Fakt.pl: Małgorzata Rozenek rzuciła Radka Majdana!

Bała się o wizerunek.
Rozenek rzuciła Majdana Fakt.pl: Małgorzata Rozenek bała się o swój wizerunek Koniec romansu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana - poinformował portal Fakt.pl. Perfekcyjna Pani Domu bała się, że "związek" może nadszarpnąć jej wizerunek Koniec romansu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana - poinformował portal Fakt.pl. Według portalu to Perfekcyjna Pani Domu zakończyła znajomość w obawie, że związek z byłym piłkarzem może nadszarpnąć jej nieskazitelny wizerunek. Portal cytuje wypowiedź osoby będącej znajomą pary. "Wszyscy się z niej śmiali, że straciła swój doskonały wizerunek. Gdy go poznała, nie wiedziała, że to zajdzie tak daleko i nie myślała o konsekwencjach." Rozenek i Majdan rzeczywiście sprawiali wrażenie, że tworzą związek dwóch przeciwieństw. Radka Majdana śmiało można uznać za Playboya, z kolei Rozenek w mediach wypada grzecznie. Jeżeli rzeczywiście postanowili przestać się spotykać, to ogromna szkoda. Mieliby szansę zostać jedną z najciekawszych par polskiego show-biznesu.

Koniec romansu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana - poinformował portal Fakt.pl. Według portalu to perfekcyjna pani domu zakończyła znajomość w obawie, że związek z byłym piłkarzem może nadszarpnąć jej nieskazitelny wizerunek. Portal cytuje wypowiedź osoby będącej znajomą pary.

Wszyscy się z niej śmiali, że straciła swój doskonały wizerunek. Gdy go poznała, nie wiedziała, że to zajdzie tak daleko i nie myślała o konsekwencjach.

Rozenek i Majdan rzeczywiście sprawiali wrażenie, że tworzą związek dwóch przeciwieństw. Radka Majdana śmiało można uznać za Playboya (zob.: Polska Angelina Jolie: Robiłam Majdanowi laskę w toalecie), z kolei Rozenek w mediach wypada grzecznie. Jeżeli rzeczywiście postanowili przestać się spotykać, to ogromna szkoda. Mieliby szansę zostać jedną z najciekawszych par polskiego show-biznesu.

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek Kapif

alex

Więcej o:
Komentarze (20)
Fakt.pl: Małgorzata Rozenek rzuciła Radka Majdana!
Zaloguj się
 • pan.malowany

  Oceniono 63 razy 43

  Czy z Majdanem czy bez to i tak smieja sie z niej.

 • do_podziwu

  Oceniono 49 razy 39

  hahah - "kurna jego olek" - prawdopodobnie byli para, prawdopodobnie sie rozstali i prawdopodobnie to Rozenek zakonczyla znajomosc. - 15 artykulow o niczym .W Warszawie strach do jednego dentysty chodzic(gwiazdkom) bo zaraz Fakt .pl " uczyni ich para" a Plotek pl. bedzie sie zastanawial czy to przypadek ,czy milosc??

 • morgana50

  Oceniono 36 razy 10

  przepraszam, ale czy ta pani kiedykolwiek myślała?!? przynajmniej przez ostatnie 3 lata jej umysł nie skaził się myśleniem !!! zaprzątnięty był ten jej umysł sprawdzaniem co chwila w lusterku, czy jest odpowiednio perfekcyjna, jak zła królowa od Śnieżki !!

 • ciocia.lodzia

  Oceniono 16 razy 8

  Niech oboje szarpią kije od szczotek...

 • marta3475

  Oceniono 12 razy 6

  co, jak co,ale Fakt.pl to chyba jedno z najmniej wiarygodnych źródeł informacji. jest serwisem opierającym się głównie na robieniu sensacji. Większość artykułów dalece mija się z prawdą, dlatego nie warto temu wierzyć.

 • pannamigootka

  Oceniono 13 razy 5

  Nie da Ci ojciec
  Nie da Ci matka
  ani nawet twoja seksowna sąsiadka,
  tego co Fakt gazetka, czyli codzienna najpopularniejsza wpadka.
  Szczerość , prawdę i oddanie.Miłość ,nadzieję i wiarę.
  Artykuły często z dupy wyjęte ,
  ale zawsze niesamowite i wpływowe.

 • infekcja

  Oceniono 3 razy 3

  No fakt nie był" perfekcyjny" z tą jego łysinką....

 • jason.

  Oceniono 2 razy 2

  Prawdopodobnie miał nie wymiarowego na jej wymiar...

 • ladyzgaga

  Oceniono 10 razy 2

  Majdan to taki polski IVO ze Zbuntowanego Anioła

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX