Selena Gomez odwołała trasę koncertową. Wokalistka walczy z ciężką chorobą

Młoda wokalistka nie odwołała trasy koncertowej przez załamanie, o którym plotkowano. Okazało się, że 21-latka jest chora. Zobacz, co jej dolega.
Selena Gomez odwołała trasę koncertową Wokalistka walczy z ciężką chorobą Selena Gomez nie odwołała trasy koncertowej przez załamanie, o którym plotkowano. Okazało się, że jest chora. Z najnowszych doniesień wynika, iż ma toczeń. Kiedy Selena Gomez odwołała trasę koncertową po Azji i Australii, aby poświęć trochę czasu dla siebie plotkowano, że wokalistka poświęci ten czas na walkę z depresją. Jednak z najnowszych doniesień wynika, że Gomez ma toczeń. "U 21-letniej piosenkarki zdiagnozowano chorobę autoimmunologiczną parę lat temu, ale objawy: obrzęk twarzy, ból głowy i stawów i ciągłe zmęczenie ostatnio się nasiliły" - czytamy w Huffingtonpost.com. Jak donosi źródło portalu, wokalistka wie, że musi o siebie zadbać. Toczeń dopadł ją tak naprawę właśnie teraz. Selena wie, że musi dbać o siebie. Potrzebuje trochę czasu, żeby otoczyć się troską, jeżeli chce być zdrowa i żyć pełnią życia. Ostatnio również w programie "E! Wiadomości" wspomniano o stanie Gomez. "Ona nie jest załamana. Chce po prostu być zdrowa, a to oznacza urlop. Ale z nią jest wszystko w porządku."

Kiedy Selena Gomez odwołała trasę koncertową po Azji i Australii, aby poświęć trochę czasu dla siebie plotkowano, że wokalistka poświęci ten czas na walkę z depresją. Jednak z najnowszych doniesień wynika, że Gomez ma toczeń.

U 21-letnia piosenkarki zdiagnozowano chorobę autoimmunologiczną parę lat temu, ale objawy: obrzęk twarzy, ból głowy i stawów i ciągłe zmęczenie ostatnio się nasiliły - czytamy w Huffingtonpost.com.

Jak donosi źródło portalu, wokalistka wie, że musi o siebie zadbać.

Toczeń dopadł ją tak naprawę właśnie teraz. Selena wie, że musi dbać o siebie. Potrzebuje trochę czasu, żeby otoczyć się troską, jeżeli chce być zdrowa i żyć pełnią życia.

Ostatnio również w programie "E! Wiadomości" wspomniano o stanie Gomez.

Ona nie jest załamana. Chce po prostu być zdrowa, a to oznacza urlop. Ale z nią jest wszystko w porządku.

Selena Gomez DAN STEINBERG/INVISION/AP/Dan Steinberg

majk

Więcej o: