Paul Walker z filmu "Szybcy i wściekli" zginął w wypadku samochodowym

Aktor zginął wczoraj w nocy.

Jak podał portal Tmz.com. powołując się na policję, wypadek wydarzył się w sobotę, 30 listoapada w Santa Clarita, na północ od Los Angeles. Aktor, jak podał jego agent na Facebooku, był pasażerem w sportowym porsche. Rozpędzone auto wypadło z drogi, uderzyło w drzewo lub słup i stanęło w płomieniach. Walker i kierowca prawdopodobnie zginęli na miejscu.

Amerykański aktor być gościem na wystawie samochodowej w Santa Clarita, podczas której zbierano pieniądze na pomoc dla ofiar tajfunu na Filipinach. Jedną z atrakcji wystawy była przejażdżka luksusowym autem z popularnym aktorem.

40-letni aktor osierocił 15-letnią córkę Meadow, którą miał z byłą dziewczyną Rebeccą.

ADDS MANDATORY CREDIT- First responders gather evidence near the wreckage of a Porsche sports car that crashed into a light pole on Hercules Street near Kelly Johnson Parkway in Valencia on Saturday, Nov. 30, 2013. A publicist for actor Paul Walker says the star of the Fot. Dan Watson AP

 

Paul Walker dosyć szybko rozpoczął przygodę z aktorstwem. Już jako chłopiec brał udział w reklamach, a jako dwudziestolatek pojawił się na małym ekranie w serialu "Autostrada do nieba". Dwa lata później wystąpił w swoim pierwszym filmie "Potwór z szafy". Sławę przyniosła mu rola Briana O'Connera w filmie "Szybcy i wściekli", który opowiada o gangach organizujących nielegalne wyścigi samochodowe. Od tamtej pory zaczął pojawiać się w bardziej znanych produkcjach jak "Sztandar Chwały" czy "Potęga strachu". Walker występował też w kolejnych częściach filmu, który przyniósł mu popularność. W 2014 roku do kin wejdzie 7. część "Szybkich i wściekłych", z Walkerem.


majk

Więcej o: