Rzekomy były facet Pająk: Patrycja zmienia chłopaków jak rękawiczki. Ona na to: 3 razy zrobił sobie ze mną zdjęcie na "ściance"

Patrycja Pająk skomentowała parę dni temu wywiad z Mateusz Chodaniem, który opowiadał o ich rozstaniu. Fotomodelka napisała na Facebooku, że z chłopakiem nigdy nie była i tylko próbuje się promować jej kosztem.

Patrycja Pająk od paru tygodni widywana była z Mateuszem Chodaniem - aspirującym aktorem i dziennikarzem. Teraz chłopak twierdzi, że fotomodelka rzuciła go, bo zmienia "facetów jak rękawiczki". Pająk w odwecie napisała na Facebooku, że z Chodaniem nigdy nie była i jej kosztem chłopak chce stać się popularny. O co tu chodzi?

Jesteś już chyba byłym chłopakiem Patrycji Patrycji Pająk? - zapytał Robert Patoleta w programie TSN.
Tak - odpowiedział szybko Chodań. - Był to mały epizod. Patrycja zakończyła wszystko w mediach. Rozstaliśmy się oficjalnie, mogę potwierdzić, że już nie jesteśmy parą - oznajmił.

Kiedy dziennikarz zapytał go, co się stało, chłopak zasugerował, że wina leży po stronie Patrycji.

Patrycja jak to Patrycja, zmienia chłopaków jak rękawiczki. Mówi, że nie ma, potem mówi, że ma. My byliśmy parą przez jakiś czas. Parą przyjaciół, znajomych dopisz sobie, co chcesz. Rozstaliśmy się w mediach, myślę, że czas potwierdzić to oficjalnie - powiedział chłopak.

Patrycja Pająk i Mateusz ChodańKapif

Chodań dodał też, że z Pająk znają się bardzo długo - jeszcze z branży disco polo, od której chłopak teraz się odcina. Razem pokazywać zaczęli się w kwietniu tego roku. Pozowali razem np. na pokazie kolekcji Get the look by Nessi w salonie Giudi czy duetu Bohoboco. To podobno właśnie Mateusz polecił ją swojej manadżerce, Ewie Gabryszewskiej.

Słowa Mateusza ostro i stanowczo skomentowała Pająk na Facebooku. Twierdzi ona, że z chłopakiem nic jej nie łączyło, a co więcej dodała, że ma on narzeczoną.

Patrycja PająkScreen Facebook

Czy Pająk nie mówi całej prawdy, a może to chłopaka poniosła wyobraźnia? Być może też modelka znowu odreagowała na Facebooku, nieprzychylne słowa skierowane w jej kierunku (zobacz: Chętnie przyjmuje komplementy, ale krytyki NIE ZNOSI! Patrycja Pająk do fanki: Jesteś niedorozwinięta umysłowo, szmato). Jak myślicie?

Patrycja Pająk i Mateusz ChodańKapif

majk

Więcej o:
Komentarze (6)
Rzekomy były facet Pająk: Patrycja zmienia chłopaków jak rękawiczki. Ona na to: 3 razy zrobił sobie ze mną zdjęcie na "ściance"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 26 razy 22

  Tematyka tego njusa przypomina zawartość kolektora zbiorczego kanalizacji miejskiej.

 • patryshka83

  Oceniono 6 razy 6

  ale macie tematy... ale pająk na tym zarabia to cóż... jej na ręke

 • browaryr

  Oceniono 4 razy 4

  co to jest ta pajak-przecietna dziunia co lubi się bzykac...szału nie ma.

 • wilkowiecko

  Oceniono 2 razy 2

  "Rzekomy były facet Pająk: Patrycja zmienia chłopaków jak rękawiczki. Ona na to: 3 razy zrobił sobie ze mną zdjęcie na "ściance"

  Dziołcha !!!
  Jestes tako głupio jak ten but co go trzymosz w reku !!!
  (To jest twój brat, czy siostra - bo ni mom łokulorów !!!)

 • Gość: mania

  Oceniono 1 raz 1

  Co to za pajac?

 • grestymada

  Oceniono 7 razy -3

  niezła akcja - więcej o nim można poczytać na www.przeambitni.com bo on tam robi wywyiady

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX