Księżna Kate ZWOLNIŁA swojego fryzjera! Za to, że pokazał jej siwe włosy!

Kate

Kate (Reuters)

To on wyjawił sekret Kate?

James Pryce został ulubionym fryzjerem księżnej Kate kilka lat temu. Czesał ją między innymi na ślub oraz towarzyszył jej jako prywatny stylista włosów, kiedy odwiedzała Amerykę Północną. Pryce postanowił zbudować na tej znajomości swoją własną "markę". Okazuje się, że mężczyzna otworzył własny salon, a reklamował go... zdjęciami siwych włosów księżnej!

Kiedy postanowił założyć własny biznes i starał się zdobyć klientów, uruchomił stronę na Facebooku i konto na Twitterze, gdzie pokazywał setki zdjęć Kate i jej różnych fryzur. Wszystko dla wypromowania swojego biznesu. Oczywiście, Pałac nie był tym zachwycony - donosi "The Telegraph".

Księżna KateReuters

W zdjęciach opublikowanych przez Pryce'a znalazły się też takie, które ukazywały czubek głowy Kate pokryty siwizną. W pewnym sensie było to złamanie protokołu współpracy z Pałacem, który nakazuje zachowanie tajemnicy co do wszelkich prywatnych spraw rodziny królewskiej.

Księżna KateReuters

Księżna KateReuters

Księżna Kate, która niebawem wybiera się do Australii, zatrudniła już nowego stylistę, Joh'a Bailey'a, który zajmował się także włosami księżnej Diany. Pryce, który stracił lukratywną posadę, nie chce komentować sprawy.

aga

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (19)
Księżna Kate ZWOLNIŁA swojego fryzjera! Za to, że pokazał jej siwe włosy!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • petelkowa

  Oceniono 109 razy 75

  Siwe nie siwe, ale strasznie szybko się ta księżna starzeje, a mocny makijaż jeszcze to wrażenie potęguje. Fatalne ma te makijaże, te czarne krechy niestaranne na powiekach, nie uchodzi, no nie uchodzi...:)

 • stilettos

  Oceniono 46 razy 22

  o maly wlos nie stracilam pracy, bo na fecebooka wrzucilam zdjecia kanapek, ktorymi nas pracodawcy racza w czasie przerwy na lunch. Nic mnie nie zdziwi.

 • karafka8

  Oceniono 19 razy 17

  To ile ona ma lat, 40?

 • n5

  Oceniono 6 razy 0

  jezu ale ona jest obleśna.

 • do_podziwu

  Oceniono 58 razy -4

  "W pewnym sensie było to złamanie protokołu współpracy z Pałacem, który nakazuje zachowanie tajemnicy co do wszelkich prywatnych spraw rodziny królewskiej." - siwe wlosy "prywatna sprawa" - to niech w czapce chodzi (uszatce) bo moze i uszy za duze .

  "The Telegraph" to taki Fakt .pl - moze znudzilo mu sie czesac ksiezna , ma swoj zaklad i zrezygnowal .

 • ciocia.lodzia

  Oceniono 93 razy -19

  Łysy książę, pie*dolony pałacyk z klinkieru, do-okólny snobizm, stres..
  Osiwiała babka....

 • jason.

  Oceniono 48 razy -22

  Siwych włosów nie widze to może ma na piżdzie...

 • ciocia.lodzia

  Oceniono 52 razy -22

  Ma siwe bo za często jej robią przedziałek na głowie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX