Czartoryska zła na teściową? Frank-Niemczycka: Ania i Michał mają do mnie pretensje, że zabrałam głos w ich sprawie

Jest dla niej jak córka.

Na idealnie gładkiej jak dotąd relacji pomiędzy Anną Czartoryską i teściową, Katarzyną Frank-Niemczycką, pojawił się cień - informuje dwutygodnik "Show". Według pisma, księżniczka i jej mąż, Michał Niemczycki nie byli zadowoleni z tego, że Frank-Niemczycka zdradziła publicznie ciążę swojej synowej (zobacz: Anna Czartoryska jest w ciąży. Teściowa się wygadała").

Ania i Michał mają do mnie pretensje, że zabrałam głos w sprawie. Oni są na punkcie prywatności dość przewrażliwieni - powiedziała pismu Katarzyna Frank-Niemczycka. - Ania i Michał to gołąbeczki, które żyją same dla siebie. A ja wcale nie jestem złą teściową - dodaje.

Jednocześnie przyznaje się do bardzo bliskich więzi z synową.

Ania jest dla mnie jak córka. Bardzo się cieszę, kiedy widzę, że ona i Michał są szczęśliwi. Z całego serca życzę im jak najlepiej.

Jak informuje "Grazia", Anna Czartoryska i Michał Niemczycki spodziewają się synka (zobacz: Znamy płeć dziecka Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego).

Anna Czartoryska, Michał NiemczyckiKapif

alex

Więcej o:
Komentarze (11)
Czartoryska zła na teściową? Frank-Niemczycka: Ania i Michał mają do mnie pretensje, że zabrałam głos w ich sprawie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • qrvix

  Oceniono 62 razy 24

  bo teściowa to zło największe!
  zagadka: czym się różni rozjechana teściowa od rozjechanego kota?

  ...przed kotem są ślady hamowania...

 • kol.3

  Oceniono 28 razy 22

  Młoda Cz trzymała ciążę w tajemnicy, bo miała perspektywy na dobrą rolę, więc ją teściowa załatwiła. I to wszystko z czystej sympatii, taaak.

 • do_podziwu

  Oceniono 44 razy 16

  Czartoryska zła na teściową?- 90% synowych nie ma najlepszego zdania o tesciowej .100 % tesciowych na kazdym kroku zaznacza - synowa jest dla mnie jak corka( kocham ja i inne bzdety). Jedynie kto sie dogaduje to tesc z zieciem i w 50% ziec z tesciowa o!

 • art_102

  Oceniono 16 razy 14

  Wiadomo, ze Plotek to dziadostwo i poziom zero, ale wam udaje się zejść jeszcze niżej. "Według pisma, księżniczka i jej mąż, Micha...." - co to, kurde, monarchię mamy? Chyba tylko w Agorze, ale jeśli tak, to konsekwentnie tytułujcie wszystkich. Od dzisiaj proszę do wszystkich pociotków zwracać się per książe, margrabia, markiz, komes, wicehrabia, baron....itd, aż po szlachcica zagrodowego:)))
  Swoją drogą, jakoś nie pamiętam, zęby do wiceministra Dominika Radziwiłła, ktoś zwracał się per ksiaże.... Skąd taka plotkowa dyskryminacja:))

 • mi_ia

  Oceniono 21 razy 13

  teściowa sama sobie grabi :)

 • yuraa

  Oceniono 23 razy 11

  co to za jedni ?

 • ateofi

  Oceniono 11 razy 9

  Droga Pani Niemczycka, jeżeli naprawdę życzy Pani szczęścia synowi i synowej, to proszę buzię trzymać na kłódkę, zwłaszcza przed mediami. Nikt Pani nie prosił o plotkowanie na temat ciąży synowej - a teraz dziewczyna spokojnie zakupow nie może zrobić, bo paparazi polują na jej "brzuszek".

 • rita.1

  Oceniono 26 razy 4

  Tfu! No patrzta ludziska! Jaśnie państwo publicznie piorą swoje brudy. To już nawet arystokracja nie trzyma poziomu?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX