Ryszard Kalisz pokazał synka na okładce "VIVY!"

Z czytelnikami magazynu podzielił się emocjami świeżo upieczonego ojca, a także powiedział, jak narodziny dziecka wywołały rewolucję w jego życiu.

Ryszard Kalisz zdecydował się wziąć udział w sesji dla magazynu "VIVA!" razem z synem Ignacym. Magazyn ukaże się w czwartek, ale okładka już została opublikowana na oficjalnej stronie internetowej. 56-letni tata i jego pociecha prezentują się razem wspaniale! Malec urodził się 4 października (Zobacz: Ryszard Kalisz odebrał synka i partnerkę ze szpitala. "Był przy porodzie").

Chłopczyk jest zdrowy, dostał 10 pkt. Uśmiecha się, rozmawia już. Oczami mi wszystko mówi, na przykład: Tato, jak fajnie, że jestem już na świecie. Waży 4,05 kg, mierzy 59 cm. Jest zdrowy i podobny do mnie - mówił Kalisz niedługo po przyjściu na świat syna w programie TVN24 "Jeden na jeden".

Ryszard Kalisz, Ryszard Kalisz z synemViva!

Ignaś jest owocem 3-letniego związku polityka z Ingą Pietrusińską. Partnerka polityka jest absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języka Francuskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuje jako lektorka i tłumaczka języka francuskiego. Dodatkowo prowadzi stowarzyszenie Calendula promujące naukę, kulturę i sztukę. Kilka lat temu należała do kółka teatralnego.

Ukochana polityka wyznała, że był on obecny przy porodzie ich synka.

Tak, był przy porodzie, wspierał mnie i był bardzo dzielny. Poród był naprawdę w porządku i przebiegał bez zakłóceń dzięki wspaniałej ekipie szpitala, pielęgniarkom, położnym, lekarzom. Czujemy się dobrze, choć jestem jeszcze zmęczona po porodzie - powiedziała Se.pl

Ryszard Kalisz, Ryszard Kalisz z synemViva!

Według ustaleń portalu Fakt.pl, nadal nie wiadomo, czy Kalisz planuje oświadczyć się matce swojego dziecka - póki co mówi jedynie o pielęgnowaniu łączącej ich więzi.

psz

Więcej o:
Komentarze (18)
Ryszard Kalisz pokazał synka na okładce "VIVY!"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • aagaa

  Oceniono 92 razy 88

  A Pan Kalisz jakby zeszczuplal po porodzie .... czy tez go wyretuszowali Photoshopem jak wszystkie swiezo upieczone Mamy ??

 • kwiat_lotosu

  Oceniono 63 razy 45

  Ignacy - piękne imię!

 • mi_ia

  Oceniono 38 razy 36

  mały Rysiek

 • el_triste

  Oceniono 51 razy 23

  Z całym szacunkiem dla Pana Rysia, ale jednocześnie z bolesną świadomością stanu jego doczesnej powłoki muszę, nie bez żalu, stwierdzić, że baby dla kasy/wladzy to zrobią wszystko ;)

 • forfiter_jr

  Oceniono 42 razy 20

  Na szczęście, póki co, synek niepodobny do ojca.

 • mika17

  Oceniono 23 razy 19

  Gala i Viva prowadza wojne na niemowleta?

 • needmoney

  Oceniono 30 razy 14

  To wzruszające kawiorowa lewica ma potomstwo ... ciekawe czy synek ma już zaklepane miejsce w europarlamencie bo od tatusia to się raczej nie uwolnimy ?

 • popgg

  Oceniono 17 razy 9

  ktoś "tatusiowi" powinien podpowiedzieć, że takim małym dzieciom podtrzymuje się główkę...

 • jonas1

  Oceniono 24 razy 8

  Po badaniach DNA okaże sie, że między Kaliszem a dzieckiem nie ma biologicznego pokrewieństwa. Nie wierzycie? Zelt też do końca nie mógł uwierzyć. Stare głupie pryki!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX