Colin Farrell w Polsce! Przyjechał, by spędzić Święta z synem

Przyjeżdża tu co roku.

Jak co roku, do Polski przyjechała na święta Alicja Bachleda-Curuś (Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś przyjechała do Polski na święta. Kupowała choinkę z Miss Polonia). Teraz, dołączył do niej były partner i ojciec jej syna, Tadeusza, Colin Farrell. To już tradycja, że gwiazdor co roku pojawia się w Polsce, abyy spędzić Gwiazdkę z dzieckiem (Zobacz: Colin Farrell przyleciał w grudniu do Polski. Jak on się cieszył na widok synka! Mamy ZDJĘCIA z tego spotkania). W zeszłym tygodniu aktor przyleciał do Krakowa, a z lotniska odebrała go była ukochana.

Z lotniska spod krakowskich Balic Farrella odebrała aktorka. Alicja Colina najpierw zawiozła do swojego domu, a po pewnym czasie po gwiazdora przyjechała taksówka, która zawiozła go do hotelu. A wieczorem Farrell wybrał się na spacer po krakowskiej starówce - podaje Fakt.pl.

Colin FarrellForum

Aktor nie zabawił jednak w naszym kraju zbyt długo. Przyleciał w zeszłą środę, a opuścił Polskę już w czwartek. Fakt.pl donosi, że udał się do rodzinnego domu w Irlandii. Wygląda więc na to, że rodzina wspólnie spędziła tylko tydzień. Swoją drogą, ciekawe czy Collinowi smakowały wigilijne tradycyjne potrawy? Mały Tadeusz nie jest ich fanem (Zobacz: Syn Alicji Bachledy-Curuś nie lubi polskiej kuchni: Henio nie przepada za...).

alicja bachleda-curuś, colin farrellAP

aga

Więcej o:
Komentarze (7)
Colin Farrell w Polsce! Przyjechał, by spędzić Święta z synem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • albahaca77

  Oceniono 59 razy 43

  JAKIEJ STARÓWCE ?!!

 • czarunia

  Oceniono 44 razy 24

  wyglada jak woznica, fryzjer, lub pomocnik murarza

 • albahaca77

  Oceniono 40 razy 24

  JAKIEJ STARÓWCE?!!

 • multitroll

  Oceniono 37 razy -3

  Podoba mi sie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX