Księżna Kate ZWOLNIŁA swojego fryzjera! Za to, że pokazał jej siwe włosy!

aga
28.11.2013 11:25
Kate

Kate (Reuters)

To on wyjawił sekret Kate?

James Pryce został ulubionym fryzjerem księżnej Kate kilka lat temu. Czesał ją między innymi na ślub oraz towarzyszył jej jako prywatny stylista włosów, kiedy odwiedzała Amerykę Północną. Pryce postanowił zbudować na tej znajomości swoją własną "markę". Okazuje się, że mężczyzna otworzył własny salon, a reklamował go... zdjęciami siwych włosów księżnej!

Kiedy postanowił założyć własny biznes i starał się zdobyć klientów, uruchomił stronę na Facebooku i konto na Twitterze, gdzie pokazywał setki zdjęć Kate i jej różnych fryzur. Wszystko dla wypromowania swojego biznesu. Oczywiście, Pałac nie był tym zachwycony - donosi "The Telegraph".

Księżna KateReuters

W zdjęciach opublikowanych przez Pryce'a znalazły się też takie, które ukazywały czubek głowy Kate pokryty siwizną. W pewnym sensie było to złamanie protokołu współpracy z Pałacem, który nakazuje zachowanie tajemnicy co do wszelkich prywatnych spraw rodziny królewskiej.

Księżna KateReuters

Księżna KateReuters

Księżna Kate, która niebawem wybiera się do Australii, zatrudniła już nowego stylistę, Joh'a Bailey'a, który zajmował się także włosami księżnej Diany. Pryce, który stracił lukratywną posadę, nie chce komentować sprawy.

aga

Tagi:

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX