;

To był "rozwód z klasą". Szczegóły rozstania Dominiki Kulczyk-Lubomirskiej i Jana Lubomirskiego

Dominika Kulczyk-Lubomirska i Jan Lubomirski

Dominika Kulczyk-Lubomirska i Jan Lubomirski (Kapif)

Para rozwiodła się w listopadzie.

Tworzyli parę jak z bajki. Ona, córka najbogatszego Polaka, on potomek rodu książęcego. Dziś Jan Lubomirski-Lanckoroński i Dominika Kulczyk-Lubomirska nie są już małżeństwem. Jak się dowiedzieliśmy, rozwód orzeczono 18 listopada 2013 roku. Decyzję o rozstaniu podjęli latem.

Decyzja o rozstaniu została podjęta latem 2013 roku. Ponieważ rozwód był ich wspólną decyzją, został przeprowadzony bez orzekania o winie, a byli współmałżonkowie, którzy wspólnie przeżyli 12 lat, mają nieograniczone prawo do opieki nad dziećmi. (...) Małżeństwo rozstało się z wielką klasą i w przyjaźni, bardzo dbając o to, by jak najmniej ucierpiały ich rzeczy: 9-letni Jeremi Sebastian i 5-letnia Weronika Karla Konstancja.  (...) po rozwodzie wyjechała z dziećmi do Afryki, gdzie wzywały ją obowiązki szefowej polskiego oddziału Green Cross - czytamy w "Gali".

Jan Lubomirski-Lanckoroński, Dominika Kulczyk-Lubomirska, 2011Kapif

Para od listopada ukrywała wiadomość o rozwodzie, a teraz nie komentuje w mediach tej sprawy. Jak widać, nawet w show-biznesie można się rozwieść z klasą - bez wyciągania brudów i obrażania byłych partnerów.

Dominika Kulczyk-Lubomirska i Jan LubomirskiKapif

aga

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (10)
To był "rozwód z klasą". Szczegóły rozstania Dominiki Kulczyk-Lubomirskiej i Jana Lubomirskiego
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • art_102

  Oceniono 79 razy 63

  "...bardzo dbając o to, by jak najmniej ucierpiały ich rzeczy: 9-letni Jeremi Sebastian i 5-letnia Weronika Karla Konstancja." - czy te rzeczy weszły do schedy spadkowej....?

 • multitroll

  Oceniono 69 razy 45

  Gdyby zarabiali tyle co przecietne ' mlode ' malzenstwo w Polsce,klasy by nie bylo.Byłby problem z kasą.

 • kasik3003

  Oceniono 42 razy 38

  ich .. rzeczy ?:P

 • dziwne

  Oceniono 35 razy 31

  Dzisiejsi dziennikarze to strasznie głupie "rzeczy".

 • cezar85

  Oceniono 30 razy 28

  dla niej rozwód z klasą

  dla niego rozwód z kasą

 • do_podziwu

  Oceniono 38 razy 24

  "Jak widać, nawet w show-biznesie można się rozwieść z klasą - bez wyciągania brudów i obrażania byłych partnerów."- "ksiecia i byla ksiezniczke" do szolbiznesu aga wsadzilas - co oni maja z nim wspolnego ?.

  " Ludzie tworzący show-biznes to wykonawcy, m.in. artyści (aktorzy, pisarze, piosenkarze) a także reżyserzy, scenarzyści z jednej strony oraz agenci, producenci, wytwórnie filmowe i firmy dystrybucyjne z drugiej."

  "Klasa" - byla bo przedmalzenska intercyze "zrobiono" perfekcyjnie - ksieciunio juz 12 lat temu wiedzial (jak i byla ksiezna ) co bedzie? , ile bedzie? i pod jakim warunkiem bedzie - a brudow nie ma - sluzbe z "Janem " mieli -:))) , wszystko dokladnie posprzatane o!.

  ksiezna , ksiaze , ksieciunio - te tytuly sa tyle warte co licencjat uzyskany w Wyzszej Szkole w Pcimiu Dolnym, pisze dla "smiechu", mysle sam Lubomirski w ten swoj tytul nie wierzy.

 • browaryr

  Oceniono 22 razy 14

  a ja się nie rozwodze-nie mam czasu na pierdoły.

 • minibini2000

  Oceniono 36 razy 6

  Wlasnie w momencie opublikowania tego artykulu ich rozwod przestal byc rozstaniem "z klasa". Nie wypada chwalic takimi sprawami. A wydawaloby sie, ze sa z "wyzszych sfer".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX