Skandal w Rosji. Putin jest gejem? Rosyjski politolog: Seks jest mu obcy

alex
06.12.2013 18:11
Władimir Putin.

Władimir Putin. (AP)

Kreml zaprzecza.

Czy kreowany przez rosyjskie władze wizerunek Władimira Putina jako maczo jest mocno na wyrost? Portal Dailmyail.co.uk informuje, że tak właśnie jest według autora biografii rosyjskiego przywódcy, zatytułowanej po prostu "Putin". Miały się w niej znaleźć informacje o rzekomym homoseksualizmie Putina oraz wyjaśnienie pogłosek o romansie Putina z rosyjską gimnastyczką, Aliną Kabajewą.

Moskiewski politolog Stanisław Biełkowski w książce "Putin" twierdzi, że rzekomy romans prezydenta i olimpijskiej gimnastyczki został wykreowany przez jego zespół PR i że on sam może być 'utajonym gejem' - czytamy na stronie portalu.

Portal przytacza też zawarte w biografii informacje dotyczące życia seksualnego Władimira Putina:

Seks i życie seksualne są mu obce - czytamy na stronie Dailymail.co.uk.

Portal cytuje również następujący fragment biografii, który ma być kluczem do zrozumienia Władimira Putina:

Putin urodził się jako syn alkoholika 2 lata przed oficjalną datą swoich narodzin. Jego matka przeprowadziła się z Władimirem do Gruzji jedynie dla dziecka, które niedługo potem zostało przerzucone do Leningradu do pary, która wkrótce stała się oficjalnymi rodzicami przyszłego prezydenta.

Kreml zaprzeczył tym rewelacjom.

Tezy Biełkowskiego są pozbawione podstaw lub - jak mówimy tu w Rosji - są całkowitą bzdurą - powiedział cytowany przez Dailymail.co.uk rzecznik Putina, Dmitrij Peskow.

Russia's Prime Minister Vladimir Putin swims in a lake in southern Siberia's Tuva region in this August 3, 2009 file photo. Vladimir Putin declared on September 24, 2011 he was ready to return to the Russian presidency after current head of state Dmitry Medvedev announced he would bow to his mentor at March's election.  REUTERS/RIA Novosti/Pool/Alexei Druzhinin  (RUSSIA - Tags: POLITICS) SLOWA KLUCZOWE: :rel:d:bm:GF2E5850L6901Fot. RIA Novosti REUTERS

Alina Kabajewamat. prasowe

alex

Zobacz więcej na temat:

Zobacz także
  • 1
  • 1
Komentarze (16)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX