Michał Szpak o oryginalnych życzeniach: Gdybym ja zobaczył taki post, wiedziałbym, że to żart

Michał Szpak skomentował swoje niecodzienne życzenia dla siostry.

Michał Szpak w niecodzienny sposób złożył swojej siostrze życzenia urodzinowe. (Zobacz: Oglądasz na własną odpowiedzialność! Michał Szpak wije się i sugestywnie jęczy. A to wszystko dla...). Dziś główny zainteresowany był gościem "DD TVN" i tłumaczył się ze swojego filmu.

Mając świadomość, ile mój profil ma like'ów, chciałem sprawdzić, co ludzie o tym sądzą. Zostawiłem włączony komputer z ładującym się filmem i wyszedłem na spotkanie. Siedziałem na nim i co chwila tylko słyszałem dźwięk powiadomień z Facebooka - opowiadał Szpak. - Całe te życzenia, ten wpis, to było żartobliwe. Osoba, która posiada pogląd na świat, zrozumie, że to żart. Gdybym ja zobaczył taki post, wiedziałbym, że to żart - mówił Szpak.

Niesztampowe życzenia stały się dla Marleny i Michała tradycją.

Moja siostra też mi wysłała takie oryginalne życzenia. To była wersja operowa, przy fortepianie i też wykonywała różne dziwne ruchy.

Michał SzpakYoutube.com

Dorota Wellman i Marcin Prokop wzięli Michała Szpaka w krzyżowy ogień pytań. Z bezwzględnością godną Moniki Olejnik starali się dowiedzieć się: Czemu Szpak nie zajmuje się muzyką, lecz kręceniem pupą przed kamerką internetową.

Miałem już gotowy materiał na płytę. Wytwórnia go niestety odrzuciła. Powiedzieli, że chcą czegoś bardziej nowoczesnego, teraz wszystko muszę zaczynać od nowa.

Inne filmy z Facebooka Szpaka przekonują, że nie brak mu talentu. Szkoda, że przez nagrania w stylu "Happy Birthday to You Marlena", nikt nie zwraca na nie uwagi.

Michał SzpakKapif

karo

Więcej o:
Komentarze (16)
Michał Szpak o oryginalnych życzeniach: Gdybym ja zobaczył taki post, wiedziałbym, że to żart
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pannamigootka

  Oceniono 30 razy 26

  Nie mam nic do niego , niech sobie robi karierę albo jej nie robi , niech tańczy w majtkach albo bez ale nienawidzę u niego jednego... śmiechu ... Za każdym razem jak się śmiał ,miałam ochotę przywalić mu tak ,żeby swoich jedynek szukał na podłodze . Tak mam, no co ja na to poradzę.? Może powinnam się z tego wyspowiadać?

 • smith81

  Oceniono 42 razy 18

  człowieku (bo przecież nie chłopie)....sam jesteś żartem. jedną wielką kpiną.

 • pata.m

  Oceniono 14 razy 10

  Normalne, że to żart, ale skoro takie beztalencia jak Rihanna albo Miley Cyrus mogą wyginać się gołe lub półgołe na ekranie, to czemu on by nie mógł? Nie wygina się gorzej od nich, nie śpiewa gorzej od nich, a pewnie znalazłoby się paru amatorów czegoś takiego.

  Do końca nie obejrzałam, bo ofc nie ma w tym żadnej treści, ale tym się nie różni od 90% naszego showbizu i portali społecznościowych.

 • maybelle

  Oceniono 17 razy 9

  śmiać mi się chce z tych wszystkich sztywniaków, którzy każdy post, wideo, obrazek w internecie traktują tak strasznie serio.

 • forfiter_jr

  Oceniono 11 razy 7

  Nie brak mu talentu, fakt. Do burleski w wersji value na ulicy.

 • morgana50

  Oceniono 12 razy 6

  takie żarty można robić, gdy ma się za sobą pewną karierę, kilka udanych płyt na koncie , a tak?? przecież nikt na serio nie weźmie jego "twórczości" mając w pamięci te wygibasy !! tym bardziej, że nic ciekawego - poza TYM- nie jest w stanie przedstawić , bo jak sam przyznał JEGO MATERIAŁ NA PŁYTĘ FIRMA ODRZUCIŁA !! parcie na szkło trzeba czymś poprzeć, wygibasy przed kompem to za mało !!

 • iwonnth

  Oceniono 4 razy 4

  ciągle zaskakuje..
  szalony z niego chłopak

 • cerrie

  Oceniono 6 razy 4

  Dobra do cholery. Ale ja mimo tego i tak dalej nie rozumiem po kiego grzyba Michał Szpak upublicznił coś takiego? No dobra ludzie czasem w rodzinnym gronie się wygłupiają i robią różne debilne rzeczy, które są tylko zrozumiałe dla nich samych. Więc po jakiego grzyba umieszcza coś takiego publicznie i jeszcze potem musi się z tego tłumaczyć. No przepraszam ale jak ktoś publicznie decyduje się na przyznanie się że jest świrusem, to musi się liczyć z tym że nie będzie zbyt korzystnie odbierany przez innych internautów. Prosta sprawa. Jak Pan Szpak nie chce być odbierany za delikatnie mówiąc nienormalnego to niech nie prowokuje do tego internautów i niech swoje wygłupy zachowuje dla siebie i swojej siostry ;) No chyba że specjalnie znowu robi w okół siebie niepotrzebnie medialny szum, a potem lata po tv śniadaniowych i wypłakuje się jak to jest obsmarowywany na plotkach i innych plotkarskich stronach ;)

 • lenore

  Oceniono 3 razy 3

  Niestety, tym beznadziejnym 'wystepem' postawil sie na rowni z Doda, Sara May i innymi beztalenciami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX