Nie wytrzymał hejtu? Pikej: Kończę karierę i znikam z mediów

Zaskakująca deklaracja.

Pikej co chwila nas zaskakuje. Najpierw, nie mogąc poradzić sobie z hejterami, zablokował dla polskich użytkowników profil na Facebooku (zob.: Pikej ZABLOKOWAŁ swój profil na Facebooku dla POLSKICH fanów: Nie mogę już tego znieść!). Potem nagrał teledysk, w którym odpowiada swoim internetowym wrogom (zob.: Pikej odpowiada hejterom w nowym teledysku. Po angielsku. Jesteście w stanie go zrozumieć?). Teraz za pośrednictwem Youtube ogłosił zakończenie kariery.

Witam was, moi drodzy. Mam dla was bardzo ważne ogłoszenie. Z dniem dzisiejszym, niestety, ale kończę karierę i znikam z mediów. Pozdrawiam was serdecznie i dzięki za wszystko.

Powodów odejścia możemy się tylko domyślać. Za wcześnie też, żeby osądzić, czy deklaracja Pikeja ma charakter ostateczny. Jeżeli tak, to 24-letni, obecnie były już raper, będzie miał wreszcie nieco czasu na własną partię polityczną, której założenie już kilka razy zapowiadał (zob.: Pikej jednak zakłada partię: To już postanowione. Rządzą idioci, mordercy narodu).

alex

Więcej o:
Komentarze (15)
Nie wytrzymał hejtu? Pikej: Kończę karierę i znikam z mediów
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • martuchaaaaaa

  Oceniono 32 razy 26

  nie można skończyć czegoś czego nigdy nie było. to po pierwsze. a po drugie to uważam, że obiecanki cacanki a nam głupim radość.

 • ashydro

  Oceniono 30 razy 20

  Pikej !
  Żeby coś zakończyć to najpierw trzeba zacząć.

 • tatusiek

  Oceniono 20 razy 16

  Jak sobie poradzi polski hip hop po odejściu takiej legendy?

 • fanizymiko

  Oceniono 15 razy 7

  Słodziutki guptasku ty jeszcze nie miałeś prawdziwego hejtu:))))

 • princess_leya

  Oceniono 14 razy 6

  Buhahahaha, jaką karierę???

 • olaboga

  Oceniono 11 razy 5

  Słychać, że gardło ma ściśnięte, broda się trzęsie i głos się łamie. Albo płakał przed chwilą albo wyznanie wzbudziło w nim taki żal i zaraz będzie płakał. Mi go szkoda. Jako człowieka, nie "artysty".

 • forfiter_jr

  Oceniono 6 razy 4

  Krulu, a kiedy można celebrować rocznicę ROZPOCZĘCIA kariery twej?
  I z kogo będziemy mieć "bekę"?

 • do_podziwu

  Oceniono 14 razy 4

  Piotrus - i jak Ciebie nie lubiec - jestes nieszkodliwym , doroslym (teoretycznie) "smieszkiem" portalu Plotek - czekam co wymyslisz po Nowym Roku - moze poszukaj sobie drugiej polowy rownie "smiesznie zakreconej" bedziecie bawic "stereo" .

 • browaryr

  Oceniono 9 razy 3

  jeden mniej do polewu:(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX