Eleni znalazła zapiski zamordowanej przed laty córki

aga, majk
22.10.2013 12:18
Eleni

Eleni (AG)

Eleni opowiedziała ostatnio o tragicznej śmierci swojej córki i zapiskach jakie znalazła po jej śmierci, którymi dzieli się z młodzieżą w szkołach. Przyznała też, że oprawcy swojej córki, wybaczyła.

W programie "Niepokonani" Eleni opowiedziała o tragicznych wydarzeniach sprzed 16 lat, które odmieniły jej życie. Wtedy to właśnie jej córka zginęła z rąk byłego chłopaka. Dziś Eleni mówi, że wybaczyła Piotrowi. Ma także swoją misję. Jej córka, Afrodyta, zostawiła po sobie bowiem notatki, o których gwiazda rozmawia w szkołach z młodzieżą.

Od prawie 15 lat spotykam się z młodzieżą w szkołach, dlatego, że Afrodytka zostawiła zapiski na temat tej znajomości. Długo zastanawiałam się co ja mam z tym zrobić, bo te zapiski znaleźliśmy po jej śmierci w komputerze - powiedziała w wywiadzie. - Postanowiłam spotykać się z młodzieżą czytać im to i rozmawiać z nimi, żeby oni nauczyli się rozmawiać ze swoimi rodzicami.

Ona sama próbowała przestrzec córkę, która czuła, że tkwi w toksycznym związku.

Widziała, że to uczucie jest nie dobre, ale ona broniła się i broniła Piotra. Wiele razy kłóciłyśmy się o to. W momencie, kiedy zerwała z Piotrem stało się to najgorsze - wyznała.

Eleni dodała też, że ważne jest również uważne słuchanie się przez rówieśników. Córka artystki miała podobno wyznać koleżankom, że może zdarzyć się coś niedobrego. Niestety, nikt nie potraktował słów dziewczyny poważnie i doszło do tragedii.

Kładę też nacisk, żeby słuchali tego o czym mówią ich koleżanki i koledzy, bo często jest tak, że ktoś sygnalizuje, że coś się dzieje. Trzeba dociekać z czym się męczy ta osoba - oznajmiła piosenkarka. - Jest naprawdę wiele takich przypadków. Młodzi ludzi przychodzą do mnie i zwierzają mi się z takich problemów - dodała.

EleniKapif

Eleni przyznaje, że czytanie zapisków Afrodyty przedłuża w jakiś sposób jej życie. Wokalistka choć, zaraz po śmierci córki była załamana, nie nosiła w sobie długo nienawiści i przebaczyła chłopakowi, który wywiózł do lasu i zamordował jej córkę. Eleni czeka na dzień, kiedy zabójca wyjdzie z więzienia - chce się z nim spotkać w cztery oczy. Dodała, że rozmawiała już z chłopakiem telefonicznie i okazał skruchę. Próbował też przeprosić Eleni, ale brakowało mu słów. Wtedy wokalistka powiedziała mu, żeby zrobił coś ze sobą i stał się lepszym człowiekiem.

Wiem, że jeżeli dożyjemy tego dnia, kiedy wyjdzie to będę dążyła do tego spotkania - mówiła w wywiadzie. - Będziemy mieli wiele sobie do powiedzenia... albo nic. Może i jemu i mi będzie to potrzebne - dodała.

Kiedy jej córka została zamordowana wpadła w depresję. Jej cały świat jak mówi rozpadł się w jednej chwili. Teraz artystka czuje się silniejszą kobietą, pełną dystansu do świata i swojej pracy.

majk

Tagi:

Zobacz także
Komentarze (10)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  mi_ia

  Oceniono 169 razy 141

  cudowna kobieta, jak wielkim trzeba być człowiekiem, żeby umieć wybaczyć mordercy swojego dziecka

 • avatar

  zofka

  Oceniono 103 razy 89

  Podziwiam ja, ja nie wybaczylabym mordercy mego dziecka. Nigdy.

 • avatar

  wysokie_obcasy_

  Oceniono 82 razy 48

  Podziwiam ją za tę misję ! Bo każdy może się znaleźć w niebezpieczeństwie,zwłaszcza młody,niedoświadczony człowiek nie wie co w takiej sytuacji zrobić. Coraz trudniej chronić się przed niebezpieczeństwem jakie świat niesie.Coraz trudniej chronić dzieci,bo jak tu nie dać mu np.do ręki takiej rzeczy jak tablet ? Jednocześnie mieć świadomość co on tam może znaleźć. Dorosły człowiek czyjeś tam wypociny - oleje najnormalniej w świecie,ale dziecko?No i niebezpieczeństwa jakie niesie ulica.Ostatnio Kuba jest tego przykładem !
  Natomiast nie rozumiem Eleni,bo to straszne! Dlaczego ona chce się spotkać z mordercą swojej córki? Czy ona poda mu rękę ?To przecież z tej jego obrzydliwej ręki, zginęła jej córka!
  Myślę że rana w psychice Eleni nie zabliźniła się normalnie,pozostała skaza,która prowadzi ją w taki ,a nie inny sposób i to jej pozwala żyć w takim, a nie innym, własnym, stworzonym przez siebie,małym świecie.

 • avatar

  wizjinerka

  Oceniono 40 razy 36

  Jestem pełna podziwu dla Pani Eleni. Przeżyć taką tragedię, i szukać powodu dlaczego do niej doszło a nie pielęgnować w sobie nienawiści do sprawcy - to wielka sztuka. A pomoc innym na podstawie własnej tragedii zasługuje na uznanie i duży szacunek.

 • avatar

  trzezwy

  Oceniono 60 razy 34

  „Eleni znalazła zapiski zamordowanej przed laty córki.
  (...)Od prawie 15 lat spotykam się z młodzieżą w szkołach, dlatego, że Afrodytka zostawiła zapiski na temat tej znajomości”

  Czyli to taki njus sprzed 15 lat...

 • avatar

  the_dzidka

  Oceniono 126 razy -2

  Trzeba być niespełna rozumu, żeby wiedząc, jak wyglądały ostatnie chwile życia córki - a wiedziała to z zeznań samego mordercy, jak bardzo dziewczynka się bała, klęczała przed nim, płakała i prosiła, żeby jej nie zabijał - wybaczyć mordercy własnego dziecka. Pamiętam tę sprawę, wszyscy w Poznaniu byli wstrząśnięci. Moim zdaniem pani Eleni to nieszczęście rzuciło się na mózg i tylko dlatego "wybaczyła". Nie wyobrażam sobie, aby zdrowy psychicznie człowiek mógł coś takiego wybaczyć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX