Hardkorowy Koksu rozwodzi się! "Miała aferę z kolesiem, ukradła mi kasę i zostawiła mnie"

Jego żona opublikowała wyniki badań, z których wynika, że kulturysta jest bezpłodny.

Robert Burneika, znany bardziej jako Hardkorowy Koksu, rozstał się z żoną Katarzyną po 10 latach małżeństwa.

Nie rozeszli się w zgodzie, o czym świadczą między innymi ich wypowiedzi na Facebooku. Żona kulturysty opublikowała skan badań, z których wynika, że Burneika jest bezpłodny. Stan jego zdrowia miał być bezpośrednią przyczyną zakończenia związku. Sportowiec w odwecie przedstawił swoje stanowisko i, według niego, prawdziwy powód rozwodu.

Na pewno ktoś już słyszał o rozwodzie, to Wam powiem! Po 10 latach Kasia i ja rozwodzimy się! Tylko Kasia próbuje teraz odwrócić karty że to Ja ją zostawiam. Prawda jest taka że miała aferę z kolesiem w Stanach, ukradła mi kasę i zostawiła mnie, później wysłała wiadomość że chce rozwód. Ale minęło parę tygodni i zachciało się więcej kasy, to teraz publikuje na facebooku moje prywatne badania gdzie w Stanach może przez to odrazu stracić swoją Nursing License za takie rzeczy!!!Dostaje maile od niej tylko o szantaż ,kasa, kasa, kasa albo mnie zniszczy na oczach fanów! Na dole zdjęcia co ona napisała i umowa rozwodu z datą, żeby nikt nie mówił że jest to ściema.Kochanek mieszka w Stanach, CT, New Britain, ona to bardzo kryje żeby nikt nie wiedział, jak ktoś ma jakieś info to proszę mi wysłać, dziękuje - napisał na Facebooku.
Na pewno ktoś już słyszał o rozwodzie, to Wam powiem!
Po 10 latach Kasia i Ja rozwodzimy się! Tylko Kasia próbuje teraz odwrócić karty że to Ja ją zostawiam. Prawda jest taka że miała aferę z kolesiem w Stanach, ukradła mi kasę i zostawiła mnie, później wysłała wiadomość że chce rozwód. Ale minęło parę tygodni i zachciało się więcej kasy, to teraz publikuje na facebooku moje prywatne badania gdzie w Stanach może przez to odrazu stracić swoją Nursing License za takie rzeczy!!!
Dostaje maile od niej tylko o szantaż ,kasa, kasa, kasa albo mnie zniszczy na oczach fanów! Na dole zdjęcia co ona napisała i umowa rozwodu z datą, żeby nikt nie mówił że jest to ściema.
Kochanek mieszka w Stanach, CT, New Britain, ona to bardzo kryje żeby nikt nie wiedział, jak ktoś ma jakieś info to proszę mi wysłać, dziękuje! Pozdrowienia
https://www.facebook.com/michal.czarkowski.77?fref=

Robert Burneika, Katarzyna Burneika, Hardkorowy KoksuWBF

Harkorowy Koksu na potwierdzenie swojej wersji wydarzeń, załączył skan umowy z prawnikiem.

Robert Burneika, Hardkorowy KoksuScreen z Facebook.com/RobertBurneika

psz

Więcej o:
Komentarze (15)
Hardkorowy Koksu rozwodzi się! "Miała aferę z kolesiem, ukradła mi kasę i zostawiła mnie"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • limo

  Oceniono 19 razy 13

  polskie wiesnioki:)) troszke

 • cezar85

  Oceniono 10 razy 6

  najważniejszego ci nie zabierze - muscels

  wszystko będzie alright

  głowa do up

  hold się koksu

 • do_podziwu

  Oceniono 33 razy 5

  "Żona kulturysty opublikowała skan badań, z których wynika, że Burneika jest bezpłodny." - ciesz sie facet - ze jestes tylko bezplodny. Co nie oznacza ,ze nie jestes "glupi" - traktujesz FB jako forum do "prania" prywatnych spraw i dodatkowo szukasz informatorow .

 • Gość: Jatoja

  Oceniono 1 raz 1

  A in vitro to od czego jest? A adopcje? Jak tu się dzisiaj żenić? :/ Facet, jak podpisze ten papierek, to tak jakby zastawiał majątek u bukmachera. A kobieta, jak widać - zmienną jest.

 • ladyzgaga

  Oceniono 3 razy 1

  Nawet Plotek pie*dolnął skany umowy :D

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 0

  Zastanawiam się, co jeszcze ludzie są w stanie umieścić w tym bukfejsie. DNO.

 • browaryr

  Oceniono 4 razy 0

  eee tam-zamiast mamuśkę bzykać to się szprycował-nie ma co płakać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX