Były facet Dody pozwał Górniak! Ona na to: Zabiega o zainteresowanie! Jego była to mówiła

Błażej żąda pieniędzy, Edyta oskarża go o kłamstwo.

Myśleliście, że o Błażeju Szychowskim nie usłyszycie już nigdy więcej? Błąd. Jego nazwisko znów wypłynęło właśnie na wierzch. Tym razem tancerz zalazł za skórę innej polskiej gwieździe, Edycie Górniak. Piosenkarka napisała na swoim oficjalnym profilu na Facebooku, że Szychowski pozwał ją i co ciekawe, sprawę wygrał. O co chodzi i dlaczego Górniak ogłasza to na Facebooku?

Spodziewam się, że w dniu jutrzejszym, tuż przed odcinkiem finałowym bardzo ważnego dla mnie Programu Telewizyjnego, zostaniecie Państwo poinformowani przez tabloid, że były statysta jednego z moich klipów, B. Szychowski, oczekuje ode mnie wypłaty kwoty nienależnego jemu wynagrodzenia. Co więcej, okaże się - że w postępowaniu przed łódzkim sądem, o którym to postępowaniu nie mogłam wiedzieć ani w nim uczestniczyć, nie mając o nim żadnej wiedzy (mój były statysta wskazał sądowi nieaktualny od kilku lat adres mojego zamieszkania) - sąd, bez przeprowadzenia rozprawy ani mojego udziału w sprawie, czy choćby mojej wiedzy o sprawie sądowej - zobowiązał mnie do zapłaty nienależnej kwoty, nie mogąc otrzymać moich argumentów ani dowodów - napisała na swoim Facebooku gwiazda.

Edyta GórniakKapif

Gwiazda uprzedza więc takim oświadczeniem tabloidy. Jak twierdzi, Szychowskiemu pieniądze się wcale nie należą, a na dodatek ona sama nic nie wiedziała  o toczącym się przeciw niej postępowaniu. Według Edyty, to kolejna próba "zaistnienia" byłego faceta Dody w polskim show-biznesie.

Były statysta, o którego zainteresowaniu mediami i determinacji dla wypowiedzi w mediach, jak również sposobie wpatrywania się w mikrofon mówiła dość niedawno kilkakrotnie jego była dziewczyna - znów zabiega o zainteresowanie. Nie będzie mnie więc dziwić przekazanie jego wersji do tabloidu. Nieuprawniony i niezasłużony rozgłos to wartość, jak rozumiem, ponad wszystko.

Chodzi oczywiście o wypowiedź Dody z grudnia zeszłego roku. Zapominalskim przypominamy:

Większość z moich partnerów była ze mną, ponieważ jestem Dodą. Poznam tego odpowiedniego faceta po tym, jak odwróci głowę, jak będą paparazzi mu robili zdjęcia, taki będzie miał naturalny odruch, a nie szczerzył się jak głupi i patrzył na mikrofon jak dziwka na kutasa - powiedziała Doda w "20m2 Łukasza".

Doda i Błażej SzychowskiKapif

Górniak nie zamierza łatwo odpuścić i sama również zajmie się sprawą.

Uprzejmie informuję, iż podejmuję natychmiastowe kroki prawne zmierzające przede wszystkim do przywrócenia biegu postępowania sądowego, w którym - nie wiedząc o nim - nie mogłam uczestniczyć - napisała na Facebooku.

Co wy na to?

aga

Więcej o:
Komentarze (3)
Były facet Dody pozwał Górniak! Ona na to: Zabiega o zainteresowanie! Jego była to mówiła
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zuzanna15

  Oceniono 18 razy 8

  Większość z moich partnerów była ze mną, ponieważ jestem Dodą.

  ha ha! większość, czyli sztuk 2! bo razem było ich trzech

 • jablonexkociak

  Oceniono 17 razy 7

  Co za frajer-pompka,"zdejm" te okulary pacanie.

 • jonas1

  Oceniono 26 razy -6

  Czy to tylko moja impresja, że Edyta Górniak ma nierówno pod sufitem?
  Kobieta ma 41 lat, a zachowuje się jak sfochowana nastolatka, zamieszczając takie wpisy na swoim profilu facebookowym. Od wielu wielu lat nie nagrała żadnego przeboju, choć jednej piosenki, którą puszczano by w radio. Olać ją! Kibicuję Bendarkowi, który w Polsce tworzy naprawę wartościową muzę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX