Małgorzata Kożuchowska: Jestem załamana, rwę włosy, łzy lecą mi ciurkiem, wyłączyłam telefon

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska (KAPiF)

Mocne!

Pisaliśmy ostatnio o niepochlebnych recenzjach Małgorzaty Kożuchowskiej, które dostała za grę w spektaklu opartym na słynnym dramacie Tennessee Williamsa "Kotka na gorącym blaszanym dachu" (Zobacz: Krytycy teatralni PODZIELENI. Co sądzą o roli Kożuchowskiej? "Szarżuje i bierze rolę za rogi" czy "ponosi klęskę i usypia"?). W nowym wydaniu "Show" możemy przeczytać, że reakcja aktorki na te słowa miała być bardzo emocjonalna:

Po premierze i ukazaniu się recenzji wyłączyła telefon. Dowiedzieliśmy się, że jej mąż Bartek zabrał ją na krótkie wakacje za miasto. Chciał, by ochłonęła, wyciszyła emocje. Słowa otuchy kierują też do Kożuchowskiej jej najbliżsi przyjaciele. Zauważają, że najgorliwsi krytycy to ci, którzy sztuki wcale nie widzieli! (...) Menedżerka gwiazdy tłumaczy, że gwiazda nie może wchodzić w polemikę z krytykantami. Ale przyznaje, że aktorka przeżywa teraz trudne chwile. I że najważniejsze jest dziś dla niej wsparcie męża.

Jak "trudne chwile" przeżywa Małgorzata Kożuchowska, dowiadujemy się z jej prześmiewczego wpisu na Facebooku:

Dwutygodnik Show odkrył "prawdę". Tak, jestem załamana. Rwę włosy, łzy lecą mi ciurkiem, wyłączyłam telefon, lodówkę, pralkę i wszystko co łączy się z internetem, uciekłam z Warszawy, hen daleko do lasu, piję deszczówkę, śpię w szałasie obłożona listowiem, dygoczę, spod mchu wystaje mi jedynie głowa i ręka (prawa) do pisania...
Tak! Jestem załamana, bo...z powodu ogromnego zainteresowania "Kotką na gorącym blaszanym dachu", kolejnym osobom nie mogłam pomóc w zdobyciu choćby wejściówki na przedstawienie. Spektakl jest wyprzedany na dwa miesiące w przód. A więc...mimo mojego załamania, z godnością opuszczę szałas, żeby znów zagrać Maggie. I zrobię to z największą przyjemnością! :)

Gratulujemy dystansu :)

Małgorzata KożuchowskaKapif

 

Abc

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (35)
Małgorzata Kożuchowska: Jestem załamana, rwę włosy, łzy lecą mi ciurkiem, wyłączyłam telefon
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • amorvertical11

  Oceniono 346 razy 202

  Pani myli dwie różne sprawy. Jedna to wartość artystyczna tego przedstawienia a druga to pani popularność celebrycka. Równie dobrze można powiedzieć, że Kinia Lis jest wybitną pisarką, bo przecież jej bździny - wypociny poszły w 80 tys egzemplarzy a np. Pilch sprzedał tylko 15 tysięcy sztuk swojej powieści i w związku z tym jest grafomanem.
  Ale gratuluję dobrego samopoczucia.

 • daniellap

  Oceniono 429 razy 153

  I tak trzymać! Jak to mawiał Wajda do Jandy:
  "Zęby i do przodu!"
  A więc do boju Pani Małgorzato. Fajna z Pani aktorka!

 • noltee

  Oceniono 128 razy 110

  "Rwę włosy, łzy lecą mi ciurkiem, wyłączyłam telefon, lodówkę, pralkę..., uciekłam z Warszawy, hen daleko do lasu, piję deszczówkę, śpię w szałasie obłożona listowiem, dygoczę, spod mchu wystaje mi jedynie głowa i ręka"
  Ha, ja mam podobnie po obejrzeniu relacji z obrad sejmu.

 • chlopskirozum

  Oceniono 299 razy 93

  Najbardziej przereklamowana aktorka polska. Od Killera wiadomo, że do niczego się nie nadaje, aż zęby bolą. No może do reklamowania kiecek i fryzjerów.

 • do_not_disturb

  Oceniono 159 razy 59

  Nie widziałem sztuki, ale widziałem tę aktorkę w wielu rolach i nie mogę wyjść z podziwu, jak słabo gra w każdej,nawet najłatwiejszej roli. I nie jestem uprzedzony.
  A co do "Kotki...", jest to samograj, na który ludzie będą walili drzwiami i oknami niezależnie od poziomu aktorstwa. To tak, jakby postawić piękne dziecko obok dorosłego - niemal każdy widz poczuje wzruszenie i rozczulenie.

 • remek

  Oceniono 225 razy 57

  nie, no nieeee. Czyli ta Kożuchowska naprawdę wierzyła do tej pory, że potrafi grać??? Swoją drogą, obsadzenie jej w takiej sztuce, w takiej roli, to zupełny brak wyobraźni. Zbyt duży kontrast pomiędy tą drewutnią, do tego okrutnie paskudną,a Aktorkami, które wcześniej w tej roli widzieliśmy.Kożuchowska jest aktoreczką serialową dla półmózgów i niech się tego trzyma, dla własnego i naszego dobra.

 • pan.malowany

  Oceniono 128 razy 50

  Moze w koncu trafi do niej, ze aktor to nie zawod a powolanie, do niej i duzej grupy jej podobnych celebrytow, ktorym wydaje sie jacy to oni boscy sa.

 • 3pe

  Oceniono 41 razy 23

  Eeeee, kiepsko. Niestety - nie ta wiosna, nie ten maj. Smutna prawda o życiu, której nie chcemy znać...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX