Pawlicki rozstał się z dziewczyną. "Maria miała dość spotkań Antka z Agą i ich gorącej linii"

Agnieszka Więdłocha od 2008 roku gra z Pawlickim w "Czasie honoru". Czyżby byli zakochani w sobie nie tylko w serialu?

Antoni Pawlicki i Maria Stefańska zakończyli związek. Jak podało "Na żywo", para od 1,5 roku mieszkała razem na Saskiej Kępie i wspólnie wychowywała synka Stefańskiej, jednak relacja nie przetrwała kryzysu. W 2012 roku Pawlicki został sfotografowany z Agnieszką Więdłochą, koleżanką z "Czasu honoru", w parku o 3 nad ranem w jednoznacznej sytuacji. Przytulali się i całowali, a nad ranem razem odjechali taksówką.

Gram z różnymi aktorkami i jeżeli ktoś nie jest w stanie zrozumieć, że nasze relacje są wyłącznie zawodowe, to nie da się kontynuować takiego związku - cytuje wypowiedź aktora "Na żywo".

Antoni Pawlicki, Maria StefańskaKAPiF

Maria Stefańska wybaczyła ukochanemu chwile słabości, jednak podobno nadal nie mogła poradzić sobie z tym, że pozostaje on w bardzo zażyłych kontaktach z Więdłochą. Być może liczyła na to, że ich drogi się rozejdą kiedy zakończą się zdjęcia do "Czasu honoru". Jednak we wrześniu okazało się, że producenci zdecydowali o kontynuacji serialu.

Maria miała dość spotkań Antka z Agą i ich gorącej telefonicznej linii. Jego zniecierpliwiła jej obsesyjna zazdrość i wyprowadził się - twierdzi informator "Na żywo".

Według ustaleń gazety, Agnieszka Więdłocha jest podobno zadowolona z obrotu sprawy.

Agnieszka Więdłocha, Antoni PawlickiKapif

 

psz

Więcej o:
Komentarze (1)
Pawlicki rozstał się z dziewczyną. "Maria miała dość spotkań Antka z Agą i ich gorącej linii"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • astalavista

    Oceniono 97 razy 71

    Nie ma już wolnych chłopów? Naprawdę nie rozumiem kobiet, które biorą się za facetów będących w związkach. Jak można akceptować kogoś, kto okłamuje i poniewiera poprzednią. Myślą sobie, że ją będą tratować inaczej?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX