Mikołaj Krawczyk odpowiada internautom na FB. "Raz na zawsze: Aneta nie była moją żoną!"

Aktor odpowiadał na komentarze internautów dotyczące jego związku z Anetą Zając.

Mikołaj Krawczyk i jego partnerka Agnieszka Włodarczyk postanowili walczyć z, jak mówią, rozpowszechnianiem nieprawdziwych informacji o nich. Oprócz tego, że z mediami walczą w sądzie, nośnikiem prawdy mają być ich oficjalne profile na Facebooku. (Zobacz: Krawczyk i Włodarczyk pozwali portale. "Odbyła się jedna z rozpraw"). Mikołaj Krawczyk odpowiadał 2 dni temu na komentarze internautów na jego fanpage'u. Aktor bardzo chciał wytłumaczyć się fanom z walki, jaką podjął z mediami i relacji z byłą partnerką Anetą Zając. Zrobił to w bardzo emocjonalny sposób.

Raz na zawsze: Aneta nie była moją żoną! - wyznał. - Nie znasz okoliczności i szczegółów naszego rozstania. Nie nie jest mi wstyd. Nie dało się inaczej postąpić. Przestań uskuteczniać dyletanctwo. Żyj swoim życiem. Wszystkiego dobrego Ci życzę. Naprawdę.

Aktor żalił się też, że Aneta Zając nie chce walczyć z mediami razem z nim.

Aneta nie chce walczyć z plotkami... Pytałem Ją o to już jakiś czas temu.. Nie zamierza pozywać nikogo kto plotkami uderza w naszych Synków - napisał. - Prosiłem Ją 1.5 roku temu o to żebyśmy zgłosili do sądu gazety, które napisały, że nasi Synowie muszą chodzić w specjalnych chodzikach i nie wiadomo czy w ogóle będą chodzić. Odmówiła... Sprawę założyłem sam. Tak to wygląda między innymi.

Aktorzy, jak sugerują internauci, cenzurują ich komentarze na portalu społecznościowym. Krawczyk i Włodarczyk twierdzą, że ich profile nie są od opluwania ich, a kulturalnego dyskutowania.

Ewentualne polemiki i dywagacje na tematy poruszane w naszych postach są dopuszczane do komentowania. Ale jeżeli dyskusja przekształca się w ośli pęd, ma znamiona wścibstwa, krótkowzroczności i zwykłego dyletanctwa, wybaczcie, ale w takim wypadku rozmowa zostaje zakończona.

Uważacie, że Krawczyka poniosły emocje, czy to dobrze, że wyjaśnia swoje osobiste sprawy na Facebooku?

Komentarze Mikołaja KrawczykaScreen z Facebook.com/mkrawczykk

Komentarze Mikołaja KrawczykaScreen z Facebook.com/mkrawczykk

Agnieszka Włodarczyk, Mikołaj KrawczykKapif

Aneta Zając, Mikołaj KrawczykKapif

majk

Więcej o:
Komentarze (20)
Mikołaj Krawczyk odpowiada internautom na FB. "Raz na zawsze: Aneta nie była moją żoną!"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dagmara

  Oceniono 287 razy 213

  jakie to ma znaczenie, że nie była Twoją żoną. Byliscie ze sobą 8 lat , i czy jako małżonek miałbys skrupuły zdradzić Anetę z solarą, a jako tylko partner NIE. ? piszesz takie głupoty , ze głowa boli .... Jestę samolubnym dupkiem, narcyzem . i skończonym draniem. Twoja obecna partnerka jesst kobieta bez zasad i tez nie miała skrupułów zdradzić swoją koleżankę. Tak, tysiace ludzi się rozwodzi, odchodzi od siebie, i podobno na miłość nie ma mocnych, ale żeby solara była wazniejsza od synów, ich pierwszych kroczków, usmiechów, ...to jest to chore ! Można sie rozejść, ale nie w takim momencie, w takiej sytuacji , a jeżeli ...to facet zejdz nam z widoku w mediach. Nigdy nie zrozumiesz co znaczy urodzić i wychować dwoje dzieci. Jedno dziecko , to już ogromny trud... i nie masz prawa cokolwiek zarzucać Anecie.

 • kasik3003

  Oceniono 218 razy 206

  I w końcu jakaś polska aktorka-celebrytka która nie łazikuje po sądach, nie pozywa , olewa i nie komentuje publicznie. BRAWO

 • muminos1975

  Oceniono 94 razy 84

  niezla wiocha :)

 • mi_ia

  Oceniono 76 razy 64

  żona nie żona, synów z nią ma i nawet jeśli nie chce się z nią kontaktować to z synami chyba jednak powinien

 • lowmitender

  Oceniono 56 razy 48

  Niech ludzie i media przestaną robić z nich gwiazdy, którymi nigdy nie będą bo od tego zaczął się cały ten kibel. Ich sprawy prywatne są tak ciekawe jak oglądanie sraj*cego psa na trawaniku.

 • sensacja

  Oceniono 39 razy 37

  Teraz już wiecie gdzie jesteśmy i co robimy. Mianowice znajdujemy się na "poletku " gdzie "wylewamy żale" oraz "jedziemy po innych aby sobie ulżyć".
  Interesujące jest jak celebryci, którzy budząc śmiech i żenadę swoim postępowaniem potrafią odwrócić kota ogonem jednocześnie wylewając żale i jadąc po innych na swoich profilach FB nie widzą, że sami sobie na komentowanie ich żałosnych czynów pracują w pocie czoła.

 • duzatrojka

  Oceniono 44 razy 34

  Ale jopek.

 • browaryr

  Oceniono 51 razy 25

  chłopczyku pi... jesteś i nawet bukfejsy ci nie pomogą-dobrze łupaj dupsko nowej ru...ki bo cie wypi...i na zbity pysk.

 • monika4351

  Oceniono 30 razy 16

  W ogóle nie wiem o co w tej całej sprawie chodzi.. Ludzie to lubią sobie utrudniać sprawę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX