Co je na śniadanie Ewa Chodakowska? "Tak, tyle jem"

PSz
03.01.2014 14:15
Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska (Screen z Facebook.com/EwaChodakowska)

Trenerka przykłada ogromną uwagę do porannego posiłku.

Ewa Chodakowska promuje nie tylko aktywność fizyczną, ale też zdrowe odżywianie. Na swoim profilu na Facebooku chętnie dzieli się przepisami i pokazuje zdjęcia swoich posiłków. Tym razem pochwaliła się bardzo apetycznym śniadaniem.

Ewa ChodakowskaScreen z Facebook.com/EwaChodakowska

Trenerka dokładnie napisała co składało się na posiłek.

Ewa ChodakowskaScreen z Facebook.com/EwaChodakowska

Ewa Chodakowska wielokrotnie powtarzała, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem. Jak tłumaczyła, pomijanie posiłku rano nie ułatwia zrzucania zbędnych kilogramów, ponieważ spowalnia metabolizm. Jakie więc powinno być idealne śniadanie?

Na naszym stole powinny zawitać raczej pieczywo pełnoziarniste uzupełnione warzywami, płatki zbożowe lub owsiane, owoce. Ale nie tylko. W śniadaniowym menu, obok potraw węglowodanowych, dominować powinny produkty będące źródłem pełnowartościowego białka, jak mleko, twaróg, chuda wędlina, czy ryba. Jednocześnie, śniadanie nie może być zbyt tłuste i obfite. Nadmiar tłuszczu spowalnia proces trawienia, wpływa na pogorszenie transportu tlenu do mózgu i innych tkanek, a także powoduje uczucie zwolnienia reakcji i poczucie ospałości - napisała na Facebooku.

Skusilibyście się na śniadanie Chodakowskiej?

psz

Tagi:

Zobacz także
Komentarze (18)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar
 • avatar

  griswold79

  Oceniono 57 razy 33

  Widać Chodakowska zatrudniła kogoś od dietetyki, bo sama pokazywała wielokrotnie , że o dietetyce ma blade pojęcie.

 • avatar
 • avatar
 • avatar
 • avatar

  lena8

  Oceniono 39 razy 17

  Razem ok. 800 kcal. Ona może sobie na to pozwolić, bo się nie odchudza i pewnie codziennie dużo trenuje, zresztą na tym zarabia. Ale niech nie sugeruje, że przeciętna kobieta na diecie odchudzającej też może jeść tak obficie i będzie gubić centymetry.

 • avatar

  fafkulecc

  Oceniono 36 razy 14

  Apropos pełnowartościowego białka:
  http://www.dobradieta.pl/wart_bialek.php

  Generalnie pani celebrytka powtarza stereotypowe półprawdy i często głupoty na temat żywienia, wyczytane w kolorowych magazynach i zasłyszane od dietetyków bez głębszej wiedzy biochemicznej.

 • avatar

  dd5

  Oceniono 8 razy 2

  przyznawać się, który pociotek Chodakowskiej ma robotę na portalu gazeta,pl

 • avatar

  mehis

  Oceniono 6 razy 2

  No nie brzmi to jakoś bardzo okazale... Porządna celebrytka to powinna jeść co najmniej po królewsku. Albo po bizantyjsku: http://ciekawostkihistoryczne.pl/2011/07/26/sniadanie-po-bizantyjsku/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX