Janusz Józefowicz o klipie Nataszy: To jest kreacja artystyczna. Może być bulwersująca dla...

Janusz Józefowicz zabrał głos w sprawie szeroko komentowanego teledysku do piosenki "Rolowanie".
Janusz Józefowicz o klipie Nataszy "To jest kreacja artystyczna. Może być bulwersująca dla..." Janusz Józefowicz zabrał głos w sprawie szeroko komentowanego teledysku do piosenki "Rolowanie" Nataszy Urbańskiej: "To jest kreacja artystyczna". Trudno ocenić, czy większe zamieszanie zrobiła sama piosenka "Rolowanie", czy teledysk do niej. Niezależnie jednak od rozstrzygnięcia tego ważkiego konfliktu, jedno jest pewne: Natasza Urbańska znów została wzięta na języki. Niestety, znów brak pochlebnych opinii o twórczości gwiazdy (mówiąc delikatnie). Niemały wkład w kształt szeroko komentowanego klipu miał Janusz Józefowicz, który w czwartkowym "DD TVN" pierwszy raz skomentował zamieszanie wokół produkcji. - Ilość nienawiści, która pojawiła się wokół teledysku, jest znakiem naszych czasów - mówił w rozmowie telefonicznej Józefowicz. - Także i to, że każdy może anonimowo opluwać każdego. To była pewnego rodzaju prowokacja. Nie można zapominać, że jest to kreacja artystyczna. Ludziom bez poczucia humoru może wydać się to bulwersujące. Janusz Józefowicz, mąż Urbańskiej, był jednocześnie reżyserem teledysku. Natasza Urbańska sama nie zabrała jeszcze głosu w sprawie swojego kontrowersyjnego teledysku. Przed wyrażeniem swojej opinii nie wzbraniają się natomiast jej koledzy z show-biznesu. Dorota Wellman zaraz po wyemitowaniu wypowiedzi Józefowicza podkreśliła, że nie jest fanką najnowszego klipu. - A mnie się ten teledysk nie podoba. Ona jest bardzo zdolną artystką i mogłaby się pojawić w innej odsłonie - powiedziała Wellman na wizji. Obecnie klip Urbańskiej można zobaczyć jedynie na Youtubie, ponieważ wyłączono możliwość udostępniania go.

Trudno ocenić, czy większe zamieszanie zrobiła sama piosenka "Rolowanie" czy teledysk do niej. Niezależnie jednak od rozstrzygnięcia tego ważkiego konfliktu, jedno jest pewne: Natasza Urbańska znów została wzięta na języki. Niestety, znów brak pochlebnych opinii o twórczości gwiazdy (mówiąc delikatnie). Niemały wkład w kształt szeroko komentowanego klipu miał Janusz Józefowicz, który w czwartkowym "DD TVN" pierwszy raz skomentował zamieszanie wokół produkcji.

Ilość nienawiści, która pojawiła się wokół teledysku, jest znakiem naszych czasów - mówił w rozmowie telefonicznej Józefowicz. - Także i to, że każdy może anonimowo opluwać każdego. To była pewnego rodzaju prowokacja. Nie można zapominać, że jest to kreacja artystyczna. Ludziom bez poczucia humoru może wydać się to bulwersujące.

Janusz Józefowicz, mąż Urbańskiej, był jednocześnie reżyserem teledysku.

Janusz Józefowicz Kapif

Natasza Urbańska sama nie zabrała jeszcze głosu w sprawie swojego kontrowersyjnego teledysku. Przed wyrażeniem swojej opinii nie wzbraniają się natomiast jej koledzy z show-biznesu (Zobacz: Gwiazdy WYŚMIEWAJĄ nowy hit Urbańskiej: Co artysta miał na myśli? Miley liże młota, a Natasza umywalkę). Dorota Wellman zaraz po wyemitowaniu wypowiedzi Józefowicza podkreśliła, że nie jest fanką najnowszego klipu.

A mnie się ten teledysk nie podoba. Ona jest bardzo zdolną artystką i mogłaby się pojawić w innej odsłonie - powiedziała Wellman na wizji.

Natasza Urbańska Screen z Youtube.com

Obecnie klip Urbańskiej można zobaczyć jedynie na Youtubie, ponieważ wyłączono możliwość udostępniania go (Zobacz: Już się wstydzi? Wyłączyła udostępnianie teledysku. O co chodzi w tym tekście?)

karo

Więcej o:
Komentarze (25)
Janusz Józefowicz o klipie Nataszy: To jest kreacja artystyczna. Może być bulwersująca dla...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • wredna_baba

  Oceniono 189 razy 179

  Jakoś nie zauważyłam, żeby komukolwiek to "dzieło" wydało się bulwersujące. Raczej wszyscy odbierają je po prostu jako denne. Bulwersować to może poezja Baudelaire'a, a nie jakieś gnioty Józefowicza i Urbańskiej.

 • lobsterl

  Oceniono 137 razy 121

  no pewnie ... dla nas plebsów taka sztuka może być niezrozumiała =)

 • lyga81

  Oceniono 98 razy 88

  lizanie umywalki i śpiewanie niezrozumiałego tekstu nie można nazwać sztuką.

 • lillalulla

  Oceniono 89 razy 83

  no cóż, dla zakochanego człowieka ( w sobie czy w Nataszy to już bez znaczenia) i g.. złotem świeci :)

 • evoonya

  Oceniono 80 razy 72

  Dobra, gusta nie podlegają dyskusji, a pan Jóżefowicz żonę promować musi.

  Inna sprawa: Urbańska ma 36 lat, kilkuletnią córkę, więc ta teledyskowa kreacja na jakąś naprutą nastkę, to jest po prostu starsznie niewiarygodbna siara.

 • forfiter_jr

  Oceniono 74 razy 68

  Panie Januszu, tyle w tym klipie artyzmu, co w "instalacji" z puszek po piwie.
  Niestety, jacy artyści, taka sztuka.

 • pinklemon

  Oceniono 57 razy 53

  Wyprodukują kicz, gó...o i wymagają żeby wszyscy się zachwycali. Jeżeli takie denne "arcydzieło" spotka się z krytyką to na krytykujących leje się obelgi że sie nie znają, że zacofani, że nie mają poczucia humoru.... A co w tym szajsie jest dowcipnego.??? Nie dajmy się miernotom kreującym się na wielkie gwiazdy!!!! Gonić to tałatajstwo i prostactwo. Nie pozwólmy byle gnojkom się obrażać. ?Mnoży się to to jak grzyby po deszczu a PRAWDZIWI ARTYŚCI są już na cmentarzu. Zostali już tylko nieliczni i niestety nie maja następców.

 • janinak

  Oceniono 47 razy 39

  to jest gó..., a nie kreacja artystyczna. to ze sztuką nie ma absolutnie nic wspólnego i jeżeli janusz józefowicz uważa inaczej to znak, że sztuka w tym kraju ubożeje i staje się pożywką tylko i wyłącznie dla plebsu intelektualnego i bezguścia muzycznego. 50 proc. ludzi opluwa dla rozrywki, ale jeżeli to nie podoba się WSZYSTKIM

 • multitroll

  Oceniono 38 razy 30

  Zamieszkanie w Jajkowicach pod lasem,rzuciło sie na mozg ' wielkiego rezysera'.A moze podswiadomie nienawidzi Nataszy i dlatego taka kreacja?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX