Michał Wiśniewski: Gdyby nie było Dominiki, zapiłbym się na śmierć

Michał Wiśniewski, Dominika Tajner-Wiśniewska

Michał Wiśniewski, Dominika Tajner-Wiśniewska (Viva!)

Wokalista przyznaje, że jego trzecia żona jest dla niego prawdziwym wybawieniem. Reaktywowała jego karierę muzyczną, pomogła zmienić wizerunek, a także pomogła mu poukładać na nowo życie rodzinne.

Michał Wiśniewski nie ukrywa, że ma bardzo burzliwą przeszłość. Jego żona, Dominika Tajner-Wiśniewska od początku zdawała sobie sprawę z kim się wiąże. Niewiele osób dawało tej parze szansę, jednak oni wbrew wszystkim wzięli ślub i układają życie po swojemu. Wokalista wprost mówi, że gdyby nie jego obecna ukochana, mógłby się teraz znajdować w znacznie gorszej sytuacji.

Może zapiłbym się na śmierć - stwierdził ze smutkiem w wywiadzie dla "Vivy!". - Potrzebowałem takiej kobiety jak Dominika. Ona trafiła tutaj na zgliszcza. Na faceta, który był totalnie rozwalony emocjonalnie i finansowo. Miałem ze sobą trzy rozwody, długi, nie wiedziałem, co mam dalej robić. Niepoukładane życie od A do Z. Myślę, że ona nie do końca zdawała sobie sprawę z tego, co jeszcze przed nią. Dominika wychowała się w cudownej rodzinie. Ja nie mam o tym pojęcia i ona zrozumiałą to już przed ślubem.

Tajner-Wiśniewska zapewnia, że od początku wierzyła w ukochanego. Nie dopuszczała do siebie myśli, że może im się nie udać. Wiedziała, że zakochali się w sobie w trudnym momencie, ale nie chciała odpuszczać. Dzisiaj przyznaje, że jej wysiłki nie poszły na marne.

Michał jest trochę jak dziecko. Nie chcę mówić, że robi postępy, ale widzę, jak sam dojrzewa do pewnych spraw - tłumaczy w wywiadzie dla "Vivy!". - Michał ma teoretycznie silną osobowość, tak naprawdę to zakompleksiony facet. Sukces pozwalał mu rozkwitać, każda z kolei najmniejsza porażka powoduje, że od razu gaśnie. To ma pewnie związek z jego trudnym dzieciństwem. Nie przeszedł terapii i nie pozbył się traumatycznego obciążenia. Kiedyś mimochodem zaczęłam z nim rozmowę, dlaczego po każdym rozwodzie błyskawicznie się żenił. Zastanawiało mnie, dlaczego nie dawał sobie czasu na przemyślenie, na uporządkowanie życia. Doszłam do tego, że jako dziecko był rzucany z rodziny do rodziny zastępczej, więc musiał się szybko adaptować do nowej sytuacji, żeby przetrwać.

Miłość Wiśniewskich nie należy do najłatwiejszych, jednak małżonkowie nie kryją, że nie wykluczają powiększenia już i tak licznej rodziny - Dominika ma syna z poprzedniego małżeństwa, natomiast Michał czwórkę dzieci z dwóch poprzednich małżeństw.

 

Michał Wiśniewski, Dominika Tajner-WiśniewskaViva

psz

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (17)
Michał Wiśniewski: Gdyby nie było Dominiki, zapiłbym się na śmierć
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • wegorz

  Oceniono 41 razy 25

  Czwarta żona - o każdej mówił , że ideał .

 • martuchaaaaaa

  Oceniono 39 razy 19

  nie zgadzam się z Dominiką. on się nie zmienia. o każdej nowej i byłej żonie mówi to samo. że ta była była zła i zostawiła go załamanego a potem od razu spadł mu z nieba anioł pod postacią kolejnej żony. i tak w kółko.

 • sansa

  Oceniono 16 razy 14

  "Bez Ciebie jestem nieładny bez żadnej szansy u pań
  Bez Ciebie jestem bezradny, jak piesek co wypadł z sań
  Bez Ciebie jestem za krótki na długą drogę przez świat
  Bez Ciebie jestem malutki i wytłuc może mnie grad..."

  AUUUUUUUU.....

 • art_102

  Oceniono 26 razy 14

  Kolejna idiotka, która wierzy, ze zmieni faceta. Oczywiście czuje się wyjątkowa, a pozostałe żony są be... i tylko dlatego małżeństwo sie rozpadło.
  Niestety prawda jest taka, ze facet będzie powtarzał ten scenariusz dopóty, dopóki będzie znajdował kolejne naiwniaczki, ktorym strzeli kolejne dzieciaki....
  Taki typ ludzi odnajduje sens w zaczynaniu, ale niczego nie potrafią doprowadzić do końca. Początki są fajne, bo nowe i można wciskać kolejnej lasce kit o sobie. Mija trochę czasu i nowość staje sie rutyną, zacznie popijać, przestanie być miły, a że naprawiać nie potrafi i nie chce, znajdzie następną.....cdn.

 • jason.

  Oceniono 9 razy 5

  Co one w nim widzą, piękny nie jest ani mądry, śpiewać nie umie, kasy nie ma za dużo, pokazać się w kolorowej gazetce z nim to raczej wstyd a może ma dużego kutasa ale wielkość nie ma raczej znaczenia chyba że ma technikę której nie ma nikt inny..

 • jagger2009

  Oceniono 17 razy 5

  ma ten facet nawalone pod sufitem I to zdrowo odwyk psychoterapia a ie glupie wywiady

 • dziwne

  Oceniono 10 razy 4

  Nie pierwsza, nie ostatnia...

 • jonas1

  Oceniono 13 razy 3

  Ta gazetka Viva już kompletnie stoczyła sie na dno z kolejną żenującą okładką. Wiśnia AD 2013 - kto to w ogóle jest?! Od wielu wielu lat nie nagrał hitu. Żony zmienia jak rękawiczki. Płodzi dzieci jak królik i jakoś nie widać, by się nimi zajmował. Beznadziejny typ.

 • sensacja

  Oceniono 2 razy 2

  A ja uważam, że oboje pozytywnie się zmienili, przynajmniej zewnętrznie. Dominika wyładniała, Michał zmienił się diametralnie. Każdy ma prawo do szczęścia, może wreszcie trafili na właściwą osobę? Dominika dobrze mówi, dzieciństwo Michała było nie do pozazdroszczenia i z pewnością pozostawiło przykre doświadczenia. Potem sława i pieniądze uderzyły mu do głowy, ale nie on pierwszy i nie ostatni. Dostał szansę i jak widać ją wykorzystuje, a to już coś.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX