Miley Cyrus wystąpi na gali MTV EMA 2013! Tym razem też nas zaskoczy?

A może tym razem jej występ będzie... zwyczajny?

MTV właśnie ogłosiło występ Miley Cyrus podczas gali MTV EMA 2013, która odbędzie się 10 listopada w Amsterdamie. Wśród zaproszonych gwiazd znaleźli się też Katy Perry i The Killers. Atmosferę na pewno podgrzeje Redfoo z LMFAO, który będzie serwował zebranym najlepsze sety muzyczne.

Miley Cyrusfot. Tyrone Lebon

Z kolei na backstage'u gwiazdy podglądać będzie Ariana Grande, a konferansjerką z pewnością zaskoczy Will Ferrell jako Ron Burgundy. To będzie największe muzyczne wydarzeniem tego roku!

Miley Cyrus wystąpi na gali po raz drugi. Artystce udało się w ostatnim czasie zawojować największe listy przebojów singlami "Wrecking Ball" oraz "We Can't Stop". Jej najnowszy album "Bangerz", już bije rekordy popularności.

Miley Cyrusfot. Tyrone Lebon

W wyścigu o nagrody MTV EMA 2013 prowadzą Justin Timberlake i Macklemore & Ryan Lewis z pięcioma nominacjami każdy. Lady Gaga, Justin Bieber, Miley Cyrus i Robin Thicke są tuż za nimi, z czterema szansami na statuetkę. Taylor Swift, Bruno Mars, Green Day, Thirty Seconds to Mars, Daft Punk, Rudimental, Icona Pop i One Direction walczą o trzy nagrody. Artyści z dwiema nominacjami w różnych kategoriach to: Rihanna, Katy Perry, Eminem, Jay Z, Bastille, Imagine Dragons, The Killers, Paramore, Rita Ora, Drake, Afrojack, Avicii, Calvin Harris i Iggy Azalea.

MTV EMA jest świętem muzyki, gdzie nagradzani są najgorętsi wykonawcy rozmaitych gatunków muzyki z całego świata. Fani mają niepowtarzalną okazję głosowania w różnych kategoriach MTV EMA na stronie www.mtvema.com lub na http://m.mtvema.com , m.in. w kategoriach Najlepszy Debiut , Najlepszy Występ na Żywo i innych. Głosowanie trwa do 8 listopada, do godz. 11:59.

Relacja na żywo z Ziggo Dome w Amsterdamie 10 listopada o godz. 21:00 na antenie MTV Polska.

Natalia

Więcej o: