Piotr Kupicha o rozwodzie: Rockandrollowe życie było odskocznią. No i się działo

Wokalista przyznał, że rozwiódł się z żoną ze swojej winy. Rockandrollowe życie traktował jako dobrą odskocznię.

Piotr Kupicha rozwiódł się z żoną Agatą po 8 latach małżeństwa. W wywiadzie dla "Angory" przyznał, że zdaje sobie sprawę z tego, że związek rozpadł się z jego winy.

Dla mnie i kolegów z zespołu to rockandrollowe życie było pewną odskocznią. Jak powiedział wokalista zespołu Aerosmith: "Kiedy opada kurtyna, nie za bardzo wiesz, co masz ze sobą zrobić'. No i się działo..." - powiedział wokalista.

Kupicha z tej sytuacji chce wyciągnąć wnioski i nie powtarzać w przyszłości tych samych błędów.

Rozwód nauczył mnie tego, że życie pisze różne scenariusze, że jeżeli masz pracę, która sprawia, że nieustannie jesteś poza domem, potrzebujesz dużo czasu dla siebie, to musisz zejść na ziemię, żeby zatankować benzynę, aby znowu wzbić się w powietrze. Jeżeli jesteś takim odrzutowcem, to czasami opuścisz wiele przyziemnych rzeczy, co musi mieć wpływ na twoje życie - wytłumaczył.

Piotr Kupicha, Agata KupichaEast News

Piosenkarz nie potwierdził informacji podawanych przez Fakt.pl, że ma młodszą od siebie partnerkę. Według tabloidu, z atrakcyjną kobietą miała go łączyć niezobowiązująca relacja, którą Kupicha wolałby trzymać jeszcze przez jakiś czas w tajemnicy.

Okładka Gala.pl

psz

Więcej o:
Komentarze (4)
Piotr Kupicha o rozwodzie: Rockandrollowe życie było odskocznią. No i się działo
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kikidee0

  Oceniono 38 razy 34

  wiadome było ze ja zdradzał ku...arz wszystko by przeleciał a ona była albo głupia slea i dawała sobie kit wciskac albo trzymała sie kasy

 • likeacameo

  Oceniono 25 razy 23

  nie czytam tego bo mnie nie interesuje ale mam pewne watpliwosci co do tytulu... Rockandrollowe życie było odskocznią. No i się działo ??????????? serio he woudnt know rocknroll even if it hit him in the ass... srsly... diskopolowcy sa wiekszymi rocknrollowcami niz feel prosze was... zenada :S

 • browaryr

  Oceniono 18 razy 18

  "pkoaż na co cie stać..."-i pokazał "jajajaj"...

 • dd5

  Oceniono 8 razy 8

  znaczy się normalka w tym światku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX