Czesław Mozil zdemolował kawalerkę Jakóbiaka? "Bardzo przepraszam, chyba mnie trochę poniosło"

Czesław Mozil był gościem u Łukasza Jakóbiaka i nieco się zagalopował.
Mozil zdemolował kawalerkę Jakóbiaka? "Bardzo przepraszam, chyba mnie trochę poniosło" Czesław Mozil gościł w programie "20m2 Łukasza". Zaczęło się spokojnie, ale wystarczyły 2 godziny, by muzyk zrobił niezłą demolkę w pokoju Jakóbiaka. Czesław Mozil gościł w środę w programie Łukasza Jakóbiaka "20m2 Łukasza". Zaczęło się spokojnie i wydawać by się mogło, że nic nie zmąci tej miłej atmosfery. Jakóbiak zachęcał do zadawania pytań muzykowi. Wystarczyły jednak 2 godziny, by muzyk zrobił niezłą demolkę w pokoju Jakóbiaka. Mozil dał wyraz swojemu porywczemu charakterowi i prawdopodobnie przewrócił regał z książkami, a cała jego zawartość wysypała się na podłogę. Czesław Mozil jednak szybko się zreflektował i gorąco przeprosił prowadzącego. "Właśnie wróciłem od Łukasza i chyba mnie trochę poniosło. Zawsze panuje nad emocjami, co do pytań mi zadanych, ale tym razem nie potrafiłem zapanować nad sobą. Łukasz, bardzo ciebie przepraszam...! Było bardzo miło i twoje 20m2 są po prostu mega urocze. Chyba poczułem się za bezpiecznie. Jeszcze raz przepraszam Panowie.... Pozdrawiam serdecznie, Wujek Czesław dziś w nie najlepszej formie...." - napisał na Facebooku. Mozil zamieścił zdjęcie zdemolowanego pokoju. Na zdjęciu widać, jak uporządkowany pokój zmienił się w pobojowisko. Wszystkie książki, zeszyty i teczki, a nawet Bogu ducha winna roślinka, znalazły się na podłodze. Co tak rozwścieczyło Mozila? Czyżby Jakóbiak zadał zbyt osobiste pytania? ;) Już niedługo dowiemy się tego z wywiadu.

Czesław Mozil gościł w środę w programie Łukasza Jakóbiaka "20m2 Łukasza". Zaczęło się spokojnie i wydawać by się mogło, że nic nie zmąci tej miłej atmosfery. Jakóbiak zachęcał do zadawania pytań muzykowi.

Czesław Mozil Screen z Facebook.com

Wystarczyły jednak 2 godziny, by muzyk zrobił niezłą demolkę w pokoju Jakóbiaka. Mozil dał wyraz swojemu porywczemu charakterowi i prawdopodobnie przewrócił regał z książkami, a cała jego zawartość wysypała się na podłogę. Czesław Mozil jednak szybko się zreflektował i gorąco przeprosił prowadzącego.

Właśnie wróciłem od Łukasza i chyba mnie trochę poniosło. Zawsze panuje nad emocjami co do pytań mi zadanych ale tym razem nie potrafiłem zapanować nad sobą. Łukasz bardzo ciebie przepraszam...!  Było bardzo miło i twoje 20m2 są po prostu mega urocze. Chyba poczułem się za bezpiecznie. Jeszcze raz przepraszam Panowie.... Pozdrawiam serdecznie, Wujek Czesław dziś w nie najlepszej formie.... - napisał na Facebooku.

Czesław Mozil Screen z Facebook.com

Mozil zamieścił zdjęcie zdemolowanego pokoju. Na zdjęciu widać, jak uporządkowany pokój zmienił się w pobojowisko. Wszystkie książki, zeszyty i teczki, a nawet Bogu ducha winna roślinka, znalazły się na podłodze.

Czesław Mozil Screen z Facebook.com

Niezły rozgardiasz!

Czesław Mozil Screen z Facebook.com

Co tak rozwścieczyło Mozila? Czyżby Jakóbiak zadał zbyt osobiste pytania? ;) Dowiemy się tego z wywiadu prowadzącego już niedługo.

Vic

Więcej o:
Komentarze (14)
Czesław Mozil zdemolował kawalerkę Jakóbiaka? "Bardzo przepraszam, chyba mnie trochę poniosło"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 62 razy 62

  Ten pier*olnik jest tak prawdziwy, jak trzystuzłotowy banknot.
  Dobrało się cudaków dwóch.

 • jason.

  Oceniono 51 razy 45

  Dwa lalusiowate szczypiorki...

 • kwiat_lotosu

  Oceniono 36 razy 30

  Widać, że zaplanowane, bo kwiatki zestawione na podłogę:) Czesław promuje zbrodniarza i jeszcze dzieci w to wciąga - http://tnijurl.com/czesiociuch/ Dla mnie karygodne!

 • frankyy

  Oceniono 24 razy 24

  ten Czesio jest żałosny.
  Kolejny lans za każdą cenę, pewnie dogadali się z Jakóbiakiem i teraz maja niezły ubaw jak się pudelki podniecają ...

 • wars222

  Oceniono 20 razy 18

  Mozilowe ADHD może się podobać, ale jednorazowo. Na dłuższą metę wieje nudą.

 • browaryr

  Oceniono 11 razy 9

  słaba kicha-jak by tamtemu nochala potrzaskał to rozumie -jest nius-a tu niby szafka przewrocona-do doopy.

 • zbynio4

  Oceniono 8 razy 8

  Coś taki z lekka syf na tym regale ... Łukaszy górę też się wyciera - nawet jak jej nie widać z dołu.

 • poprawka

  Oceniono 1 raz 1

  Ma to w dupie

 • tatusiek

  Oceniono 1 raz 1

  Czesław śpiewa, ja fałszuję.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX