prezydencka Obamy. Ale, jak dowiedział się tygodnik, małżeństwo Obamów to już praktycznie przeszłość. Tabloid ten jednak nie należy do najwiarygodniejszych i informacje przez niego podawane rzadko się sprawdzają. Wśród wyjątków jest m.in. romans jednego z senatorów USA. Wtedy nikt nie dał wiary informacjom z tygodnika, które po paru miesiącach okazały się być prawdziwe. Jak będzie tym razem?

Prezydencka para małżeństwem jest od 21 lat. Wychowują razem dwie córki Sashę i Malię.

U.S. President Barack Obama is embraced by first lady Michelle Obama after his victory speech during his election night rally in Chicago, November 6, 2012. REUTERS/John Gress (UNITED STATES - Tags: POLITICS ELECTIONS USA PRESIDENTIAL ELECTION) Fot. JOHN GRESS REUTERS

President Barack Obama, right, hugs his daughter Sasha as they and Malia, left, return to the White House from their fifteen-day family vacation in Hawaii, on the South Lawn of the White House in Washington, Sunday, Jan. 5, 2014. First lady Michelle Obama stayed behind in Hawaii as a birthday present from her husband. (AP Photo/Jacquelyn Martin)AP/Jacquelyn Martin

majk

Więcej o:
Komentarze (10)
Amerykański tabloid: Barack i Michelle Obamowie rozwiodą się! Prezydent miał zdradzić żonę
Zaloguj się
 • do_podziwu

  Oceniono 56 razy 40

  "Jak informuje amerykański tygodnik "National Enquirer" - dalej majk piszesz - "Tabloid ten jednak nie należy do najwiarygodniejszych i informacje przez niego podawane rzadko się sprawdzają." .Jak tak jest to po cholere w ogole piszesz - poczekaj , jak uzyskasz wiarygodniejsze informacje.

 • qrvix

  Oceniono 54 razy 38

  głowa siwieje- d*pa szaleje? mnie ta Pani Obamowa wydaje się byc bardzo sympatyczną babką.

 • fanizymiko

  Oceniono 18 razy 10

  Pewnie taka sama prawda jak to, że Franz miał strzelać do papieża:))))

 • ciocia.lodzia

  Oceniono 16 razy 4

  ObamaCare...
  PussyCare

 • heretyk

  Oceniono 2 razy 2

  raczej ciężko by to się kiedykolwiek stał w czasie kadencji jego

 • mgr.nauk

  Oceniono 6 razy 2

  Kto by to brał poważnie - National Enquirer ma taką samą rangę w USA jak GW w Polsce - to są kolorówki (tabloidy)
  Ale nawet jeśli tak było to czemu Michelle nie weźmie przykładu z naszej 1 Damy. Jej mąż miał słynny szybki romans z artystką w toalecie samolotowej a ona na to machnęła ręką. ( znaczy sie 1 Dama machnęła, nie artystka)

 • stedo

  Oceniono 13 razy 1

  Bo tym prezydentom to tylko fiu-bżdziu w tej.. no.. głowie nie mówiąc o główce. I Hollande i Oba - ma/ jak widać ma/. Nie to co nasi!! Wierni, prawi mężowie;)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX